To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

qbus - Sob 03 Kwi, 2010

z Ryskiem Pluchą :)
Marek23 - Sob 03 Kwi, 2010

106 napisał/a:
a ze klemens to jeden z najszybszych driverow rwd w pl to bedzie sie dzialo.
dodatkowo mial juz kiedys taka m3 na kjsy... wiec auta poznawal juz nie
bedzie... heh druga liga z klasy N4 moze czuc sie zagrozona

Masakra, też stawiam,że przejdzie parę N4...

qbica - Śro 07 Kwi, 2010

http://wiadomosci.ox.pl/w...ed-sezonem.html
speed555 - Śro 07 Kwi, 2010

Ruta w Orlen Team w IRC :)
Anonymous - Śro 07 Kwi, 2010

Czyli już potwierdzone? cóż... szkoda że sponsoring Orlenu bedzie obejmował, co tu dużo mówić, kiepskiego kierowcę podczas gdy najlepszy kierowca młodego pokolenia w Polsce jeździ nadal n-ką :wall:
GeKo - Czw 08 Kwi, 2010

speed555 napisał/a:
Ruta w Orlen Team w IRC
To jakiś żart? Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś taki jak Ruta jeździ za swoje pieniądze i się bawi w rajdy, ale to już kurwa przegięcie że za publiczny hajs, będzie nas ośmieszał na arenie międzynarodowej.
Marek23 - Czw 08 Kwi, 2010

speed555 napisał/a:
Ruta w Orlen Team w IRC

Koneksje rodzinne,znajomosci,itd. Chyba tatuś Ruty ma znajomości w Orlenie.

Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

Marek23 napisał/a:
speed555 napisał/a:
Ruta w Orlen Team w IRC

Koneksje rodzinne,znajomosci,itd. Chyba tatuś Ruty ma znajomości w Orlenie.


Wybaczcie ze wtrace swoje 3gr. na ten temat, tym bardziej ze moje zdanie jest przeciwne do Waszego.

Zarzad Orlenu (a miałem okazje poznac) to bardzo fajni ludzie to raz. Po dwa, Oni decyduja i oni odpowiadaja za swoje decyzje tak jak wiekszosc członków zarządu takich spółek jak Orlen.
Nie wiem czy Ruta jest lepszy od Kajta, a czy np. Szeja nie pojechał by lepiej Dakaru od Hołka. Sponsora kazdy szuka na swoj sposob, i czy to przez jakies tam znajomosci (chociaz jak widze nie potwierdzone) czy tez fajniejsze warunki umowy nie ma to dla mnie znaczenia. Ruta podpisal umowe to znaczy ze on bedzie ich reprezentowal.
Z tego co wiem to w Orlenie zawodnicy pojawiaja sie min raz w tygodniu zeby cos uzyskac takze kazdy mogl sprobowac.

Jest wiele firm w Polsce ktore ma jeszcze budzety, to akurat wiem poprzez swoja prace. Ja o takim sponsoringu moge zapomniec ze wzgledu na swoje "zadne" osiagniecia, ale wielu zawodnikow nawet do nich nie puka ;)

Marek23 - Czw 08 Kwi, 2010

Bad-i napisał/a:
Nie wiem czy Ruta jest lepszy od Kajta, a czy np. Szeja nie pojechał by lepiej Dakaru od Hołka.

Bad-i, liczą się fakty. Mozna sie sprzeczac, czy Kajto jes najlepszy, czy może Holek nadal, a moze jednak Kuzaj lub Kuchar. Ale Szymon Ruta jest zawodnikiem 3 klasowym. Są na to dowody w postaci historii jego wynikow, gdzie dysponując topowym sprzętem nie jest w stanie nawiązac walki z szeroko rozumianą konkurencją.

Ten zawodnik będzie nas reprezentował na arenie miedzynarodowej, gdzie niestety wypadnie słabo, to jest pewniak.

Nie chce mi się wierzyc, by zaden z lepszych rajdowcow nie ubiegał sie o sponsoring Orlenu. Sponsorowanie pełnego cyklu w IRC Ruty przez nasz narodowy koncern
(Orlen nadal społką skarbu państwa?) jest wręcz śmieszne. Na tym poziomie to już sport zawodowy, a nie malutki sponsoring firmy taty czy wujka na RPP. A w sporcie zawodowym nie może tak byc,ze talenty nie mają, a synus tatusia dostaje w cholerę kasy, chociaż powtarzam nigdy nawet nie miał jednego przebłysku jakiegokolwiek talentu.

Przepraszam miał...jak skoczył na Barborce Warszawskiej i załatwił kręgosłup swój i
pilota. Dla mnie to tylko przykład kolesiostwa w naszym pieknym kraju.

Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

Mareczku, czesciowo sie zgadzam ale: do momentu kiedy nie poznamy tresci umowy Orlen - Ruta to ciezko jest cokolwiek powiedziec. Przeciez Orlen moze wkladac w ten interes z 10% np a reszte firma krzak ktora i tak woli byc obok Orlenu w IRC. Niestety ale to jest taki wlasnie sport, to nie tenis czy golf. Motorsport rzadzi sie swoimi prawami.

Duzo jest zawodnikow ktorych stac na starty ale maja inne priorytety. Mnie np wkoorwiaja ludzie ktorzy mowia do mnie, "kurde jezdzisz w RPP, zayebiscie ale na to potrzeba tyle kasy itd....... plus masz zayebistych sponsorow".

Tak zgadza sie sponsorow trafilem super, ale tez sie o nich przez dlugi okres czasu staralem. Co wiecej, wypadnie jeden mam zamiennika. Natomiast pieprzenie ze ktos nie jezdzi bo nie ma kasy to glupota. Ostatnio takiem jednemy ktory jezdzi prywatnie Evo a zona X5 powiedzialem. Ja jezdze starym GT ale dlatego mam budzet, moj peugeot kosztowal 20 tys a nie 200 jak jego Evo. Takze jezeli ktos chce (bo o tym czy moze decyduje tylko kwestia kasy) to bez problemu moze jezdzic w RPP. Zreszta sam zobacz jacy kibie jezdza na rajdy, stoja same STI czy IXki lub inne BMK i czy Prosiaki. Sprzedac taki, kupic saxo/106 i jezdzic a nie narzekac.

Bo wiekszosc to mysli ze mozna jezdzic bez wyrzeczen, takich kompromisow nie ma.

Marek23 - Czw 08 Kwi, 2010

Bad-i, za bardzo to wziąłeś do siebie... My tu mówimy o startach w IRC, to już jest
grubsza sprawa i firma taka jak Orlen powinna wspierac sportowców,a nie kolesia,
który nie ma talentu, nie ma wyników, nie ma niczego.

A,że Ty masz sponsora to całkiem inna sprawa, inny poziom rywalizacji(chodzi mi o
to,że to tylko RPP). Zgadzam sie oczywiście z tym wyrzeczeniami. Jak policze ile juz wsadziłem w clio w sumie, plus 106 do trenowania, to pewno evo 8 z kasą na paliwo by już było.

Tak czy owak, Orlen tym sponsoringiem sie osmiesza. To nastepna sprawa. Ktoś z marketingu podjął niekorzystną dla wizerunku firmy decyzję. No chyba,że Orlen nagle
chcę się utożsamiac z brakiem jakichkolwiek wyników.

Bad-i - Czw 08 Kwi, 2010

Marek mysle ze nawet z dwa evo 8 by były.

A wracajac do Orlenu, tak jak napisalem wczesniej. Maja jakas swoja polityke - jaka nie wiemy. Jezeli Ruta bedzie jezdzil jako jedyny w IRC (a zalozmy ze ma wlasny wklad 50%) to taka reklama dla Orlenu jest i tak lepsza niz zadna. No chyba ze np Kajko byl u nich i powiedzial ok ja wykladam 40% - wtedy mozna bylo by sie zastanawiac czy warto czy nie.

Mam nadzieje ze teraz rozumiesz dlaczego ja nie wypowiadam sie krytycznie. Po prostu nie wiem co za tym stoi i tyle. A nie uwazam zeby ludzie z Orlenu byli debilami sorry. Dla nich zla decyzja to kopanie dolka pod samym soba....

Marek23 - Czw 08 Kwi, 2010

Bad-i,nie jestem z tego środowiska i nie miałem z nim żadne styczności. Ale przy tej decyzji ciężko mi uwierzyc, żeby Orlen kierował sie tylko i wyłączniem dobrem firmy.
Poza tym sam pewno dobrze wiesz,że Ruta ma plecy i to niejedne. Dla mnie to jest śmieszne i tyle.

Dwa evo8 nie, no może US,ewentualnie EU,ale z dyfrem do wymiany...

106 - Czw 08 Kwi, 2010

tyle ze jakie media mowia w pl o kajtku? pomijajac autoklub i rallyonline.pl
moze mial 15 sekundowke w teleekspresie.... a o rucie? polsat promowal go
nie malo w vmaxach, wiadomosciach... przypuszczam ze podczas kazdej
relacji z F1 bedzie info o jego startach w IRC...

dla mnie szymon jest ok. po prologu barborki cieszynskiej 2005 na dojazdowce
do domu zabraklo nam w rajdowce paliwa. ruta sam z siebie zatrzymal sie
kolo naszego auta, zaintersowal sie co tam, zaproponowal pomoc. mimo ze
pomoc nie byla nam potrzebna bo nasz serwis juz dojezdzal to jednak calkiem
fajny gest :)

martin.h - Czw 08 Kwi, 2010

Ruta to bez wątpienia sympatyczny zawodnik.

Dlaczego Orlen i IRC. Dla mnie jest to bardzo proste, W zeszłym roku Szymon startował w Hiszpanii i widocznie polubił rajdy zagraniczne stąd decyzja o IRC. A dlaczego Orlen? tutaj sprawa jest o wiele prostsza. Jak wiecie Orlen sponsoruje transmisje F1 i zespół w Porsche Supercup. Całość jest transmitowana w Polsacie, a to że Ruta to wysoko postawione nazwisko w tej TV, to resztę dopowiedźcie sobie sami.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group