To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

Rudello napisał/a:
nie ma na co czekać, choć jednak nalegałbym chociaż na 6kółek po rondzie...proooszę. Przecież w naszej prostej warszawie jest to jedyna sensowna możliwość sprawdzenia co lepiej skręca

:rotfl: Ale w takim razie na rondzie De Gaulle'a,tam palmy rosna, bedzie lepsza przyczepnosc.
pit napisał/a:
1/czy sprzedam 106 za 18-20tyś ?
2/czy kupię clio/rc za 15-16?

chcesz zmienic auto na nowsze i mocniejsze,i jeszcze zarobic? Ciezko. Puga za tyle raczej nie sprzedasz...

pit - Nie 13 Gru, 2009

Zarobić nie.
Wiadomo że cięzko odzyskać pieniądze które się włożyło, ale zakładając to auto w tym stanie warte z 14 mody zapodane to jakieś 6 więc...
A clio na allegro od 12 się generalnie zaczynają (pytanie jakie oczywiście).
Stąd zagwostka ;)

GeKo - Nie 13 Gru, 2009

pit napisał/a:
1/czy sprzedam 106 za 18-20tyś ?
Co piłeś dziś/ wczoraj?
pit napisał/a:
2/czy kupię clio/rc za 15-16?
czym zabiłeś klina dziś/wczoraj?
(w ph1 tak ph2 moze też ale to będą zmęczone egzemplarze)

fydi - Nie 13 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:
1/czy sprzedam 106 za 18-20tyś ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: jak sprzedaż 106 za 20 tyś w Polsce to jesteś moim bogiem ! :rotfl:

tomecki - Nie 13 Gru, 2009

fydi napisał/a:
Marek23 napisał/a:
1/czy sprzedam 106 za 18-20tyś ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: jak sprzedaż 106 za 20 tyś w Polsce to jesteś moim bogiem ! :rotfl:


mój poszedł za 16tys, nie ukrywam ze za tą kwotę miałem tylko jeden telefon (dwóch dawało 15tys), mój rallye był naprawdę zdrowy, wyżej nie ma szans sprzedać.
taki sport chyba nie jest zły? pieniądze tez rozsądne
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10763611

fydi - Nie 13 Gru, 2009

kurde skoro tak cenisz sobie swoje auto to nie ma sensu go sprzedawać. potem kupisz mocniejsze auto za mniejszą kasę i będą same problemy. nic na siłę (na siłkę) pojeździsz jeszcze rok i będziesz się zastanawiał :)
k-mart - Nie 13 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:
na rondzie De Gaulle'a


ale tam jest kostka! :D

Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
Marek23 napisał/a:
na rondzie De Gaulle'a


ale tam jest kostka! :D
_________________

Nie pamietam, bo zawsze patrze na palme i sie zastanawiam kto mial taki "genialny" pomysl...

saxorulez - Nie 13 Gru, 2009

Rudello,

gdzie jest prosta gdzie możemy jechać 150 i zacząć sprint do 180 ? Jakiś wieczór ogarniamy i jestem.

Może trasa toruńska w kierunku Powązek, tam jest wiadukt gdzie na górze będzie stała kamera Mike'a i pięknie uwieczniająca moje zwycięstwo

Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
Może trasa toruńska w kierunku Powązek, tam jest wiadukt gdzie na górze będzie stała kamera Mike'a i pięknie uwieczniająca moje zwycięstwo

Pieknie, Pan Prezes vs Rudy. Czekam na wynik :faja:

dzik - Nie 13 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:

Może trasa toruńska w kierunku Powązek, tam jest wiadukt gdzie na górze będzie stała kamera Mike'a i pięknie uwieczniająca moje zwycięstwo


Dajcie mi znac, PROSZE!!!

Mam nowa swietna kamere, HD!!!

GeKo - Nie 13 Gru, 2009

Ja tam sie nie chce wymądrzać ale krótkie 4 to przy 160 juz może być zamknięte w saxo. :]
Marek23 - Nie 13 Gru, 2009

Cytat:
Ja tam sie nie chce wymądrzać ale krótkie 4 to przy 160 juz może być zamknięte w saxo. :]

Wrecz na pewno... A 5 juz nie robi roboty.

leon - Nie 13 Gru, 2009

pit a ma dla Ciebie znaczenie ze clio ma wiecej airbagow, abs, asr, esp i innych ciekawych skrótów ? :D

co do sporta za 16k PLN - moze byc ciezko na ph2 a ph3 juz nie wspominajac zreszta jesli bedziesz szukal to na forum clio jest temat o wszystkich sportach w pl ktore sa na sprzedaz.. narazie nei zdarzyl sie jeszcze ani jeden niebity :P .. mysle ze tutaj lepiej bedzie szukac w de/fr/ch ale watpie bys wtedy tym bardziej zmiescil sie w planowanym budżecie

ale skoro mozna juz u nas rejestrowac LHD to w UK sporty sa mega tanie :)

106 - Nie 13 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:
Cytat:
Ja tam sie nie chce wymądrzać ale krótkie 4 to przy 160 juz może być zamknięte w saxo. :]

Wrecz na pewno... A 5 juz nie robi roboty.

.... bo niby saxorulez ma u siebie dlugie V

clio sport ph1 wazy 1100 czy mniej?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group