To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Modern Home Design - fotoblog na FB

M - Czw 10 Sty, 2013

Chloru napisał/a:
Nie 404 tylko pokopane DNSy.

Whatever...

Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

cholera, u mnie się normalnie odpala - na kompie kumpla i na telefonie też :)
Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

kurwa - adres źle zapisałem :)
www.modernhomedesign.pl

karoluPL - Czw 10 Sty, 2013

no, niektóre a właściwie większość mieszkań z bloga- miszcz :faja:
M - Czw 10 Sty, 2013

Chciałbym mieć kiedyś tak wykończoną chałupę :) Rewelacyjnie to wygląda w większości przypadków.
siema - Czw 10 Sty, 2013

Skórkę blogaska bym zmienił na coś ciekawszego. Przynajmniej jak dla mnie ten biały bardzo biednie wygląda. Dodatkowo bardzo razi niska rozdzielczość grafiki z nagłówka.
Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

Skórek za wiele nie było do wyboru - a z dostępnych ta (prosta) najbardziej mi podpasowała...

Nad grafiką w nagłówku w takim razie muszę pomyśleć, żeby coś lepsiejszego znaleźć- dzięki za uwagę. Na służbowym lapku wygląda to ok, a w domu nie odpalałem :D

anjas - Czw 10 Sty, 2013

łokurva, na pierwszym zdjęciu zobaczyłem ducha!
Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

siema napisał/a:
Skórkę blogaska bym zmienił na coś ciekawszego. Przynajmniej jak dla mnie ten biały bardzo biednie wygląda. Dodatkowo bardzo razi niska rozdzielczość grafiki z nagłówka.


No dobra - jest ograniczenie - rozdzielczość max dla nagłówka 940 × 198 pikseli. Każdą większą grafikę przycina do tego rozmiaru...

M - Czw 10 Sty, 2013

Ale Mariuszowi zapewne chodzi o to że ta fota jest zsiekana kompresją :)
Pirania - Czw 10 Sty, 2013

nie wchodzę, żeby się nie denerwować ;-)
Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

NA FB uzbierało mi się prawie 170 albumów ze zdjęciami, więc materiał na bloga jakiś tam już mam ;) Na bieżąco przeglądam też strony architektów, więc mam nadzieję, że nie zabraknie mi projektów do wrzucania ;)

Paru architektów przesyła mi już swoje projekty na maila, a to chyba największy mój sukces :)

siema - Czw 10 Sty, 2013

M napisał/a:
Ale Mariuszowi zapewne chodzi o to że ta fota jest zsiekana kompresją :)

Dokładnie. Ta z kanapą jest git, nie razi już tak bardzo :)

Podoba mi się to, że nie straciłeś zapału :) Mocno dopinguję i będę się odzywał gdy zacznę się wykańczać ;D

Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

Były chwile, kiedy nie chciało mi się robić aktualizacji, i to świetnie widać na wykresach z ilością odwiedzin na FB ;)
Gaydek - Czw 10 Sty, 2013

I like :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group