To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

anjas - Wto 15 Sie, 2006

cześć!

biorąc pod uwagę fakt, że 2/3 adminów ma saxo VTS na uprawnienia pewnie nie będziesz czekał zbyt długo :D

Pozdro!

Grzesiek VTS - Wto 15 Sie, 2006

Właśnie trzeba sobie trochę popracować żeby dostać się do grona HH ,ale widze ze coraz więcej VTs mamy z Krakowie wiec można by sie spotkać i pokazać ludzika w WAwy ze w Krakowie jest nas wiecej* :P


*Wiecej oznacze ilosc VTs na tym Forum ;)

saxorulez - Wto 15 Sie, 2006

witam :)
Grzesiek VTS - Wto 15 Sie, 2006

WItam !!
Niemy - Wto 15 Sie, 2006

royb napisał/a:
miejmy nadzieje że szybko dostaniesz uprawnienia i pokażesz vts'a


w oczekiwaniu mozesz wlepic jakas jedna czy dwie fotki np w temacie 'o wszystkim i o niczym' co bysmy mogli go juz zobaczyc :D

Anonymous - Wto 15 Sie, 2006

poszło do tego tematu- narazie mam tylko jedno z tel. I jeszcze jest fotka ze środka w topicu z ogłoszeniami.
Vlodarsky - Wto 15 Sie, 2006

witka VTSie nowy
Loko - Wto 15 Sie, 2006

A to ja tz się przywitam, toche spuźnione powitanie ale jest.
Anonymous - Pon 21 Sie, 2006

Jako ze jestem tutaj nowy pragne sie przywitac :)

Witam wszystkich :)

A teraz cos o sobie, na imie mam Tomek, jestem z Krakowa, obecniecos tam sobie studiuje ;) Od stycznia jestem szczesliwym posiadaczem jedynego slusznego VTS'a. Autko jest jeszcze w starej budzie. Jak tak czytalem posty to widze ze psporo tych fanych autek jest w krakowie :] I bardzo dobrze :)

Pozdrawiam wszystkich

Michał - Pon 21 Sie, 2006

siema siema
miłego udzielania sie na forum !!

saxorulez - Pon 21 Sie, 2006

siemma tommi jakiego koloru mmasz saxofona? ile mma lat? itd... coś dłubiesz w nimm?
Anonymous - Pon 21 Sie, 2006

saxorulez napisał/a:
siemma tommi jakiego koloru mmasz saxofona? ile mma lat? itd... coś dłubiesz w nimm?


Hej :)

Kolor to bordowy metaliczny (chcialem czarnego albo niebieskiego ale ten tez jest ladny ;)
rocznik to 98 zarejestrowany w listopadzie tegoz roku. Kupiony zostal na zawieszeniu zrobionym na niemickie drogi, ktos wlozyl sprezyny eibacha na przod no i tyl na belce. teraz jednak z racji ze chce troche posmigac w kjs to wsadzam tam zawias koni + seryjna sprezyna. Ponadto kupilem auto ze stozkiem k&n ale juz teraz mam wlozony seryjny dolot.
Musze jeszcze teraz wyminic swoznie i bedzie ok. przebiegu juz ma troche duzo tzn 127000 ale jak na razie silnikowo jest ok. od stycznia zrobilem 10000 kilosow i oleju nie bierze a poza tym olej jest dalej sliczny. Byl lekko stukniety w prawy przod (rozbity reflektor troche pekniety zderzak i zagiete mocowanie reflektora (juz wyprostowalem), co jeszce - poprzedniemu wlascicielowi otworzyla sie podczas jazdy maska no i efektem tego jest wymieniona pokrywa silnika, zawiasy pokrywy oraz przednia szyba i delikatnie jest zagiety dach obok anteny. Prawa przednia szyba jest nowsza bo sie zlodziejowi zachcialo radia... Poza tymi uszkodzeniami nie widac by auto bylo naprawiane po jakims dzwonie. Plyta podlogowa jest ok, podloga bagaznika takze, podluznice sa ok i jak na razie nie widac rdzy. tzn pomijam takie miejsca jak mocowanie wahaczy, poza tym to wszsytko dziala. Nawet klima jest sprawna ;)

Michał - Pon 21 Sie, 2006

ładny kolor :D
łukaszowi tez otworzyła sie maska :D
Kod:
efektem tego jest wymieniona pokrywa silnika, zawiasy pokrywy


a to po co wymieniać??

saxorulez - Pon 21 Sie, 2006

jak Ci się otworzy to zobaczysz po co... :D
Michał - Pon 21 Sie, 2006

powiedz powiedz!! bo ciekaw jestem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group