To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

ps - Nie 23 Mar, 2008

:jupi:

warto bylo wstac.

Przewiduje duuuuzo emocji w tym sezonie :faja:

kubas - Nie 23 Mar, 2008

Pieknie !!

Massa dzis potwierdzil moje watpliwosci czy on umie jezdzic bez kontroli trakcji...

Anonymous - Nie 23 Mar, 2008

CO do masy to slyszalem jakies plotki ze mu heble nawalily. Zobaczymy oficjalny komunikat
Marek23 - Nie 23 Mar, 2008

Fajnie, przekon...
lenny - Nie 23 Mar, 2008

hahaah!!!

robercik, jesli czytasz to forum to GRATULACJE KURDE ZIOM!!


jjeeaahhh!! to bedzie przechuj sezon! zobaczycie!!!

Gaydek - Nie 23 Mar, 2008

306gti6 napisał/a:
CO do masy to slyszalem jakies plotki ze mu heble nawalily. Zobaczymy oficjalny komunikat

Też mi się tak wydaje. Zresztą, było widać czarną chmurkę nad kołem, gdy tył zaczął wyprzedzać przód.

Bad-i - Nie 23 Mar, 2008

Gaydek napisał/a:
306gti6 napisał/a:
CO do masy to slyszalem jakies plotki ze mu heble nawalily. Zobaczymy oficjalny komunikat

Też mi się tak wydaje. Zresztą, było widać czarną chmurkę nad kołem, gdy tył zaczął wyprzedzać przód.


panowie nie wiem jaki wyscig ogladaliscie :D

to maly duszek mu na kole usiadl ;)

rasta - Nie 23 Mar, 2008

Źródło f1wm.pl

Cytat:
Felipe Massa (nie ukończył): „Na 31 okrążeniu dotknąłem tarki na wyjściu z szóstego zakrętu. Uderzenie było dość mocne i wtedy straciłem kontrolę nad tyłem w momencie wchodzenia w kolejny zakręt. Musimy sprawdzić, czy uderzenie nie uszkodziło zawieszenia w samochodzie. Wielka szkoda, bo mogliśmy dowieźć dwa czołowe miejsca w wyścigu. Jest to zdecydowanie bardzo ciężki początek sezonu, ale przed nami jeszcze długa droga. Mamy duży potencjał, co było widać dzisiaj i nadal jestem pewny siebie. Naturalnie chciałbym odrobić niedługo te straty, poczynając od następnego wyścigu w Bahrajnie”.

Bad-i - Nie 23 Mar, 2008

dla mnie to bzdura, ogladalem ten moment dzisiaj z 10 razy..... jest widac dokladnie ze Masse obrocilo dopiero w srodkowej czesci zakretu
OSKAR - Nie 23 Mar, 2008

Eeeee tam Massa.

Robert najlepsze to ma wypowiedzi w tv.
Poczawsze od tego,ze czekał na deszcz i dobre jest to,ze w 6 tygodni schudł 7 kilo,bo bolid stal sie ciezszy i on musial ta wage zredukowac.


Chory klimat troszke,ale jak widac warto ;D

Anonymous - Pon 24 Mar, 2008

nie mam nic do Massy ale chyba TC daje mu sie we znaki - zoabczymy co bedzie w nastepnym wyscigu ;)
anjas - Pon 24 Mar, 2008

Rozmawiałem wczoraj z Felippe po wyścigu. Twierdzi, że to hamulce nawaliły.
Mówi, że nie ma problemu z brakiem TC, ale ja mu nie wierzę.

FreeMan - Wto 25 Mar, 2008

Kubica wybrany najlepszym kierowcą GP Malezji
Ostatni sukces Roberta Kubicy nie pozostaje bez echa w światowych mediach. Drugie miejsce w wyścigu o Grand Prix Malezji to jak dotąd najlepszy wynik naszego kierowcy i jednocześnie jego drugie podium w karierze. Wygląda na to, że Polaka zaczynają dostrzegać także zagraniczni kibice.


W internetowej sondzie przeprowadzonej na oficjalnym serwisie Formuły 1 (www.formula1.com) Polak został uznany najlepszym kierowcą Grand Prix Malezji, zdobywając prawie 53% głosów internautów. Na drugiej pozycji uplasował się Fin Kimi Raikkonen z wynikiem 34% głosów. Tuż za nim znalazł się Jarno Trulli, który sprawił radość wszystkim kibicom Toyoty zajmując w wyścigu czwartą pozycję. Włoch otrzymał w ankiecie prawie 13% głosów.


żródło : www.formula1.pl

anjas - Wto 25 Mar, 2008

była "akcja społeczna" w Polsce :)
Ciekawe ile głosów, w efekcie tej "akcji" było z PL.

Misiek_lbn - Wto 25 Mar, 2008

anjas napisał/a:
była "akcja społeczna" w Polsce :)
Ciekawe ile głosów, w efekcie tej "akcji" było z PL.

inne kraje też tak mogły zrobić, nikt im nie bronił :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group