To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?

Anonymous - Wto 21 Wrz, 2010

Ja polecam "Malowany człowiek" Petera v. Brett'a, a potem kontynuację "Pustynna włócznia" bardzo fajnej jakości fantasy :faja:
GeKo - Śro 22 Wrz, 2010

martin.h napisał/a:
To jego pseudonim artystyczny :rotfl: Tylko dlaczego się nie pochwalił ;D

Ja teraz kończę "Zanim Cię znajdę" Irvinga. Śmiało mogę polecić, porusza ciekawe tematy i jest dużo seksu, nawet chyba za dużo jak na jedną powieść.

A i fajna okładka jest:

Obrazek


Mistrz cycek :)

Anonymous - Śro 22 Wrz, 2010

+1
KonradMK - Śro 22 Wrz, 2010

rabarbar napisał/a:
Czytacie cos czy tylko wóda,dziwki,koks i rajdy??
Ja ostatnio pasjami pochłaniam książki Andrzeja Pilipiuka-polecam serie opowiadań o Jakubie Wędrowyczu-wiejskim egzorcyscie i bimbrowniku,rewelacyjny humor(choc troche specyficzny),niesamowity klimat,Pilipiuk to taki piewca polskiego wiesniactwa :rotfl:


Pilipiuka przeczytałem prawie wszystko tak samo jak braci Strugackich i Philipa K. Dicka. Polecam. Na zimowe wieczory jednak polecam Diunę, lubię wracać do tej książki. Oczywiście nie uznaję nic poza fantastyką.

Anonymous - Śro 22 Wrz, 2010

mi Pilipiuka zostało niewiele do przeczytania,jak mawia moja dziewczyna wpadłem w amok Pilpiukowy.Dickiem zaczytywałem sie kilka lat temu,Strugackich czytalem jakas ksiazke ale bylo to wieku lat klikunastu (a wiec dawno,dawno temu) i niewiele z niej pamietam a Diune ,wstyd sie przyznac ,ale nie czytalem.
ostatnio na statku przeczytałem prawie cały cykl ksiązek Jacka Piekary o inkwizytorze Mordimerze-dzieją sie w swiecie w ktorym Chrystus zamiast umrzec na na krzyzu,zstąpił z niego i zemscił sie na swoich wrogach

anjas - Śro 22 Wrz, 2010

Polecam Pana Samochodzika. Nowe części. Na urlopie przez tydzień przeczytałem 3. Klasa!
Anonymous - Śro 22 Wrz, 2010

to tez Pilipiuk napisał,tylko ze pod pseudonimem Tomasz Olszakowski ;D
M - Śro 22 Wrz, 2010

Ja aktualnie "Zaczytuję się" audiobookami - nie mam czasu czytać więc w pracy w biurze lub aucie - słuchaweczka i leci :) Też głównie fantastyka ale socjologiczna
Anonymous - Śro 22 Wrz, 2010

M napisał/a:
Też głównie fantastyka ale socjologiczna


czyli??

KonradMK - Śro 22 Wrz, 2010

rabarbar napisał/a:
M napisał/a:
Też głównie fantastyka ale socjologiczna


czyli??


Kołodziejczak?

M - Śro 22 Wrz, 2010

Zajdel
KonradMK - Śro 22 Wrz, 2010

coś tam czytałem ale już nie pamiętam. z lekkichj głupotek polecam też Świat Dysku, co prawda dotrwałem do jakiejś 7. części ale można poczytać.
Bart - Pią 24 Wrz, 2010

kurde, czytam Panowie o Waszych lekturach i w kompleksy wpadam.

Czasu mam mało, a że całe dnie spędzam w samochodzie również polecam książki w formie audiobooków, ostatnio trochę klasyki w ten sposób odświeżyłem - "Szwejka" i "Ziemię Obiecaną", rewelacyjnie się słuchało "Lubiewa" i "Barbary Radziwiłłówny" autorstwa Michała Witkowskiego (czytane przez autora).

martin.h - Pon 27 Wrz, 2010

Ja teraz powróciłem do Jacka Kerouac'a i jego najlepszej powieści "W drodze". Polecam każdemu kto nie czytał, świetna na wakacje i podróż.
KonradMK - Wto 28 Wrz, 2010

martin.h napisał/a:
Ja teraz powróciłem do Jacka Kerouac'a i jego najlepszej powieści "W drodze". Polecam każdemu kto nie czytał, świetna na wakacje i podróż.


ale bez dragów nie podchodź?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group