To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skuterowo

Kamill - Pon 15 Kwi, 2013

M napisał/a:
Dziękuję - proszę o zgłoszenie się Barta,MI,Majka w jakimś moim temacie po pomuki.

Nie ma za co :>

Janusz - Pon 15 Kwi, 2013

a ja a ja ??
ja uważam ze skutery sa dla frajerów ;D

M - Pon 15 Kwi, 2013

Zwaz na bajer...
:lol2:

Anonymous - Pon 15 Kwi, 2013

Dziś wystawiłem z garażu moje 850 cm3 i wam powiem , motór kurfa a nie te piździki . Nic innego nie da wam takie frajdy z jazdy . Jasne ?
Franek - Wto 16 Kwi, 2013

to fajne, i chyba mega tanio za taki sprzęt?
http://allegro.pl/wloski-...3151386537.html

Bonczek - Czw 18 Kwi, 2013

Udało się samodzielnie odpalić skjuta, bajecznie proste - jednak szkoda, że mam zapalenie ucha i nie pojeżdżę :)
Kamill - Czw 18 Kwi, 2013

Bonczek napisał/a:
Udało się samodzielnie odpalić skjuta, bajecznie proste - jednak szkoda, że mam zapalenie ucha i nie pojeżdżę :)

Nie trzeba było c1 z otwartą szybą ganiać :>

Rasputin - Czw 18 Kwi, 2013

A zna ktoś w Wawie warsztat który zajmuje sie starymi motorami/motorowerami? Brakuje mi cierpliwości i wolę zapłacic niz się bawić z tą moją jawką. Zreszta jak ja sie za nia wezme to pewnie skoncze w sierpniu i tyle z jazdy bede miał :wall:
Bart - Czw 18 Kwi, 2013

pw
Michał - Czw 18 Kwi, 2013


nowa vespa
cena nie znana jeszcze ale generalnie kosior

Bart - Czw 18 Kwi, 2013

jeśli już jeździć na vespie (co jest strasznie frajersko-pedalskie) to na takiej:



300 GTS - 20+KM robi robotę :>

Michał - Czw 18 Kwi, 2013

Cytat:
co jest strasznie frajersko-pedalskie

chyba popuściłem :rotfl: :rotfl:

Bart - Czw 18 Kwi, 2013

nie twierdzę wcale, że to fura dla twardzieli ;D
Anonymous - Czw 18 Kwi, 2013

:lol2: :lol2:
Pirania - Pią 26 Kwi, 2013

Kolejny dzień utwierdzenia się przekonaniu, że skuter ciepłą porą to zajebista sprawa. Zrobiłam 150 km w kilka godzin, a załatwiłam milion spraw. Nawet turbo i kolektor zawiozłam do spawania, i zacisk od Alfy do naprawy :rotfl:

Poza tym podjechałam dziś do Mopeda i padłam ze śmiechu. Za diagnostykę przedsezonową zaśpiewali 200zł! No litości, żeby powiedzieć mi, że mam klocki do wymiany, gaźnik do regulacji, filtry i olej do wymiany.. jakieś żarty, więc się pożegnałam i pojechałam do zaprzyjaźnionego serwisu motocyklowego gdzie oględziny robią za friko.

Polecam chłopaków http://www.swiatmotocykli.com/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group