To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

M - Sob 09 Cze, 2012

PiTT napisał/a:
M napisał/a:
Nie lubie bydła wszelkiej masci, nie widze problemu w nazywaniu rzeczy po imieniu a ty? Nie lubie tez relatywizowania wszystkiego co sie da.

ja też nie lubię, ale wklejanie non toper ruskich jako mega złych ludzi jest nieco nudnawe... nie sądzisz?
nie widziałem żebyś wklejał bojówkarzy czeskich czy niemieckich... ruskich owszem ;)
doskonale wiesz o co mi chodzi ;)

Chodzi o "smolensk kur.wa!" ?
Nie, nie o to mi chodzi.
Rabarbar wpadaj do wawy :)

PiTT - Sob 09 Cze, 2012

M co Ty z tym Smoleńskiem cały czas? :>

zgadzam się z przedmówcami, za awantury powinny być astronomiczne mandaty + wpi#rdol jak ktoś nie potrafi opanować emocji
(chodzi mi o demolowanie wszystkiego co się trafi po drodze + pobicia)

Anonymous - Sob 09 Cze, 2012

chyba trzeba bedzie,sprawdziłem,we wtorek gramy z ruskimi w wawie,spróbuje bilet przebukowac
szymlorek - Sob 09 Cze, 2012

rabarbar napisał/a:
chyba trzeba bedzie,sprawdziłem,we wtorek gramy z ruskimi w wawie,spróbuje bilet przebukowac


Jak masz możliwość jedz zobacz bo warto ;)
Drugiej szansy na tak ważną imprezę w naszym kraju możemy długo nie mieć! :)

Rasputin - Sob 09 Cze, 2012

Siedziąc w domu średnio czuje się atmosfere mistrzostw. A w tym miesiącu to chyba każdy będzie znawcą piłkarskim :wall:
Co do piłkarzy,to było juz wiadomo przed euro,że długo nie pograją. Dlatego zanabyłem taka koszulkę http://www.kibole2012.com/
i udałem się w niej na mecz :]

Kenet - Sob 09 Cze, 2012

Radość po strzeleniu bramki przez Lewandowskiego bezcenna. Ale potem już równia pochyła w drugiej połowie. Brak zmian, brak koncepcji, brak kondycji. Najgorsze, że oni nie mają nic innego do roboty jak trenować, biegać i grać. Biorą za to niemałą kasę i wstydzić się powinni, że po 50 minutach nie chce im się biegać. Cud z tym karnym bo jeszcze jesteśmy w grze, ale gdyby to wpadło to w świetle meczu Rosja-Czechy bylibyśmy już poza turniejem. Dla mnie ten remis to jednak porażka, bo prowadząc 1:0 i grając w przewadze nie można nie dowieźć tego do końca, szczególnie z tak słabo grającą Grecją. Smuda chyba zapomniał po co są zmiany i generalnie on jest dużą bolączką tej kadry. Nazwiska same nie zagrają co było wczoraj widać.

Trzeba liczyć na cudowny remis z Rosją, remis Grecja-Czechy i wygrać z Czechami 16ego. Miało być jak nigdy, a tu znów trzy mecze "O..."

M - Sob 09 Cze, 2012

PiTT napisał/a:
M co Ty z tym Smoleńskiem cały czas? :>

zgadzam się z przedmówcami, za awantury powinny być astronomiczne mandaty + wpi#rdol jak ktoś nie potrafi opanować emocji
(chodzi mi o demolowanie wszystkiego co się trafi po drodze + pobicia)

No no to ja juz nie wiem z czym ty masz problem.

Kenet - Sob 09 Cze, 2012

Czekam jeszcze na analizę Emeryta i omijam ten temat jeśli ma go zdominować polityka...
M - Sob 09 Cze, 2012

O jaka polityke chodzi?
Michał - Sob 09 Cze, 2012

gdzie są twoje warny ?
sam sobie usunąłeś ?

kubas - Sob 09 Cze, 2012

:rotfl: :rotfl:
M - Sob 09 Cze, 2012

Po co pytasz skoro wiesz?
Michał - Sob 09 Cze, 2012

Ahhh
ty to jesteś AS !! :rotfl: :rotfl:

M - Sob 09 Cze, 2012

nie rób OT
Michał - Sob 09 Cze, 2012

bo :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group