To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

rasta - Pon 08 Lis, 2010

Jako, że za nabyłem nowa dłuższą skrzynkę to zrobimy inaczej i na kolejnym Radomiu dam ci fory i będę też jechał cały czas na 2 biegu :D
anjas - Pon 08 Lis, 2010

dobra dobra, następnym razem nie będę gupi i też będę wrzucał 3!
Jacek - Wto 09 Lis, 2010

anjas napisał/a:
rasta napisał/a:
cały czas na 3 biegu.


ja cały czas na 2 biegu... jak bym wrzucił 3 to bym klepnął rastę na luzaku.

:lol2:

rasta - Wto 09 Lis, 2010

trzymam za słowo :D
Anonymous - Wto 09 Lis, 2010

M napisał/a:
A jak wg Ciebie tdi spisuje się na torze?


To chyba pytanie do mnie. Na tym torze w Radomiu spokojnie dałaby sobie rade. :devil: Cóż jeśli będzie okazja by tam polatać to skorzystam, chyba że macie wewnętrzny regulamin i TDI nie może się poganiać..

Janusz - Wto 09 Lis, 2010

mally napisał/a:
Cóż jeśli będzie okazja by tam polatać to skorzystam, chyba że macie wewnętrzny regulamin i TDI nie może się poganiać..


nie mamy niczego takiego... natomiast jest niepisana umowa ze TDi jak widzi bene w lusterku która ja dogania szybko ja przepuszcza, żeby ten syf z TDi nie leciał w dolot :rotfl: no i żeby nie blokować trasy :lol2:




p.s jako ze nie jesteś tu długo to od razu tłumacze ze to taki stereotypowy żart, jakich tu pełno.... ze honda nie skreca a francuzy sie psuja itp :)

Loko - Wto 09 Lis, 2010

Janusz napisał/a:

p.s jako ze nie jesteś tu długo to od razu tłumacze ze to taki stereotypowy żart, jakich tu pełno.... ze honda nie skreca a francuzy sie psuja itp :)


Nie nie nie, żart to jest jak ktoś napisze "Francuzy sie nie psują, a Honda skręca" :rotfl:

Loko - Wto 09 Lis, 2010



Tabelunia

Anonymous - Wto 09 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
mally napisał/a:
Cóż jeśli będzie okazja by tam polatać to skorzystam, chyba że macie wewnętrzny regulamin i TDI nie może się poganiać..


nie mamy niczego takiego... natomiast jest niepisana umowa ze TDi jak widzi bene w lusterku która ja dogania szybko ja przepuszcza, żeby ten syf z TDi nie leciał w dolot :rotfl: no i żeby nie blokować trasy :lol2:




p.s jako ze nie jesteś tu długo to od razu tłumacze ze to taki stereotypowy żart, jakich tu pełno.... ze honda nie skreca a francuzy sie psuja itp :)


Hehehe spoko :lol2: ..lubie zaskakiwać.. :faja:

Janusz - Wto 09 Lis, 2010

tabelka jest z dupy bo ja na ostatnim, Radomiu nie zmierzyłem sobie czasu na LT :rotfl: i wszyscy co byli za mną sa przede mną.... motyla noga ;D
Loko - Wto 09 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
tabelka jest z dupy bo ja na ostatnim, Radomiu nie zmierzyłem sobie czasu na LT :rotfl:


No zajebie po raz drugi, sam mi kurwa na PW wyslałeś ten czas :rotfl: to skąd Ty wziąłeś ten czas jak nie z LT? Zaraz Ci dopisze karne sekundy :D

Janusz - Wto 09 Lis, 2010

Loko napisał/a:
No zajebie po raz drugi, sam mi kurcze na PW wyslałeś ten czas :rotfl: to skąd Ty wziąłeś ten czas jak nie z LT? Zaraz Ci dopisze karne sekundy :D


motyla noga pytałeś o jakiś czas to Ci podałem z LT ale z innego track daya z tego z coltami :rotfl:

Loko - Wto 09 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
Loko napisał/a:
No zajebie po raz drugi, sam mi kurcze na PW wyslałeś ten czas :rotfl: to skąd Ty wziąłeś ten czas jak nie z LT? Zaraz Ci dopisze karne sekundy :D


motyla noga pytałeś o jakiś czas to Ci podałem z LT ale z innego track daya z tego z coltami :rotfl:


Aaa to ok, już myślałem, ze sam wymysiłeś ten czas, jak jest z LT to elegańsko zostaje tak jak jest bo nie chce mi sie poprawiać ;D

Janusz - Wto 09 Lis, 2010

Cytat:
Aaa to ok, już myślałem, ze sam wymysiłeś ten czas, jak jest z LT to elegańsko zostaje tak jak jest bo nie chce mi sie poprawiać ;D

a na co miałbyś poprawić jak innego nie ma :D ale kurcze astra szybsza od clio... no nie może być.... swoja droga ciekawe w takim razie dlaczego lepsze czasy kręciłem teraz jak było chłodniej niż wtedy gdy było cieplej...

Loko - Wto 09 Lis, 2010

Janusz napisał/a:
Cytat:
Aaa to ok, już myślałem, ze sam wymysiłeś ten czas, jak jest z LT to elegańsko zostaje tak jak jest bo nie chce mi sie poprawiać ;D

a na co miałbyś poprawić jak innego nie ma :D ale kurcze astra szybsza od clio... no nie może być.... swoja droga ciekawe w takim razie dlaczego lepsze czasy kręciłem teraz jak było chłodniej niż wtedy gdy było cieplej...


Bo nizsza temperatura to wiecej mocy nie wiesz :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group