To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - CARS

Walle - Wto 31 Sie, 2010

fobem
Michał - Wto 31 Sie, 2010

Maznas uzywa Avasta
M - Wto 31 Sie, 2010

to w sumie dobrze, pewnie nie miał z nim żadnych problemów i poleca ;D
mi - Wto 31 Sie, 2010

nie wiem jak tekstowo, ale w telewizorze Mikiciuk jest najmniej kiepski, posunę się wręcz do stwierdzenia, że w swoich legendach prl jest oglądalny całkiem.
Anonymous - Wto 31 Sie, 2010

mi napisał/a:
nie wiem jak tekstowo, ale w telewizorze Mikiciuk jest najmniej kiepski, posunę się wręcz do stwierdzenia, że w swoich legendach prl jest oglądalny całkiem.

Zgadzam się

Maciusiowy - Wto 31 Sie, 2010

AndreXSi napisał/a:
mi napisał/a:
nie wiem jak tekstowo, ale w telewizorze Mikiciuk jest najmniej kiepski, posunę się wręcz do stwierdzenia, że w swoich legendach prl jest oglądalny całkiem.

Zgadzam się


agrii

Je.bie nita drugi

jozekrj - Wto 31 Sie, 2010

jak by nie patrzeć to wszyscy pozostawiają wiele do życzenia :<

Mikiciuk ma jedynie duży plus za legendy prl

Walle - Pią 10 Wrz, 2010

Znalazłem czas, aby przejrzeć w środkach komunikacji miejskiej to pisemko. Słabo. Czcionka dla mnie nie do przełknięcia. Jeden redaktor opisuje 70 procent testowanych aut. Bałagan i brak myśli przewodniej po co i dlaczego taki magazyn.

A miałem nadzieję, że będzie coś odkrywczego....

CHRZANEK - Pią 10 Wrz, 2010

No to co ???

Zamykamy ??

mi - Pią 10 Wrz, 2010

Walle już napisał, chyba nie ma na co czekać.
Walle - Pią 10 Wrz, 2010

Dzwoniłem do Maznasa, że niestety nie spełnił oczekiwań i zamykamy :]
Bart - Pią 11 Mar, 2011

parę numerów CARS się ukazało i można już nieco powiedzieć na temat tego wydawnictwa.

Jak dla mnie - bardzo ok. Trochę taki top-gear, z tą tylko drobną różnicą, że oprócz zdjęć jest sporo TREŚCI. Goście mają dobre podejście do samochodów, nie spuszczają się nad volkswagenami, jest git :]
Polecam.

k-mart - Pią 11 Mar, 2011

Chcialem zauwazyc, ze Bart w kazdym swoim samochodzie wozi wydania wszystkich ukazujacych sie czasopism motoryzacyjnych z kazdego miesiaca.
Zadziwia mnie jego perfekycjnosc:
te same czasopisma z tych samych miesiecy dostepne sa w kazdym samochodzie.

Marek23 - Pią 11 Mar, 2011

Bart napisał/a:
Jak dla mnie - bardzo ok. Trochę taki top-gear, z tą tylko drobną różnicą, że oprócz zdjęć jest sporo TREŚCI. Goście mają dobre podejście do samochodów, nie spuszczają się nad volkswagenami, jest git :]
Polecam.

Dla mnie Top Gear jakis taki zbyt cukierkowy... CARS lepsze.

M - Pią 11 Mar, 2011

Marek23 napisał/a:
Bart napisał/a:
Jak dla mnie - bardzo ok. Trochę taki top-gear, z tą tylko drobną różnicą, że oprócz zdjęć jest sporo TREŚCI. Goście mają dobre podejście do samochodów, nie spuszczają się nad volkswagenami, jest git :]
Polecam.

Dla mnie Top Gear jakis taki zbyt cukierkowy... CARS lepsze.

Z każdego topgear wyrywam strony z pedalskimi ciuszkami i kosmetykami, sprawia mi to ogromną przyjemnosc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group