To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚ] 2 RAJD PORĘBSKI

qbica - Pon 06 Wrz, 2010

matt napisał/a:
qbica, tak tak, na serwisie przed startem jeszcze, jeśli byliście jeszcze później na strefie to trzeba było wpadać do nas na kiełbachę, było pod dostatkiem :)


my w tym czasie tez mielismy serwis :rotfl: urwal mi sie pasek od alternatora jak wyjezdzalismy z 2 odcinka ale na szczescie dokulalismy sie bez swiatel i wspomagania do serwisu :jupi: chcielismy jeszcze zobaczyc ostatni przejazd na os1 wiec na szybko zmienialismy pasek goniac w miedzyczasie do Jacka po klucze :lol2: uwinelismy sie w pol godziny i zdazylimy Was jeszcze zobaczyc na p90 na mostek i lewym za mostkiem :jupi:

matt - Pon 06 Wrz, 2010

qbica, hehe to widzisz, dzień alternatora wczoraj chyba był ;D (ja początkowo też myślałem, że nam pasek poszedł)

siakieś pierwsze foto:






rallyfilip - Pon 06 Wrz, 2010

on-board Grzybek/Suma - Honda Civic Vti



YouTube

qbica - Pon 06 Wrz, 2010

rallyfilip napisał/a:
on-board Grzybek/Suma - Honda Civic Vti



YouTube


"spoznilem dyktowanie, lepsze hamowanie" :rotfl:

pilot zajebisty i luzna atmosfera w aucie ;D

GeKo - Pon 06 Wrz, 2010

no Kamil jest luzak :D kiedyś jemu pilot się zgubił pod koniec OSu, to mu powiedział "Chcesz to sobie pooglądaj" :rotfl:
qbica - Pon 06 Wrz, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=WdEnb-S2GGo

przejazdy Jacka i matta ;)

UWAGA,
jakosc nagran powala :lol2:

Jacek - Pon 06 Wrz, 2010

dobre miejsce na tym tunelu. na dohamowaniu tam było grubo ;)
matt - Pon 06 Wrz, 2010

qbica, jakość HD jak w pysk strzelił :jupi: ale fajnie że są, dzięki! nie wiem tylko jak z głosem bo w pracy głośniczków nie mam ;D
jarek-malopolska - Pon 06 Wrz, 2010

matt napisał/a:
nie wiem tylko jak z głosem bo w pracy głośniczków nie mam

Jest... :rotfl:

qbus - Pon 06 Wrz, 2010

Hmm to i może ja skrobnę pare słów. Jeśli chodzi o wynik to była to zdecydowanie najslabsza eliminacja z naszej strony, pierwsza petla w miare udana po niej 15 w gen i 6 w klasie, niestety na drugiej petli potracona szykana na 3 odcinku oraz obrot, zgaszony samochod i zle wykonane nawracanie na 4 oesie kosztowało nas bardzo wiele cennych sekund. Na 3 petli wielki pech w momencie jak wyjezdzalismy z serwisu zaczela sie mega ulewa ktora skonczyla sie gdzies mniej wiecej w naszej minucie startu, 4xtoyo r888 i jedynym zalozeniem z racji strat poniesionych na 2 petli zostalo dojechanie do mety i dowiezienie pkt do licencji. Spokojna i zachowawcza jazda pozwolila nam zameldowac sie na mecie.

Jeśli chodzi o aspekty czysto sportowej rywalizacji oraz samego rajdu jak dla mnie bomba, zdecydowanie najlepsza runda rsmsl do tej pory. Swietne odcinki na odwage (Klaudi pare razy zabraklo jej aby wsadzic 5 a 4 bieg sie konczyl) z szybkimi i technicznymi partiami. Z tempa jej jazdy tez jestem zadowolony, gdyby nie bledy na 2 petli po niej bylo by naprawde dobre miejsce (wiem ze to gdybanie w stylu gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem ale nie o to tutaj chodzi) podjela delikatne ryzyko ktore w tym przypadku sie nie oplacilo ale jak to sie mowi jak sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz. Kolejne kmy zaliczone, r1 mozna odbierac.

Co do dalszej czesci sezonu... starty niestety stoja pod sporym znakiem zapytania, budzet sie skonczyl, bedziemy walczyc ale na ta chwile w tym momencie niestety konczymy rajdowanie w tym roku :(

106 - Pon 06 Wrz, 2010

qbus nie lepiej dalej jezdzic w III L jak odcinki sa ok i koszta jeszcze nie tak duze
jak w rpp niz odwiesic kask lub pojechac 1, 2 eliminacje w roku w rpp...

chyba ze budzet sie znajdzie to sorry za moj slaby pomysl ;)

qbus - Pon 06 Wrz, 2010

Bartek zle mnie zrozumiales, cel na ten rok wyznaczony zostal osiagniety czyli zdobycie pkt do r1. Dalsza czesc sezonu zalezy od tego czy jakas kase uda sie jeszcze wygospodarowac.
A poprostu na przyszly rok droga jest otwarta wiec jak nie bedzie na rpp to nie bedzie sie odbierac licencji i zostanie sie w 3l.

A i przepraszam ze zapomnialem, gratki dla Matta za mega wynik i swietna czysta jazde oraz dla Jacka za to ze wyciska chyba juz ostatnie poty z tej 205, ziom zrob tam motor i leczysz towarzystwo w cliówkach (type r juz wyleczyles) ;)

http://www.youtube.com/wa...feature=channel 1:09 nasz spin plus ujecia Jacka, Matta i nasze

Bad-i - Pon 06 Wrz, 2010

hehhehehe Rudy w 30 sekundzie płynnie, ale w 50 to juz pewnie gacie pełne (bo lakier nowy)
Jacek - Pon 06 Wrz, 2010

qbus, ja tam miałem hamowanie na wprost ze zgaszonym motorem :/
dziwny był ten zakręt :>

qbus - Pon 06 Wrz, 2010

na 1 petli sie tam przetoczylismy bo czarny type r stal zaparkowany na tym oporze, chyba poszedl prosto, bylo slisko wiec dodalem w opisie "może ślisko" po spinie na 2 petli uslyszalem od Klaudi... "ale że aż tak?" :rotfl: chyba poprostu byla wyciagnieta maz z tych kaluz pod wiaduktami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group