To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Przem_106 - Pią 27 Lis, 2009

Oboje na koniec sezonu muszą jechac Warszawską Barborke :lol2:
Przem_106 - Pią 27 Lis, 2009

qbus napisał/a:

Poprostu główną rolę nie do końca będzie odgrywać bezpośrednia walka i konkurencja co ciułane pkt przez cały rok.

Owszem z tym sie zgodze. Wiekszosc pojedynkow moze okazac sie korespondencyjnych typu przykład Badi-ego

qbus - Pią 27 Lis, 2009

Bad-i pkt 6.1 przepisów ogólnych... czyli który? bo ja nie potrafie tego znaleźć (ale zakładając bedize to w kolejnosci liczba wygranych rajdow, liczba wygranych oesów? wynik 1 rajdu sezonu?)

Przem_106 no tylko i wyłącznie o to mi chodzi, żeby nie było ja nie dyskryminuje szutrów, bardzo nam się spodobały i jest szansa że zawitamy w przyszłym roku na którąś z el. po luźnym.

Maciejewski w radiu luz wlasnie powiedzial ze buduje fieste r2, prace sa juz mocno zaawansowane i auto wg. niego bedzie konkurencyjne dla c2 gdyz jest duzo lepiej zbalansowane.

GeKo - Sob 28 Lis, 2009

zbalansować różnicę 30KM to może być trochę trudno :D

A wracając do tematu 12 rund myśle że optymalnym rozwiązaniem byłoby:
12 rajdów
8 rajdów wolno jechać
z 6 rajdów liczymy punkty.

Patrząc na to z innej strony RPP jest do nauki a więc nie powinno się odbierać możliwości startu zawodnikom. Tak więc 12 rajdów jak najbardziej tak, a że większości nie stać na to, no cóż są tacy których stać i to oni potem będą jeździć w RSMP a nie Ci którzy wygrywali RPP bo byli lepsi od innych.

Jaco - Wto 08 Gru, 2009

Peugeot Sport Polska wyszedł z propozycją:


http://rallyonline.pl:84/...=pnews&&s=25524


szkoda tylko, że teraz za pucharówkę trzeba zapłacić ponad 170 tys PLN netto...

Młodzi zawodnicy mają ogólnie ciężko, kiedyś można było pojechać CC, SC, 106, Lanosem w pucharze i była zabawa i "tanie rajdowanie" na w miarę wyrównanym poziomie sprzętowym..

Teraz tego brakuje

GeKo - Wto 08 Gru, 2009

- układ hamulcowy wzmocniony, przednie zaciski czterotłoczkowe, tarcze 325 mm, specyficzne przewody, hamulec ręczny hydrauliczny i korektor siły hamowania dwuobwodowy.
:lol:

Puchar wypas, ale nie na nasze warunki ekonomiczne.

Mick - Śro 09 Gru, 2009

ładne są komentarze na rallyonline mówiące o dwóch pucharach które miały się odbyć a nie wypaliły: Panda i Swift, znacznie tańsze samochody a nic z tego nie wyszło w Polsce...

szkoda, że peugeot nie myśli logicznie i nie wystawia tańszego auta... ale co zrobić - też umoczą

GeKo - Śro 09 Gru, 2009

Ja myślę że robią to co im góra z Francji każe. Dostają gotowe rozwiązanie i chcą je wprowadzić. A co do tańszych pucharów Mick to nie tak do końca, bo swift i panda nie ruszyły a Citroen trophy dużo droższe ruszyło.
Loko - Śro 09 Gru, 2009

Bo citroen zrobił to zajebiście z punktu widzenia marketingu, przyjechał Kriss Meeke na rajd polski i zrobił masakrę jadąc niepozorną c-dwóją. Wszyscy się bardzo zajarali tym samochodem i już sukces gotowy.
GeKo - Śro 09 Gru, 2009

Loko, Loko masz rację, do tego akurat się kończył RPP 206 i szpica myślała gdzie iść dalej żeby się rozwijać, więc C2 było idealne.
Bad-i - Śro 09 Gru, 2009

kurde moze chociaz ten puchar clio bedzie jechał
Mick - Czw 10 Gru, 2009

Bad-i napisał/a:
kurde moze chociaz ten puchar clio bedzie jechał


dzwoń do Boruta i się dowiaduj.

z tego co mi kolega z Krakowa mówił ma już sporo chętnych i raczej ruszają

Bad-i - Czw 17 Gru, 2009

http://www.rajdy.hoga.pl/...rona=1&id=12395
Jaco - Czw 17 Gru, 2009

Fajnie, że pomysł wypalił i coś z tego będzie.. Takie inicjatywy cieszą, tylko szkoda , że to inicjatywy zawodników a nie PZM...
qbus - Pią 18 Gru, 2009

informacja ktora zapewne ucieszy Przem_106... w przyszlym roku w rpp bedzie prowadzona rownolegla klasyfikacja pkt tylko w ramach rajdow szutrowych, inicjatywa jest taka zeby dolaczyl rajd lausitz (mimo tego ze za granica to w odniesieniu zł za km/os wychodzi najtaniej, w tym roku wpisowe wynosilo 300 euro a było prawie 130 km oesowych podczas 1.5 dnia, w zasadzie piatkowa noc i sobota)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group