To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚL] 1 Rajd Moto Sport Gliwice

106 - Pon 18 Paź, 2010

jak wyglada BK na IIIciej lidze vs BK w RPP?
kubas - Pon 18 Paź, 2010

Geko dostałeś mały opieprz na strefie ? :D
Bad-i - Pon 18 Paź, 2010

106 napisał/a:
jak wyglada BK na IIIciej lidze vs BK w RPP?


z moich doświadczeń identycznie :]

GeKo - Pon 18 Paź, 2010

spoko bez spiny, byłem ciekaw o co chodzi. Piotrek dodaje gazu gdy zaczyna blokować koła.

kubas napisał/a:
Geko dostałeś mały opieprz na strefie ?

Wymiana poglądów na temat tego co kto czego nie wyjął z auta.
Jak przyszedłem z biura rajdu to okazało się że auto którym robiliśmy opis już odjechało do domu, a zostało tam kilka tajli.

106 napisał/a:
jak wyglada BK na IIIciej lidze vs BK w RPP?

Nie ważą aut. I to w sumie tyle. I można jechać jako niehomologowany samochód, ale wtedy nie można mieć np ręcznego hydrualicznego.

kubas - Pon 18 Paź, 2010

Heheheheh ;D
GeKo - Pon 18 Paź, 2010

kubas, tak to jest jak sie na rajd decydujesz jechać dzień przed rajdem. Burdel na kółkach i to ogarnięty pożarem.
kubas - Pon 18 Paź, 2010

Ważne że wynik jest :)
Anonymous - Pon 18 Paź, 2010

Czy możliwe jest ze xsara dachowała chcac nie wjechać w kibiców po przez skrecenie kół i złapanie wojtka ?

edit łapać za Wojtka = rękaw

GeKo - Pon 18 Paź, 2010

nie wiem co to wojtek, ale tak to chłopaki tłumaczyli.
GeKo - Wto 19 Paź, 2010

Nasze onboardy


Anonymous - Wto 19 Paź, 2010

szybko .... Baran ogarnia widzę temat dobrze ;)
GeKo - Wto 19 Paź, 2010

No byłoby lepiej gdyby nie brak rozjeżdżenia. Największy problem żeby opóźniać hamowania i takie zakręty na 6 bieg żeby pójść denkiem przez wybicia jak np ten mostek z OS5 czy przejście przez szczyt przy 1:50 tam dopiero właśnie za tym przejazdem poszliśmy bez ujęcia. Trochę poniosło auto ale utrzymało się.
matt - Wto 19 Paź, 2010

wow, super się to ogląda!! :jupi: , auto się napędza jak dzikie, a precyzja skrzynki i przełożenia mnie rozbraja poprostu, ja to u siebie mam chyba przełożenie z żuka :wall: ...
GeKo - Wto 19 Paź, 2010

no kłówka robi robotę, szkoda tylko że Piotrek nie korzysta w pełni z jej możliwości. Natomiast mocowo idzie równo z Hondą chyba z kilka razy porównywałem onboardy. A końcówka 1 Onboardu redukcje i wbijanie biegów w górę są w tym samym miejscu.
Marek23 - Wto 19 Paź, 2010

Kurde grubo...i 306 też robi robotę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group