To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kawalerski w Sopocie:)

Shymek - Nie 27 Maj, 2012

Wszyscy żyją? :rotfl:
Mick - Pon 28 Maj, 2012

jak wyjdą po 48h to pewnie czegoś się dowiemy :)
itr 911 - Pon 28 Maj, 2012

Jestem tu :>

Wyjazd uważam za udany bo główne cele zostały spełnione ;D

Już w piątek wieczorkiem daliśmy lekko w palnik jeszcze w Waw z racji urodzin kawalera :faja:
Taki mały aperitif był wskazany i miał dobrze zaprawić nas na sobotni melanż.
Kolega wpadł na pomysł, że może obejrzymy tak w celach instruktażowo szkoleniowych KAC VEGAS (zrobiliśmy od razu dwie części)aby pobudzić wyobraźnie...były pomysły zamówić koledze Tajkę bo zawszę chciał puknąć Tajkę, ale jednogłośnie opowiedzieliśmy się za panią z "dodatkiem" między nogami :rotfl:

Nie kładąc się bo nie było sensu czekaliśmy do 5.30 na Polskiego Busa bo ten transport wydawał się najlepszy z racji, że nikt nie podjął się kierowania po dwu dniowym melanżu :lol2: To najgorsza część wyjazdu bo w pyte długo jedzie jakoś 6godzin, ale wszyscy popadali jak muchy i dopiero w ostrudzie pobudka :rotfl:

Kwaterka w tej złotej plaży w porządku i dziewczyna na recepcji niczego sobie :faja:
Na dogorywanie po imprezie aż nadto
Do Sopotu jednak kawałem, ale co tam spacer plażą musi być, wyszedł jednak mega długi z racji, że w prawie każdej knajpie stawaliśmy na browara bo my nie wielbłądy jak kolega mawiał :rotfl:

Tam mały luk na lokale gdzie pojdziemy wieczorkiem no i powrót na kwaterę golić jajca itd :jupi:

Wystartowaliśmy w tym lokalu na MOnciaku jak Zakąski Przekąski w Waw i to był dobry wstęp :lol2:
Ten lokal SHOW co miał być atrakcją wieczoru i tyle było problemów z rezerwacją ogólnie dupy nie urywa, tancerki jak dla mnie takie lambadziary troszku nikogo nie obrażając, ale dziewczyny co naganiają klientów mistrz!!!Kilka razy się zakochałem, a kolega co go żona wypuściła z domu na ten wyjazd prawie błagał mnie abyśmy przynajmniej raz w roku gdzieś wyskoczyli "na kawalerski" większą paczką bo on tu dopiero żyje :lol2:

Na resztę wieczoru wylądowaliśmy w Versalce i co tu dużo gadać było grubo!!! ;D
Akurat się trafiło, że były tam trzy wieczory panieńskie więc coś tam mozna było powalczyć, ale koledzy mocno wybredni więc prowadzili ostrą selekcję choć im powtarzałem jak dzieciom!!! WYBRZYDZASZ NIE RUCHASZ!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak pękło kilka flaszek to wszystkie hamulce popuszczały i były momenty, że robiliśmy małą chryję na warsztacie ale to tam w ten wieczór można :lol2:

Np striptease (nasz niestety) przed paniami w strojach policjantek bo jak się nawaliłem to zarządzałem rewizji osobistej...choć czegoś innego się spodziewałem :>

Wychodząc o 5 rano z lokalu prawię siłą targałem Kawalera bo krzyczał tylko...GDZIE SĄ MOJE CYCKI tak więc chyba było dobrze :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Oj się rospisałem, ale trzeba było zdać relację za pomoc w przygotowaniach :*

Foto kolegi o 10 rano na plaży...ten zaliczył zgon i się nie opala jakby ktoś pytał :rotfl:


PiTT - Pon 28 Maj, 2012



:jupi:

Marek23 - Pon 28 Maj, 2012

Nieźle
Shymek - Pon 28 Maj, 2012

Lubię To! ;D

NAstępnym razem dajcie znać wcześniej to jak mi termin przypasuje to się dołączę :jupi:

itr 911 - Pon 28 Maj, 2012

Shymek napisał/a:
Lubię To! ;D

NAstępnym razem dajcie znać wcześniej to jak mi termin przypasuje to się dołączę :jupi:


Termin możemy ustalić już dziś :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ps. Shymek całkiem ok ta meta co poleciłeś i chyba tam nikogo nie było poza nami.
W sobotę była ta impreza co mówiłeś, ale nam to rybka bo o 20 już bylismy na mieście a jak wracaliśmy to już tam nikogo nie było :jupi:

No i ta małolatka na recepcji niczego sobie :faja:

Tekst wyjazdu tego prawdziwka z foto podczas śniadania...
"Nie smakuje ci? Coś ci dolega, dlaczego taki smutny jesteś? AAAA wiesz były takie dwie blondyny wczoraj na tej imprezie no ale sobie pomyślałem, że odpuszczam bo za ładne nie były. No i???!!!No i żałuje, że tak wybrzydzałem bo nie poruchałem jak mogłem" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Shymek - Śro 30 Maj, 2012

https://www.facebook.com/...44971230&type=1

To nie któryś z was xD

siema - Śro 30 Maj, 2012

"Dziewczyny Uważajcie na niego ! Szczególnie pod żadnym pozorem nie pijcie proponowanych przez niego napojów !!!
Lubię to! · · Udostępnij
Aleksandra Kozłowska i inne osoby (20) lubią to."

:rotfl:

PiTT - Śro 30 Maj, 2012

prawdziwy amant
bluza z kapturem i sportowe obuwie...
jak można odmówić drinka od takiego dzentelmena :D

Jacek - Śro 30 Maj, 2012

PiTT napisał/a:
jak można odmówić drinka od takiego dzentelmena :D

nie można, bo wpier.dol :rotfl:

itr 911 - Śro 30 Maj, 2012

Shymek napisał/a:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.307805142639973.73143.251159244971230&type=1#!/media/set/?set=a.307805142639973.73143.251159244971230&type=1

To nie któryś z was xD



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

My jesteśmy normalni :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Tak to jest jak się perfumy pije!!! TYLKO CZYSTA!!! ;D

PGmaster - Pon 11 Cze, 2012

Podlacze sie pod temat. Musze zorganizowac kawalerski dla 22 osob. Kompletnie nie mam pojecia co zrobic gdyz mlody zaskoczyl mnie taka iloscia osob... Myslalem o wyjezdzie: jakies mazury czy wlasnie Sopot ale chyba najlepiej bedzie zorganizowac cos w Wawie. Jakies pomysly?
Anonymous - Pon 11 Cze, 2012

PGmaster napisał/a:
Podlacze sie pod temat. Musze zorganizowac kawalerski dla 22 osob. Kompletnie nie mam pojecia co zrobic gdyz mlody zaskoczyl mnie taka iloscia osob... Myslalem o wyjezdzie: jakies mazury czy wlasnie Sopot ale chyba najlepiej bedzie zorganizowac cos w Wawie. Jakies pomysly?


Pobawcie się w "łódź podwodną"... (tylko bez tej całej gejowskiej otoczki)

Zaopatrzcie się w DUŻĄ (ale naprawdę dużą) ilość alkoholu.
Schowajcie wszystkie telefony, zegarki itp itd.

Jak się % skończy to wygra ten który zgadnie jaki jest dzień (skrajnie miesiąc ale tego nie polecam) :]

faldzip - Pon 11 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
PGmaster napisał/a:
Podlacze sie pod temat. Musze zorganizowac kawalerski dla 22 osob. Kompletnie nie mam pojecia co zrobic gdyz mlody zaskoczyl mnie taka iloscia osob... Myslalem o wyjezdzie: jakies mazury czy wlasnie Sopot ale chyba najlepiej bedzie zorganizowac cos w Wawie. Jakies pomysly?


Pobawcie się w "łódź podwodną"... (tylko bez tej całej gejowskiej otoczki)

Zaopatrzcie się w DUŻĄ (ale naprawdę dużą) ilość alkoholu.
Schowajcie wszystkie telefony, zegarki itp itd.

Jak się % skończy to wygra ten który zgadnie jaki jest dzień (skrajnie miesiąc ale tego nie polecam) :]

:rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group