To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Anonymous - Czw 10 Sie, 2006

blunt napisał/a:
Piszą zeby sie przywitac to sie Witam ;D
Siema :564:
Siemanko Bluncik :) wkoncu dolaczyles do nas :D
Anonymous - Czw 10 Sie, 2006

Zgadza się, na 206 A6, niebieska z fantazyjną grafiką.
Anonymous - Czw 10 Sie, 2006

pug maxi napisał/a:
Zgadza się, na 206 A6, niebieska z fantazyjną grafiką.


I ty tutaj ? Powitac

Anonymous - Czw 10 Sie, 2006

blunt napisał/a:
Piszą zeby sie przywitac to sie Witam ;D
Siema :564:


fajny nick :D siema blunt

Maciek - Pią 11 Sie, 2006

Witam wszystkich nowych użytkowników.
Witam Michale:)

Anonymous - Pią 11 Sie, 2006

pug maxi napisał/a:
Zgadza się, na 206 A6, niebieska z fantazyjną grafiką.
zapewne Marka Paciorkowskiego :)
Anonymous - Pon 14 Sie, 2006

Witam Was gorąco!!! Niewiem dlaczego ale dopiero teraz przy zakupie mojego czwartego hotchatch'a znalazłem takie fajne forum w którym rozpoznaję już znajome nicki z innych forów (zowa) i ze starych dobrych czasów śląskich Supersprintów i kjsów (marek23- pozdrawiam).

Troche o mnie: 25 lat, Kraków, do niedawna student :( . Zamieszkały w Krakowie, jeszcze kawaler (ale nie zadługo) :) . Autka do tej pory- felicja 1.3 (pierwsze do nauki), 106 S16, VTS rajdówka, 205 1.9 GTI, no i mimo to że obiecałem sobie że już nigdy małego szybkiego a tym bardziej francuskiego i na benzynkę skończyło sie znowu na VTSie. To ja kupilem to saxo z tarnowa które niedawno było na allegro a Wy o nim dyskutowaliście. Rozwijam wątpiwości- nie ma kompresora :) . Jak tylko będę miał możliwość zaprezentowania autka (a mam nadzieję że stane sie niebawem "użytkownikiem z uprawnieniami" :) ) to wstawię i napiszę coś o moim nowym nabytku.

W sumie ciesze się że tutaj jest tylu użytkowników fałteesów bo przy poprzednich moich autach brakowało mi takiego miejsca w sieci.

PS mam teraz nadzieję że spot w Krakowie o który kilka osób upomina się na forum dojdzie niebawem do skutku bo przybył Wam kolejny głos na tak!!!
pozdrawiam

Niemy - Pon 14 Sie, 2006

powitac hothatch'owca z tak obfitym stazem
na uprawnienia trzeba troche popracowac i poudzielac sie przez...przez troche :)
ja takze jestem za czestszymi spotami w Krakowie, bo do wawki troche daleko
no to teraz zabieraj sie za :568: i zbieraj 'punkty' :)

Dariano - Pon 14 Sie, 2006

Witamy i do udzielania sie na forum zachecamy :P
k-mart - Pon 14 Sie, 2006

witam!
mile slowa powitalne, tak trzymac! :564:
Kobiety, moze zmienimy nazwe na "vts'y oraz inne hothatche"?? :P

Jakarti - Wto 15 Sie, 2006

bardzo fajnie, ze sie przywitales i zrobiles to wyjatkowo zgrabnie - niektorzy nawet nie wiedza , ze jak sie gdzies przychodzi to wypada powiedziec czesc :) wiec witamy serdecznie i w imieniu swoim i kolegow vts'ow (i nie tylko) zachecamy do wspolpracy i udzielania sie tutaj.
do zobaczenia na ulicy ;)

Anonymous - Wto 15 Sie, 2006

hejka Krzysiu.witam cie i tu :) mam nadzieje ze auto bezie sie dobrze spisywalo i bedzie jezdzic dlugo i szczesliwie.co do auta to jest sliczne bo mialem okazje widziec go w "realu" gratuluje zakupu.widze tez pewna zaleznosc :D mamy takie same auta w tym samym czasie :D jak ja kupilem 205 to Ty tez :) jak ja saxo to teraz tez masz saxo :) mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie jakis spocik w kraku i cos sobie posmigamy.ale to zalezy takze od nas.powodzonka i szybkiego dolaczenia do grona klubowiczow
106 - Wto 15 Sie, 2006

tez witam na forum. pzdr!
strick - Wto 15 Sie, 2006

witam! Kraków rośnie w siłe ;)
Anonymous - Wto 15 Sie, 2006

również witam serdecznie, miejmy nadzieje że szybko dostaniesz uprawnienia i pokażesz vts'a


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group