To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Jakarti - Pią 11 Maj, 2007

chcialbym zeby Kubica byl szybszy od Heidfelda.. tylko tyle :D bo gdy nic sie nie spieprzy w autach to i tak obaj beda wysoko.
Bad-i - Pią 11 Maj, 2007

a ja bym chcial zeby objechal jedno ferrari.

p.s. widac ze BMW niesamowicie dobrze robi silniki w tej chwili

Anonymous - Pią 11 Maj, 2007

kiedy jest jakas transmisja?
gaugan - Pią 11 Maj, 2007

NIEDZIELA 14.00 POLSAT

pzdr

Bad-i - Pią 11 Maj, 2007

gaugan napisał/a:
NIEDZIELA 14.00 POLSAT

pzdr


sobota o 14 quali ;)

GOKART - Sob 12 Maj, 2007

jest git, 5 pozycja startowa :)
Anonymous - Sob 12 Maj, 2007

I po kwalifikacjach a Kubica jutro z 3 linii razem z Trulim i przed Heidfeldem :D
kubas - Sob 12 Maj, 2007

fajnie ze massa utarl nosa alonso :) a juz borowczyk byl pewny ze alonso bedzie pole position mial :diabel:
Loko - Sob 12 Maj, 2007

Super, na pewno jedne z najlepszych, jak nie najlpsze kwalifikacje Kubic, jest w samym czubie w piatce najlepszych nazwisk.
Misiek_lbn - Nie 13 Maj, 2007

gratulacje dla Kubicy :)
kubas - Nie 13 Maj, 2007

no i pieknie fajny wyscig :) najlepsza akcja to zapalenie sie bolidu masy :) Scuderia Ferrari !!
lenny - Nie 13 Maj, 2007

piekny wyscig, pewnie mechanicy saubera ostro wpie.dziel dostana za to kolo haidfelda... heheh

kubica rules!!

saxorulez - Pon 14 Maj, 2007

Gratki dla Kubicy

rozmawiałem z nim przed chwilą - jest naprawde zadowolony :) i pozdrawia wszystkich na HH.org

PS. Pytał czy mozę dostać naklejki klubowe...
powiedzialem że musimy mu druknąć czarne bo nie bezie widać napisau na bolidzie.. chyba dobrze zrobiłem?

Niemy - Pon 14 Maj, 2007

no bo bolid to w sumie jak hatch no nie? :D

jakbysmy mieli choc jedna taka naklejke na bolidzie to idziemy w taka komercje ze ho ho

anjas - Pon 14 Maj, 2007

saxorulez napisał/a:
Gratki dla Kubicy

rozmawiałem z nim przed chwilą - jest naprawde zadowolony :) i pozdrawia wszystkich na HH.org


ta, sranie w banie. Jak przed chwilą do mnie dzwonił to narzekał, że wydzwaniasz do niego cały czas a jemu się nie chce nawet gadać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group