To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

saxorulez - Wto 29 Sie, 2006

bo to jest tak - przynajmniej w moim przypadku ze jak nie mam dobrych obrotów - 5000 i powyżej - to ogólnie słabo mi idzie z innymi autami. Ale powyżej już jestem spokojny...
Anonymous - Wto 29 Sie, 2006

Ahh te nowe "dymaniczne" silniki. Clarkson w Top Gear ci±ł się Jagiem E-Type z nowym Accordem i.... straszne baty dostał. Nie mniej jednak jest druga strona medalu. Jak się zestarzejemy będziemy robić 6s do setki w STOKACH :)
Anonymous - Wto 29 Sie, 2006

Loko:moim zdaniem auto Ci sie troszke zamulilo przez ten wydech co masz teraz :/ wiem bo jezdzilem nim kiedys i po zalozeniu wydechu.i czuc roznice i jak stajemy na kresce to tez widac ze teraz dostajesz wieksze baty. ja bym usunal ten wydeh
saxorulez - Wto 29 Sie, 2006

polecam magnexa na to miejsce :)
saxorulez - Wto 29 Sie, 2006

albo rajdowego Ashley'a :)
Anonymous - Wto 29 Sie, 2006

ja polecam od kolektora do koncowego rure o srednicy 50 mm - moze byc z poloneza :D (u mnie tak jest)
Loko - Wto 29 Sie, 2006

Musze stan±ć na kresce z jak±¶ seri± :) Bordowy Tommiego chyba jest seria, to jak będzie jaki¶ spot to się zobaczy :) , ale bardzo możliwe ze się zamuliło auto troche.

Ale w sumie Łukasz tez ma racje, bo z octavi± ci±łem się tylko na 3 biegu od jaki¶ 50 km/h, jak go¶ć mnie zaczał wyprzedzać na 2 pasmówce po prosu zaczałem cisn±ć coraz bardziej bez redukcji i tak jechali¶my prawie do końca trójki, wtedy skończył się panu pas i wjechał za mnie.
Jeszcze mała przygoda była przy tym cisnieciu, bo jechali¶my po łuku pod górke obok siebie a kawałek dalej gosć przepychał auto przez 2 pasmówke :D jak nas zobaczył to takiego przy¶pieszenia dostał :D i octavia ledwo go mineła, ale go¶ć miał tward± psychike, nie odpu¶cił :d , wkońcu jak to moze być ze saxo nie daje mu się wyprzedzić :D

Michał - Wto 29 Sie, 2006

Cytat:
Bordowy Tommiego


co to znaczy bordowy tommiego ? saxo bordowe ? ma na szybie przedniej naklejki jakie¶ ?

Cytat:
polecam magnexa na to miejsce


czy po włożeniu magnexa do nie modowanego saxo odczuć mozna ( na plus ) jak±¶ różnice? :D :564:

saxorulez - Wto 29 Sie, 2006

of course ze można.. nie będzi eto spektakularny przyrost ale napewo poczujesz...
Loko - Wto 29 Sie, 2006

Oj Michał Michał, opuszczasz się co¶ w czytaniu forum :) , zarejstrował się do nas niejaki Tommi, i ma bordowe saxo faza I, i jest z Krakowa:), Jeszcze nei widziałem tego saxolota, ani wł±¶ciciela, ale mam nadzieje ze jak będzie jaki¶ spot to to się zmnieni :)
Anonymous - ¦ro 30 Sie, 2006

Loko napisał/a:
Oj Michał Michał, opuszczasz się co¶ w czytaniu forum :) , zarejstrował się do nas niejaki Tommi, i ma bordowe saxo faza I, i jest z Krakowa:), Jeszcze nei widziałem tego saxolota, ani wł±¶ciciela, ale mam nadzieje ze jak będzie jaki¶ spot to to się zmnieni :)


Od dzis saxo bedzie stalo na na deskach :P caly zawias musze mu zdjac, wymienic co trzeba a potem zalozyc nowy:)

Mnie dosyc czesto mozna zobaczyc w Tyncu w wiadomym miejscu ;)

Pozdrawiam

P.S.

Nie mam jeszcze zadnych naklejek na aucie :)

Anonymous - Pi± 01 Wrz, 2006

Witam :564:
Mam na imie Artur i jestem rodowitym Scyzzorykiem :) Mam nadzieję, że dzięki obecno¶ci na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy zwi±zanych z rajdami/wyscigami bo w nadchodzacym sezonie zamierzam podejsc bardziej profesjonalnie do sprawy. Moje autko to CiViC VTi :one:

tutaj kilka fotek jak cif był jeszcze seryjny


tutaj juz mniej seryjny.. podczas zawodów...




i na koniec... filmik z zawodów "I eliminacji Mistrzostw Tychów" jak efektownie kosze znak :P

-> www.scyzzor.com/pliki/artx_kosiarz.mov

najlepszy jest komentarz goscia co nagrywał :053:

zapraszam do odwiedzenia naszej strony/forum www.scyzzor.com

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

106 - Pi± 01 Wrz, 2006

witam na forum.... w przyszlym sezonie zamierzasz jezdzic w ppzm honda?
Anonymous - Pi± 01 Wrz, 2006

Witam,

O jakie ¶ciganie ci chodzi? PZMot, KJS, czy jakies swobodne torówki?

Anonymous - Sob 02 Wrz, 2006

mowiac bardziej profesjonalnie miałem na mysli własnie PPZM :)
jesli uda sie ze sponsorem to bede starał przejechac wiekszosc rund a jesli nie to zobaczymy na ile finanse mi pozwola, napewno bede chcial tez raz wystartowac w Grand Prix Polski w Kielcach bo wyjda najmniejsze koszta a to zawsze jakies nowe doswiadczenie :)

106 napisał/a:
w przyszlym sezonie zamierzasz jezdzic w ppzm honda?

dokładnie, to auto prowadzi sie super :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group