To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

jarek-malopolska - Czw 04 Lis, 2010

Odnosnie tego co badi napisał, wczoraj byłem u Wieska Ingrama i powiedział dokładnie to samo, był jednym z pomysłodawców przejscia klasy N-3 z RPP do RSMP, ale jak sam stwierdził to jest nie możliwe, o ile wpisowe było nizsze, na dodatkowe km znalałby sponsorów to nie stac go na zamkniecie warsztatu na 5 dni.. Jak podjechałem pod firme, nie było gdzie zaparkowac, wszystko to to były zaległości jakie uzbierały sie przez napieta koncówke sezonu ;)
Bad-i - Czw 04 Lis, 2010

exactly
Przem_106 - Czw 04 Lis, 2010

Oczywiscie ja wszystko rozumiem. Sam doznałem dwoch maratonow 3-dniowy LOTOS i Dolnosląski co odbiło się w pracy.
I stwierdziłem, ze ludzie co jezdzą w MP muszą byc w zasadzie zawodowcami. Przykładowo Krzysiek Orski na Dolnosląski musiał wyjechac we wtorek rano, a wrocił w poniedziałek popołudniu :wall:

Ale faktem jest, ze MP ma inny prestiz i wielu z zawodnikow z PUCHARU ciągle narzeka na:
- brak prestizu, oprawy medialnej itp w RPP
- brak kilometrow OES-owych
- brak tytułow mistrzowskich w RPP
- wysokie koszty w przeliczeniu na kilometr OES-owy itp.
Dlatego koło się trochę zamyka.

Idealne rajdowanie mają chyba Słowacy, bo ich rundy Mistrzostw Kraju są jednodniowe, a przy tym Słowacja duza nie jest jesli chodzi o dojazdy :]

Bad-i - Czw 04 Lis, 2010

Przemek z wszystkim sie zgadzam ale mam dwa ale;

- oprawa medialna i prestiz to tylko i wylacznie zasluga PZM (mysle ze RPP mogl by byc bardziej i medialne i prestizowe)

- brak tytulow mistrzowskich w RPP to tez wina PZM

Przem_106 - Czw 04 Lis, 2010

Zgadzam się. PZM jest winny jeszcze w wielu innych przypadkach i dlatego min. MP ma przewagę a my jako zawodnicy mamy wybor. Dlatego wielu jezdzi Bergi, Kamionki i inne zawody nie pod patronem PZM. Ale to temat rzeka i napewno nie w tym topiku.

A teraz zeby było na temat. Czy ktos z miejscowych wie kiedy będzie lista lub czy ma jakies przecieki? Dzis mija termin zgłoszen i nie ukrywam, ze ciekawi mie lista :faja:

Bad-i - Czw 04 Lis, 2010

Pewnie dzien przed OA ;) - standardowo

Jezeli chodzi o RPP to dla mnie jest to idealne rozwiazanie. Nie wyobrazam sobie jazdy w RSMP dla fanu :( - tzn inaczej, jezeli rajd bedzie trwal 3-5 dni to wiem ze w nim nie pojade i pozostanie jakas inna alternatywa (dla przykladu kupie Lagune i wroce na Modlinska)

106 - Czw 04 Lis, 2010

50% sukcesu juz jest.... wlasnie jako pilot wyslalem zgloszenie na rajd :]

teraz jeszcze drugie 50% czyli przygotowac auto i bedzie dobrze....

...oby byl snieg, lod i francuz sie nie zespol a powinno byc faaaajnie

qbus - Czw 04 Lis, 2010

Od poniedzialku do srody ma padac deszcz ze sniegiem i temp w okolicach 0, ok weekendu ma sie ocieplic. Miejmy nadzieje ze jeszcze sie zmienia te prognozy :)

106 z kim ty smigasz? przeciez Bad-i mial nie jechac, dobrze kojarze?

kubas - Czw 04 Lis, 2010

qbus napisał/a:
Od poniedzialku do srody ma padac deszcz ze sniegiem i temp w okolicach 0, ok weekendu ma sie ocieplic. Miejmy nadzieje ze jeszcze sie zmienia te prognozy :)

106 z kim ty smigasz? przeciez Bad-i mial nie jechac, dobrze kojarze?


podobno z Kubicą

qbus - Czw 04 Lis, 2010

Kubica jedzie z Gadułą ;)
kubas - Czw 04 Lis, 2010

qbus napisał/a:
Kubica jedzie z Gadułą ;)


fajnie jakby pojechali Cieszynkę :)

106 - Czw 04 Lis, 2010

kubas napisał/a:
qbus napisał/a:
106 z kim ty smigasz? przeciez Bad-i mial nie jechac, dobrze kojarze?


podobno z Kubicą

+1

dostalem zgode od bad-iego na jeden rajd ;)

qbus - Czw 04 Lis, 2010

No ano zajebiscie, niestety koreanczycy robia wtedy jakies glupie f1.
Anonymous - Czw 04 Lis, 2010

przem 106 :) witam Cie serdecznie na tym forum. Tak tylko dla Twojej informacji ja też jadę Cieszynkę, Kamil też raczej. Kamilowi wróżę lekko pierwszą 10 gen. (pamiętajmy że sejem bez szpery był4 )a sobie ... oby była meta to będzie dobrze. Bardzo fajne te forum. Pozdrawiam i do następnego pojedynku... i napisz na priv czy rozwiązałeś problem z nienapędzającym się 106, bo ja rozwiązałem go przed ostatnim oesem na Zamkowym :) Pozdrawiam forumowiczów i jak coś to dużo czytam :) więc na paru rzeczach się znam co mogę to pomogę :)
Bad-i - Czw 04 Lis, 2010

siemanko ;) - no to juz 5 samochodow w N2 jest na bank


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group