To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Rajd Barbórka (Barbóbrka) 2009

GeKo - Sob 31 Paź, 2009

Bad-i, Kuuuuurwa nad czym ty jeszcze myślisz??????????

Taki rajd to tak naprawdę najlepsza reklama dla sponsora. O żadnym innym rajdzie nie mówią tyle w TV nie pokazują tylu migawek i nie ma transmisji na żywo. Do tego oprawa jest taka że jak sponsor nie widzi innych rajdów i zobaczy coś takiego i będzie mu się wydawać że na prawdziwym rajdzie jest chociaż 10% tego co na Barbórce to bardzo działa na wyobraźnię.
Trafić z gumami i nie popełnić błędów, bo nie ma gdzie odrabiać i Panie jest Kaaaarowa.

vojt3k - Sob 31 Paź, 2009

gratulować!

jak będę miał czym to chętnie wpadnę pokibicować na barbórkę! ... ale nie wiem jak to będzie z dojazdem... jednak kawałek mam... Chyba ze będzie się ktoś wybierał z okolic i będzie miał miejsce :D ?

Niemy - Sob 31 Paź, 2009

Bad-i goo!!

jak sponsor mówi, ze trzeba jechać, to trzeba!!
trzymamy kciuki!

anjas - Sob 31 Paź, 2009

potwierdzam, dzwoniłem do Bad-iegi i powiedziałem, żeby jechał
Przem_106 - Sob 31 Paź, 2009

W zeszlym roku Kaplan pojechal kilka C2R2 wiec Ty Bad-i tez masz szanse.
W razie czego mozesz zaistniec dla sponsora robiac ¨ efektowny dzwon¨ lub efektowny skok przez mostek na Bemowie a-la RUTA! :lol2:

GeKo - Sob 31 Paź, 2009

Przem_106 napisał/a:
ub efektowny skok przez mostek na Bemowie a-la RUTA!


Uwaga na kompresyjne złamanie kręgosłupa :/

Przem_106 - Sob 31 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
ub efektowny skok przez mostek na Bemowie a-la RUTA!


Uwaga na kompresyjne złamanie kręgosłupa :/


Bad-i ma zawias HP co wszystko sklei, a poza tym mostek jest lagodniejszy, no i Hans jest obecnie dostepny :lol2:

Po tym skoku Ruta nie jezdzil juz smietnikowym golfem, no i POLSAT go mocno zauwazyl! :jupi:

Marek23 - Sob 31 Paź, 2009

Przem_106 napisał/a:
Po tym skoku Ruta nie jezdzil juz smietnikowym golfem, no i POLSAT go mocno zauwazyl! :jupi:

Chyba jeden z prezesów Polsatu=tata Ruty stwierdził, ze syn jest idiotą i jak już ma jeździc to w czymś większym, żeby junior się nie zabił.

Anonymous - Sob 31 Paź, 2009

Bad-i nie zastanawiaj sie ani chwili .Masz chęci , Masz Puga , Masz Kasę na Start , no kurde marzenia sie spełniają i druga taka szansa sie nie powtórzy.

A może udało by sie jakoś załatwi żebyś pojechał Barborkę w Clio na pewno robiła by większe wrażenie i przyciągała uwagę ludzi , czyli nie musiał byś dzwonić ani oddawac niewiadomo jakich skoków :pom:

GeKo - Sob 31 Paź, 2009

Przem_106, W Golfie był Proflex i jakoś nie wybrał :] Są granice lotów Nek.
kubas - Sob 31 Paź, 2009

grifin010 napisał/a:
A może udało by sie jakoś załatwi żebyś pojechał Barborkę w Clio na pewno robiła by większe wrażenie i przyciągała uwagę ludzi , czyli nie musiał byś dzwonić ani oddawac niewiadomo jakich skoków


jakie clio ? :crazy:


Ekipa hh.org bedzie na trasie kibicowala z odpowiednim transparentem !

Go Bad-i Angela Vip czeka ! :D

Anonymous - Sob 31 Paź, 2009

Cytat:
jakie clio ? :crazy:



A takie :D

http://forum.hothatch.org...p?t=810&start=0

k-mart - Sob 31 Paź, 2009

griffin, wielki mistrz forum, zna wszystkie tematy i posty!
Jaco - Sob 31 Paź, 2009

Pogratulować takiego sponsora ;D też takiego chce...

A co do startu to chyba nie ma się nad czym zastanawiać, tylko brać się za klepanie puga..

Rudello - Sob 31 Paź, 2009

Mistrz! ja by takiej okazji nie odpuscil :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group