To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

saxorulez - Pon 21 Sie, 2006

bo się psują baranie.... :547:
Michał - Pon 21 Sie, 2006

mózg ci sie psuje , pozdrów starą :D :D :D :D :564:

MAMA JOKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEAAAAAAAAAAAAAA

Loko - Pon 21 Sie, 2006

Witam Tommi widze że dałes się namówić na wpadnięcie na forum :) mam nadzieje ze Ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej. A co do saxolota to dość niespotykana mieszanka bordo plus buda przed liftem i dobrze : Tutaj jeszcze takiego nie było :)

No to mamy na forum 5 vts ów z Krakowa :) , coraz lepiej się robi :D
Ale jeszcze pare ich jezdzi po mieście, zowa widział niebieskiego na 15, czerwonego identycznego jak mój, ja widziałem niebieskiego na 14 i jeszcze słyszałem o takim jak mój którym jezdzi jakaś pani :)

Anonymous - Pon 21 Sie, 2006

Loko napisał/a:
Witam Tommi widze że dałes się namówić na wpadnięcie na forum :) mam nadzieje ze Ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej. A co do saxolota to dość niespotykana mieszanka bordo plus buda przed liftem i dobrze : Tutaj jeszcze takiego nie było :)


Wpadlbym tu wczensiej ale nie zauwazylem wiadomosci od Ciebie...
Moj jest na 14 i w dodatku na nimieckich blachach ale one musze takie zostac ;)
przynajmniej fotoradary mi nie straszne :P Swoja droga to trzebabyloby sie
kiedys spotkac bo 5 takich autek to fajna sprawa :)

Loko - Pon 21 Sie, 2006

No pewnie że trzeba sie spotkać :) co jakiś czas sie spotykamy, na razie jest mała wakacyjna przerwa, jeden vts na razie stoi i będzie robiony, grześka nie ma w kraju, no ale jak już sie troche sytuacja rozjaśni i wszyscy będą dostępni to zorganizujemy jakieś spotkanie :)

Poudzielaj się troche na forum, to będziesz mógł wżucić foty auta do pimpa, chetnie obejrzymy kolejnego vts'a.

Anonymous - Pon 21 Sie, 2006

Loko napisał/a:

Poudzielaj się troche na forum, to będziesz mógł wżucić foty auta do pimpa, chetnie obejrzymy kolejnego vts'a.


Wyglada jak Twoj tylko troche ciemnieszy i ma spojlerek nad tylna szyba, tymczasowo ma jeszce pozostalosic po poprzednim wlascicielu tzn przyciemnione tylne szyby ale to bedzie zdjete tylko nie ma czasu a no i jest nizszy od Twojego ;) ale to tylko 2 tygodnie jeszcze :P

Niemy - Pon 21 Sie, 2006

witam na forum
pieknie, coraz wiecej VTS'ow :564: to za niedlugo zmieniamu nazwe forum na VTShothatch :)

tak apropo
tommi napisał/a:
sprezyny eibacha na przod

sporo jest glebniety? bo szukam sprezyn tak ok -30mm

Anonymous - Pon 21 Sie, 2006

siemanko Tommi.fajnei ze w kraku przybyl jesczze jeden VTS.moj aktualnie zostal uziemiony na maxxxa :D nawet mateusz(kolega,loko zna) wyrecil mi dzis kierownice z niego bo jedzie jutro po 205 GTI :D wiec przybedzie jeszcze jeden hocik w kraku :D ogolnie interesik sie kreci :) ja zaczynam prace nad autem koncem miesiaca :) ale jak juz zrobie to bedzie to najszybszy VTS w kraku :D przynajmniej mam taka nadzieje ;)
Anonymous - Wto 22 Sie, 2006

Niemy napisał/a:

tommi napisał/a:
sprezyny eibacha na przod

sporo jest glebniety? bo szukam sprezyn tak ok -30mm


od piasty do nakladki jest 300mm.
moje sprezyny beda do sprzedania za rozsadna cene na poczatku wrzesnia bo wtedy mi zawias przyjdzie :)

zowa napisał/a:
siemanko <...ciach> przynajmniej mam taka nadzieje ;)


Witam :)

Tak sie zastanawiam czy to nie Ty bywales 205 gti na imprezach rallykrakow?

P.S. Twoj bedzie najszybszy a moj jedyny ktoremu fotoradary niestraszne :P No offence ;)

Anonymous - Wto 22 Sie, 2006

A mi się wydaje zowa, że juz jest najszybszy :) ale sprawdzimy to na początku września jak wrócę z Sopotu. I podkreślam- na prawym juz z Toba nie jadę!!!! :D

Witam tommi na forum!!!! Do zobaczenia na mieście i na spocie we wrześniu.

Loko - Wto 22 Sie, 2006

No niestety nie był najszybszy do tej pory :D drugi czarny z tego forum był szybszy :) , ale jak zowa zrobi wszystko to pewni eisę to zmieni :D
Grzesiek VTS - Nie 27 Sie, 2006

Najszybsze cywilne saxo w Krakowie to jest czarne z napisem HOTHATCH.ORG

Skromny jestem ;)

Anonymous - Pon 28 Sie, 2006

Loko napisał/a:
No niestety nie był najszybszy do tej pory :D drugi czarny z tego forum był szybszy :) , ale jak zowa zrobi wszystko to pewni eisę to zmieni :D
ale generalnie i tak czarne sa najszybsze :D
Loko - Pon 28 Sie, 2006

No a mówili że czerwone sa najszybsze, oszukali mnie !!! banda decydentów :D
Anonymous - Pon 28 Sie, 2006

Siemanko wszytskim!!! :DDDDD :684: :564:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group