To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

Jaco - Nie 13 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
ŁukaszS3 napisał/a:
-w razie obcierki graty ze zwykłego 206

Niestety, błotniki, zderzaki wszystko jest inne, choć nie widać tego na oko..



Czyli jednak dobrze myślałem , z przednimi błotnikami w RC jest jak w 106 niby takie same a jednak szersze ;D

Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
zapraszam na jakąś prostą. Chce zobaczyć jak Twoje clio wciąga moje Saxo na 4tym biegu

Tylko widzisz, moja 4 to 150 do 180, tylko Ty masz krotka skrzynie. Tak czy inaczej w tym zakresie nie widze szans dla Twego saxo. Takie moje zdanie. Watpie by byla okazja kiedykolwiek sprawdzic, bo rajdowka do Wawy sie nie wybieram...
saxorulez napisał/a:
Sam Freeman potwierdzi że zaczął by teraz dłubanie od zakupu porządnego ECU, a dopiero potem składał silnik w przypadku Clio.

Rozwin ten temat proszę :*

M - Nie 13 Gru, 2009

Maras wpadaj, pojdziemy na lunch! ;D

Fajna dyskusja się wywiązała, jednak uwazam ze jest nie da sie dojsc do zadnych wnioskow klepiąc w klawiaturę.

saxorulez - Nie 13 Gru, 2009

Marek23,

sądzę że wszystkie projekty na +200KM nie miały seryjnego ECU, tylko jeździły na kompach OMEX lub innych stand alone

co do czwórki nadal uważam że nie masz racji, specjalnie dla Ciebie zniszczę kilka Clio Sportów i uwiecznię to na filmach ale to w przyszłym sezonie.

Rudello - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
co do czwórki nadal uważam że nie masz racji, specjalnie dla Ciebie zniszczę kilka Clio Sportów i uwiecznię to na filmach ale to w przyszłym sezonie.


nie ma na co czekać

M - Nie 13 Gru, 2009

go go go! :jupi:
Anonymous - Nie 13 Gru, 2009

Rudello napisał/a:
saxorulez napisał/a:
co do czwórki nadal uważam że nie masz racji, specjalnie dla Ciebie zniszczę kilka Clio Sportów i uwiecznię to na filmach ale to w przyszłym sezonie.


nie ma na co czekać


kiedy i gdzie?

majk weź kamere


Loko - Nie 13 Gru, 2009

Heheh Rudy jest waleczny, gdziekolwiek pojawi się jakieś wyzwanie, on już tam jest gotów do walki. :D
106 - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
co do czwórki nadal uważam że nie masz racji, specjalnie dla Ciebie zniszczę kilka Clio Sportów i uwiecznię to na filmach ale to w przyszłym sezonie.

łał .. no wielkie halo ;D
u mnie bylo kilka KM mniej niz teraz i geko mnie nie dopadl na moim IV - V
czyli pewnie jego III - IV heh

Rudello - Nie 13 Gru, 2009

Porównywanie ego odbędzie się w 3 konkurencjach
1. sprint od świateł do świateł
Ta wspaniała i coraz mniej popularna konkurencja wykaże nam które auto jest szybsze ale jednocześnie które lepiej hamuje. Jeszcze nie było chyba nigdy sporu o to czyje auto jest najbezpieczniejsze dlatego najszczęśliwszym będzie dane sprawdzić strefy zgniotu przy uderzeniach bocznych, wykonanie i jakość poduszek.

2. 6kółek na rondzie
Tutaj sprawdzimy skręcalność auta i podatność na driftowanie (value for money).
uwaga: konkurencja odbędzie się na rondzie z krawężnikami, sędziami będą Oskar i Chrzanek

3.Wjazd pod górę na 5 biegu
Konkurencja specjalnie dla dyno queens

Rudello - Nie 13 Gru, 2009

Cytat:
Heheh Rudy jest waleczny, gdziekolwiek pojawi się jakieś wyzwanie, on już tam jest gotów do walki.


hehe na co dzień jestem bardzo nieśmiały i bojaźliwy dlatego w internecie mogę zaszaleć :rotfl: Wy tak nie macie?

Anonymous - Nie 13 Gru, 2009

:lol2: widzę, że choroba zbiera żniwo :jupi:
Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
co do czwórki nadal uważam że nie masz racji, specjalnie dla Ciebie zniszczę kilka Clio Sportów i uwiecznię to na filmach ale to w przyszłym sezonie.

Czekam na filmik z rudym od 150...
Moze jeszcze raz wkleje filmik, ktory wiekszosc seniorow widziala...
http://www.youtube.com/watch?v=N3IFu2323Cw
Kamere mijamy przy 160, do 200 bylem 3-4 dlugosci z przodu. Jakos nie widze zeby saxo dalo rade.

Rudy do boju!!! Z rolki mozecie sie ciac teraz, po co czekac na lato.
saxorulez napisał/a:
kompach OMEX lub innych stand alone

Ale to juz inwestycja. Od ile sie ceny takim kompow zaczynaja?


jeszcze jedna sprawa... Jaki czas wykrecil Dariano Twoim saxo na Lublinie? Pobil moj?
Bo umowmy sie,ze na tym torze na pewno ogarnia lepiej niz ja. A Twoje saxo ma szpere, takie same kola jak ja(przy mniejszej wadze) i przede wszystkim krotsze przelozenie.
Wiec jesli saxo byloby szybsze to powinno wlozyc mojemu clio na Lbn ponad sekunde
minimum.

Rudello - Nie 13 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:
Rudy do boju!!! Z rolki mozecie sie ciac teraz, po co czekac na lato.




nie ma na co czekać, choć jednak nalegałbym chociaż na 6kółek po rondzie...proooszę. Przecież w naszej prostej warszawie jest to jedyna sensowna możliwość sprawdzenia co lepiej skręca

pit - Nie 13 Gru, 2009

Jakiś obraz mam.
Podstawowe pytania?

1/czy sprzedam 106 za 18-20tyś ? :)
2/czy kupię clio/rc za 15-16?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group