To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Anonymous - Pią 18 Gru, 2009

a czy szutrowe beda sie liczyly do generalki rpp?
Bad-i - Pią 18 Gru, 2009

AndreXSi napisał/a:
a czy szutrowe beda sie liczyly do generalki rpp?


z tego co wiem to wchodzi w RPP

qbus - Pią 18 Gru, 2009

taaa bedzie jakby puchar w pucharze. Klasyfikacja RPP i osobna Pucharu Szutrowego.
Przem_106 - Sob 19 Gru, 2009

Dla mnie bomba. Trzeba juz zacząc przygotowania i szukac pilota
martin.h - Pon 11 Sty, 2010

Miały być Fiesty, a tutaj niespodzianka :)

Cytat:
Zarząd Skoda Auto Polska S.A. podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z Leszkiem Kuzajem. W najbliższych dniach zostanie podpisany list intencyjny. Leszek Kuzaj - jeden z najbardziej doświadczonych polskich kierowców rajdowych, wielokrotny Mistrz Polski, w sezonie 2010 będzie dysponował Škodą Fabią S2000.

„Myślę, że ta decyzja daje gwarancję jeszcze ciekawszego sezonu rajdowego w Polsce. Z pewnością tak utytułowany kierowca prowadzący taki samochód, dostarczy kibicom wielu emocji – i to od pierwszej do ostatniej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Polski. Jestem przekonany, że kierowca i jego samochód przypadną sobie do gustu” - powiedział Tomasz Piasny, Kierownik Zespołu PR Skoda Auto Polska S.A.

„Jestem niezmiernie szczęśliwy, że zostałem wybrany przez polskiego importera Skody do reprezentowania marki na rajdowych trasach w nadchodzącym sezonie sportowym. Škoda Fabia S2000, którą będę dysponował, to obecnie jeden z najlepszych samochodów w swojej klasie. Nasz program startów w 2010 roku obejmuje 8 rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski” – powiedział Leszek Kuzaj.

Leszek Kuzaj zasiądzie za kierownicą specjalnie przygotowanej Fabii S2000, nad którą czuwał będzie zespół Škoda Castrol Rally Team. Partnerem Kuzaja w zespole będzie Craig Parry, pilot, z którym kierowca jeździ już od 2 sezonów.

Jak podkreśla Marek Sobolewski - OEM Dyrektor z Castrol Polska, „współpraca pomiędzy markami Castrol i Škoda trwa już wiele lat. Systematycznie poszerzamy jej zakres, a wspólny projekt w ramach motosportu z udziałem Fabii S2000 i Leszka Kuzaja to kolejny jej etap.”

Poza Leszkiem Kuzajem, Skoda Auto Polska S.A. prowadziła rozmowy z zespołami tworzonymi przez Michała Kościuszkę oraz Bryana Bouffier’a. Jak przyznaje Tomasz Piasny, „wszystkie zespoły charakteryzował pełen profesjonalizm i szeroka, bardzo ciekawa oferta przeznaczona dla sponsorów. Ostatecznie jednak postawiliśmy na Leszka Kuzaja".

Mick - Pon 11 Sty, 2010

i po co mu ta skoda, wiadomo że bufier jak wsiadłby nawet w N14 i tak zdobędzie Mistrzostwo Polski... ;D
Jakarti - Pią 12 Mar, 2010

dalsza dyskusja w roku 2010 :)

http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=6865



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group