To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

anjas napisał/a:
ja wpłaciłem!

kiedy ?? narazie mam tylko wpłate Yarko

Cytat:
Bym pojechał jakbyście dali mi naklejkę forumową (tak poza konkursem) :P i ktoś na prawy by zabrał okazać jak się skręca... o_O

szantaż nie wchodzi w gre... ja na prawy mogę zabrać, ale sam mistrzem nie jestem :)

qbus - Czw 23 Wrz, 2010

czyli kto jedzie z hh.org?
gre - Czw 23 Wrz, 2010

ja wpłacam w pon
anjas - Czw 23 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
kiedy ?? narazie mam tylko wpłate Yarko


dziś wpłaciłem, w robocie... jeśli jeszcze nie masz to jutro będzie na 100 persent

mi - Czw 23 Wrz, 2010

qbus napisał/a:
czyli kto jedzie z hh.org?
ja towarzysko
Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

Pany zepnijcie poślady bo chłuja z tego będzie. Bądźcie mężczyznami, i wypełnijcie to co lansuje ten klub, czyli napinanie po krętym. i nie patyczkować sie tylko przelewać kasę :)
Yarko - Czw 23 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
Pany zepnijcie poślady bo chłuja z tego będzie. Bądźcie mężczyznami, i wypełnijcie to co lansuje ten klub, czyli napinanie po krętym. i nie patyczkować sie tylko przelewać kasę :)


oto oto

Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

yarko jak coś to pomysl nad tymi Kielcami 4.10. Choc ja bym wolał jechać na radom bo kumpel od stilo przysięga sie ze jedzie :rotfl: ale znając życie to coś wymyśli przed samym wyjazdem, w każdym bądź razie od niego tez czekam na pieniądze do pon. ;D moze byc ciekawie jak mnie stilo pogoni :D
Yarko - Czw 23 Wrz, 2010

Janusz nie lepiej w tym wypadku Ułęż 2.10 i AK Królewski Radom 10.10 ? 4.10 to poniedziałek...
chciałem ten Radom 9.10 bo wtedy 9.10 traktuję jako trening i zapoznanie z torem, biorę tam nocleg i w niedzielę 10.10 znowu napinam na Królewski CUP :) zresztą sam już nie wiem, czy którykolwiek radom wypali bo z AK też nie ma jeszcze oficjalnego info :/

Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
chciałem ten Radom 9.10 bo wtedy 9.10 traktuję jako trening, biorę tam nocleg i w niedzielę 10.10 znowu napinam na Królewski CUP :)

och ty ;p wiec ja pomyśle jak nie wypali :D ułez odpada bo za daleko i zbyt "prosto" na serie sporta na seri gumie :P

a co do tego ze 4.10 to poniedziałek to ja to wiem, ale od czego jest urlop na zadanie?? :D

M - Czw 23 Wrz, 2010

Janek rzucił mi rękawicę więc honorowo nie mogę odmówić i też będę.
Będzie fight

clio sport VS civic cośtam

TIME ATTACK CHALLENGE

106 - Czw 23 Wrz, 2010

jak fight to tylko w real race
Anonymous - Czw 23 Wrz, 2010

:jupi: :jupi: :jupi:
Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

M napisał/a:
Janek rzucił mi rękawicę więc honorowo nie mogę odmówić i też będę.
Będzie fight

clio sport VS civic cośtam

TIME ATTACK CHALLENGE



jeah. ja mam jeszcze jedna rekawice rzucana stilo 1.6 vs clio szrot :D

proponowałem real race ale doszlismy z Mackiem do wniosku ze wtedy bez szpachli sie nei obejdzie :D

KarQ - Czw 23 Wrz, 2010

Na razie głośno myślę, jeśli Marek da radę to jadę. Jak się uda ściągnę jeszcze betona na pojeżdzawkę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group