To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skradziono Seata Ibiza Cupra WY3833F - Warszawa

Walle - Czw 15 Lis, 2012

Nie chcę wsadzać kija w mrowisko, ale piszecie o stracie auta jakby to była bliska osoba. Ludzie kradli i kradną, trzeba mieć z tyłu głowy świadomość, że któregoś dnia ta ulubiona kupa blachy i plastiku może nie stać pod oknem, bo ktoś ją sobie "pożyczył"... To tylko samochód.

A jeżeli ktoś w aucie za około 30 000 pln nie ma AC to o czym my mówimy.

kolega tak kupił jakiś czas temu E60 525d touring, pojeździł miesiąc, aż ukradli. Stać go było wydać 60 000 pln na auto, ale już nie chciało mu się wydawać 2 000 na ok. Kupił jakiś półprodukt i wypłacili mu niestety tylko 30 000 pln. Chytry dwa razy traci.....

Przepraszam, jeśli uraziłem, nie miałem zamiaru. Powyższa opinia jest tylko moim prywatnym zdaniem.

Anonymous - Czw 15 Lis, 2012

A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu
GeKo - Czw 15 Lis, 2012

Rasputin napisał/a:
Aczkolwiek takie rozwiązania są teraz najlepsze,bo mało który złodziej jest przygotowany na mechaniczne zabezpieczenie
Mechaniczne zabezpieczenia kończą żywot w mniej niż 15sek. (info z branży) kiedyś używano gaśnic halonowych, teraz ciekłego azotu.
206 Gti - Czw 15 Lis, 2012

Nie koniecznie - sa zabezpieczenia - opracowywane idywidualnie - i jezeli jest to produkt przemyślany to nie ma h. nie wezma za pierwszym razem o ile nie sa laweto
Niemy - Czw 15 Lis, 2012

Cytat:
A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu


+1

mi - Czw 15 Lis, 2012

Ja chciałem wykupić nawet, ale jak mi zawołali kwotę to zmieniłem zdanie.
Anonymous - Czw 15 Lis, 2012

GeKo napisał/a:
Rasputin napisał/a:
Aczkolwiek takie rozwiązania są teraz najlepsze,bo mało który złodziej jest przygotowany na mechaniczne zabezpieczenie
Mechaniczne zabezpieczenia kończą żywot w mniej niż 15sek. (info z branży) kiedyś używano gaśnic halonowych, teraz ciekłego azotu.


Chyba chodzi o gasnice śniegówą (co2)??Nie wiem jak z ciekłym azotem ale z gasnicami to bzdura,kiedys w pracy zrobilismy nawet test,ni huya nie działa,za to swietnie chłodzi wóde i browara.

Walle - Czw 15 Lis, 2012

Niemy napisał/a:
Cytat:
A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu


+1


I tacy później płaczą i się żalą jaki ten świat okrutny.....

206 Gti - Czw 15 Lis, 2012

Niemy napisał/a:
Cytat:
A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu


+1


-1000

tez tak kiedyś myślałem - zmieni się jak coś sie stanie.

Niemy - Czw 15 Lis, 2012

Walle napisał/a:
I tacy później płaczą i się żalą jaki ten świat okrutny.....


nie, wystarczy mieć świadomość podejmowanych decyzji

206 Gti napisał/a:
tez tak kiedyś myślałem - zmieni się jak coś sie stanie.


zmieni się, jak będzie mnie stać na więcej, to proste, kasa rozwiązuje wiele problemów i pozwala eliminować wiele niebezpieczeństw, wystarczy ją posiadać

Anonymous - Czw 15 Lis, 2012

Walle napisał/a:
Niemy napisał/a:
Cytat:
A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu


+1


I tacy później płaczą i się żalą jaki ten świat okrutny.....


jeszcze jakies mądrości życiowe do przekazania??

Anonymous - Czw 15 Lis, 2012

206 Gti napisał/a:
Niemy napisał/a:
Cytat:
A ja nigdy nie miałem AC,ryzyk fizyk,i w ogolnym rozrachunku jestem kupe szmalu do przodu


+1


-1000

tez tak kiedyś myślałem - zmieni się jak coś sie stanie.

Gdyby miał fura za 100k to pewnie bym miał AC,ale ja gołdupiec jestem
Mam rozne fury nieprzerwanie od 14 lat,zakładając roczną składke 2tysie ,oszczedziłem 28 tys,wiec nawet gdyby mi ukradli teraz auto to i tak z dyche jestem do przodu

was79 - Czw 15 Lis, 2012

Ja zawsze płacę. Jak znam życie gdybym przestał, to następnego dnia zayebali by auto :]
Jacek - Czw 15 Lis, 2012

wadzicie się jak pedały..kto płaci, kto nie płaci :lol2: :lol2: ja jebie uwielbiam to forum :rotfl:
marcinstachon - Czw 15 Lis, 2012

206 Gti napisał/a:
Może tak:

Może trzeba szepnąć tu i tam: "Panowie - jest 10 koła do zarobienia za to auto" - to wtedy się coś ruszy.



jakie 10 koła, jezeli ta fura nie jest już Harkovie i nie jezdzi nia tamtejszy Playboy, to na dniach sprzeda sie jakiemus gosciowi za przyslowiowe 5- 6 tys max! I za 3 dni bedzie mozna kupowac go w czesciach na allegro. Niestety ale np przed ostatnie pasatty chodza maks po 5 tys wiec taki seat mysle nie wiele wiecej. Wiem bo mialem propozycje od goscia ktory sie tym zajmuje odkupić kiedys takie auto, niestety łepek nie z okolic Wawy ale raczej zaopatruje sie w trojmiescie. Inaczej bym pomogl!

takze ja moze bym krzyknal zamiast szukac auta to ze jest nagroda np 4-5 tys;) Daje 80 % procent ze sie odezwa. I propozycja zrobic jakies zabezpieczenie elektroniczne zeby nie ponowili tego.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group