To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

saxorulez - Wto 12 Maj, 2009

speed555 napisał/a:
PS. witam na forum;)


mamy od tego temat

GeKo - Śro 13 Maj, 2009

speed555 napisał/a:
zna ktos jakis pensjonat co maja wolne miejsca? bo z kumplem jade jak zwykle w ciemno i bedziemy szukac na miejscu ale moze macie jakis namiar na cos blisko odcinków??


Czy mają wolnie nie wiem. Ja rok temu spałem w fajnym miejscu "Rościszów 66". Warunki Fajne ceny też ok 30zł. Pokoje 2-3 osobowe z łazienką Niestetey jest to już na drodze dojazdowej na PKC, więc jakbyś chciał na kostkę Walimską to trzeba albo bardzo wcześnie wstać, albo objeżdzać na około, co się nie opłaca. TEL 074 836 97 80

GeKo - Śro 13 Maj, 2009

Przy okazji Bryan, jedzie autem Malińskiego, rok temu były problemy z tym samochodem. Zobaczymy teraz :)
OSKAR - Śro 13 Maj, 2009

halo.panowie kto tu juz jest na dolnym slasku??
ja tu jestem wlasnie na 2 dni i moze jakies spotkanie bo zanudze sie tu sam:):)

Anonymous - Śro 13 Maj, 2009

Ło, Ty też? :) ja bede w okolicach rajdu dopiero w Piątek
106 - Śro 13 Maj, 2009

oskar gdzie jestes...? :D ja wieczorem bede... kolo swidnicy heh
Anonymous - Śro 13 Maj, 2009

Ze Ślunska przez Strzelin jedziecie? walnijcie kiego altonena z lawetą czy co :)
OSKAR - Śro 13 Maj, 2009

ja jestem w nowej rudzie: :) :) a jutro w klodzku bede

wiec kawalek od siebie jestesmy.

OSKAR - Śro 13 Maj, 2009

mam tylko taki malutki problem chlopaki bo chce sie na maxa z wami spotkac tylko kurna nie jestem mobilny ;/ ;/ ewentualnie moze zostane dluzej i wroce z kims po drodze chociaz na pociag do wawy ;d ;d











Dobra znikam z przed kompa nie wiem kiedy bede przy necie.
106 i kubus bede do was dzwonil.

szymlorek - Śro 13 Maj, 2009

Decydujemy się więc dzisiaj na jakiś spot? 106, qubus kiedy przyjeżdżacie w okolice? :)
JA podbije do nowej rudy po Oskara i podjedziemy gdzieś ew do rościszowa czy świdnicy o ile w ogóle macie czas przed startem :)

Jak będzie wiadomo co i jak wtedy ja się ustawie też jakoś z pracą bo to albo następne popołudnie muszę na nią zarezerwować :/

qbus - Śro 13 Maj, 2009

ja jeszcze w krakowie...rozsypala sie wczoraj przekladnia kierownicza w hondzie i trzeba cos z tym zrobic... jutro po zapoznaniu moze sie gdzies spotkamy? po 19 jestesmy wolni. w piatek bk mamy o 17:08 potem tez looz.

515 268 644 jak cos. mozemy sprobowac siue gdzies spotkac.

106 - Śro 13 Maj, 2009

sie zobaczy bo zawsze troche pracy z notatkami pozniej jest...
qbus - Śro 13 Maj, 2009

ja nigdy nic nie ruszam... pracuje na tych notaktach podczas przejazdow zapoznawczych i dobrze wiem co jest gdzie i jak... jak po 1 krakowskim poprawialem i robilem ladniejsze to musialem sie czasami domyslac :)
106 - Śro 13 Maj, 2009

to co kraj to obyczaj :D

ja musze miec na blysk ;D

qbus - Śro 13 Maj, 2009

yeah... to do zobaczenia...zabiore Ci Twoje rzeczy na bk... powinnismy sie jakos tam spotkac przypuszczam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group