To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Anonymous - Pią 24 Gru, 2010

A jak sie prowadzi takie cc ?

wiem ze lubi zamiatać dupą na hamowaniach i w zasadzie tylko tyle wiem :D

Jacek - Pią 24 Gru, 2010

dobrze się prowadzi..DASZ RADĘ!!!!!!!
Bart - Pią 24 Gru, 2010

hehe, Czesio i jego wizje :]
jarek-malopolska - Pią 24 Gru, 2010

prowadzi sie jak kazdy krotki samochod, jak sie wrzuci w poslizg to jest walka, ale własnie o ta walką sie wszystko rozchodzi ;D ;)
Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

Wszystkich z SB zapraszam tu

Tu znajduje sie link do auta polecanego przez Budzika http://motoryzacja.anonse...ko,2065178.html

M - Sob 21 Maj, 2011

3.5klocka za e36, co z nim jest?
Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

Tyle mi Budzik napisał

Budzik napisał/a:
Sprzedam BMW 318is coupe, czerwone. Testowane w rallylandzie i na SRTC, daje dużo zabawy, ale niestety jestem w finansowym potrzasku i muszę ją sprzedać.

Oczywiście stan nie jest idealny. Rok 1992, przebieg... duży. Wady - trochę rdzy (w tym próg), pęknięta przednia szyba, gdzieś tam delikatnie przepuszcza wydech, niedługo wypadałoby wymienić poduchy dyfra. Fotel kierowcy przetarty na boczku. Termometr nie działa. I to chyba wszystko.

Cała reszta działa, elektryczne szyby, lusterka itp. Nawet domykanie szyb przy zamykaniu drzwi działa jak trzeba.

Bierze trochę oleju. Mniej od Subaru, więc niewiele

Jakiś miesiąc temu wymienione sprzęgło w SRTG.

W cenie dwa komplety felg - białe ze zdjęcia i oryginalne 15' alu bmw. Opony są raczej na wykończeniu, przynajmniej tylne


Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

tak btw.

zobaczcie kierownice w tej od Budzika i tej niebieskiej :rotfl:

http://moto.allegro.pl/bm...1625125304.html

M - Sob 21 Maj, 2011

co tam jest?
Czesiu, bierz tą niebieską

Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

zobacz jak sie świeci.

Do Poniedziałku sie nigdzie nie ruszam :P ( w sensie po żadnego sztrucla)

Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

To co jest ktoś chętny obejrzeć tą z Gostynia ?
budzik - Sob 21 Maj, 2011

Czerwona może nie wygląda ale osoba która sprzedaje nie jest jakimś handlarzem czy oszustem ;)
Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

chyba jutro jadę po niebieską , przez tel facet sensownie to opisał , mam już rozkodowany vin , nie zgadza sie tylko obecność haka na pokładzie (powinien być zdejmowany a go chyba nie ma )
Anonymous - Sob 21 Maj, 2011

Pomógłbym ale do 02.06 jestem w szwecji.jezdziłem niedawno e36 318is,napędza sie to srednio ale jest duzo mniej podsterowne od 6-cylindrowego e36 (i to mimo ze dany egzemplarz miał gowniane amory mts),jesli autko jest w miare ok to bierz za tą kase,to fajne auta są :jupi: :jupi:
Barejka - Sob 21 Maj, 2011

Czesio, burak z BMW :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group