To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Tomcat - Czw 07 Sty, 2010

Fydi, ja też nie mam kasiory na start... W zamian możemy zainwestować po 20 zł w wódke i zachlać się z żalu :)
matt - Czw 07 Sty, 2010

Tomcat, ale jeszcze pisał ze ma egz w pon więc opcja hlania też odpada bo na drugi dzień jesteś nieobecny więc wyjdzie na to samo jakbyś do tychów pojechał :rotfl:
Jacek - Czw 07 Sty, 2010

Loko napisał/a:
Ja jadę i widze zę Jacek jest na liście.

nie jadę w Tychach! bojkotujemy zawody. cała kasa w tym dniu jak rok temu idzie do kieszeni organizatora a wypadałoby chociaż się podzielić z WOŚPem :wall:
startujemy w Sosnowcu z GeKo. Piotrek Baran też jedzie.

NIEMY ty fajo, wiem każdemu może sie trafić... :/

http://www.s4.net.pl/?strona=all_new&nr2=497

qbus - Czw 07 Sty, 2010

i prawidlowo... my w tamtym roku (tzn Automobilklub Galicyjski) zebralismy prawie 8 tys zł, była to najwieksza jednorazowa wpłata w okregu Myślenickim, cielismy koszta jak sie dało nawet nie było pucharków czy medali same dyplomy. Mamy nadzieje ze w tym roku tez sie uda uzbierac konkretna sume.
kubas - Czw 07 Sty, 2010

uuu niemy nie fajnie :/
Marek23 - Czw 07 Sty, 2010

Niemy napisał/a:
wpadlem w pozlizg i przywalilem lewymi drzwiami i progiem w jakas donice stojaca kolo drogi szkoda gadac

zycie,ja juz z 10 razy 106 bylem "jedna noga" w lesie... Glowa do gory.

martin.h - Czw 07 Sty, 2010

Może kogoś zainteresuje -> http://forum.4turbo.pl/vi...w=unread#unread
mikan - Pią 08 Sty, 2010

może kolegów z mazowsza zainteresuje jeżeli kolega chrzanek już to wrzucał to sorry:
http://ak-rzemieslnik.pl/...ws=100105141806

Anonymous - Nie 10 Sty, 2010

Pada deszcz , pada deszcz tralalala :rotfl:
Niemy - Nie 10 Sty, 2010

wlasnie wrocilem z Tychow, to co sie tam dzieje to jakis camel trophy, a nie supersprint , 30cm kopnego sniegu, idealne warunki dla jakis terenowek

Loko rusza na starcie 1, 2 i stoi w miejscu ;D

fydi - Nie 10 Sty, 2010

Loko 4 w klasie :jupi: Przed nim tylko jakieś saxo, kapłan w astrze i to saxo co ostatnio wygrało (podobno 3 miejsce w generalce :O )
vojt3k - Nie 10 Sty, 2010

Loko gratz.
a jak Kapłan ? ogarnia tą astre jak 106 ?

Jaco - Nie 10 Sty, 2010

fydi napisał/a:
Loko 4 w klasie :jupi: Przed nim tylko jakieś saxo,


Nie jakieś bo osobiście dociążałem prawy fotel :] gość w białym saxo, który wygrał klasę wbił się na 3 w generali o_O pomiędzy subki i miśki..

Edit: Start był bardzo fajny 1, kończymy dwa a ujechaliśmy może z 5 metrów ;D

qbus - Nie 10 Sty, 2010

ok ja tez wrocilem z dobczyc... bylo 60 aut i tylko 1 czterołop... w 1 przejedzie 6 czas w gen i 5 w osce... moj brat R5 2 w gen i 1 osce ze strata niecalej sekundy do audi, ja tracilem do niego 4 sek z groszem... na drugim przejedzie sporo sie poprawilem, mialem chyba 3 czas w osce, mlody pojechal podobnie w konsekwencji on spadl na 5 w gen i utrzymal prowadzenie w klasie, ja wyladowalem 0.5 s za nim na 6 w gen i 2 w klasie. Myśle ze ok jak na 1 raz tym autem po sniegu wczesniej robiac nim po sliskm okolo 15 km

p.s. dosc pocieszne to gte :)

106 - Nie 10 Sty, 2010

brat to dobra cicha woda... heh killer rosnie.. juz chyba na drugiej impezie cie leje...
no chyba ze to r5 mu tak siadlo... gratki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group