To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

k-mart - Wto 16 Mar, 2010

Cytat:
czekam na pismo od k-marta w tej sprawie


Sorry Bad-i za wczesnie teraz jak na mnie, mam malego kaca :/

Bad-i - Wto 16 Mar, 2010

Synek napisał/a:
Bad-i
Będziesz w otwocku w piątek ?
Bardzo możliwe że będe mieć do odebrania akredytacje MEDIA na wasz rajd a nie będe po nią specjalnie jechał ... :/


W piatek mamy zapoznanie, takze spokojnie moge to wziac

Anonymous - Wto 16 Mar, 2010

a mateuniek bedzie w pt?
GeKo - Śro 17 Mar, 2010

Obejrzałem listę zgloszeń i z tego co widzę to w Pucharze, Janik ze Staniesem zniszczą konkurencję a A6 to znokautują, pod warunkiem że fura nie klęknie a Janik nie pójdzie w plenery co mu się często zdarza.
Anonymous - Śro 17 Mar, 2010

A6 wygra Kołdej :jupi:
Bad-i - Śro 17 Mar, 2010

Marcel 08 napisał/a:
A6 wygra Kołdej :jupi:


he he marzyciel, dojedzmy w 30ce to bedzie dobrze. Pamietaj w pierwszej kolejnosci trening.

Mick - Śro 17 Mar, 2010

Badi,

macie BK 1 o 16:21 stanowisko 3

My z Przemkiem o 17:08 stanowisko 2

Bad-i - Śro 17 Mar, 2010

no i git, kiedy odbieracie papiery do zapoznania +OA?
106 - Śro 17 Mar, 2010

bad-i napisz co planujesz? jest jakas taktyka na rajd?
max atak od poczatku czy od drugiej petli?

martin.h - Śro 17 Mar, 2010

GeKo napisał/a:
Obejrzałem listę zgloszeń i z tego co widzę to w Pucharze, Janik ze Staniesem zniszczą konkurencję a A6 to znokautują, pod warunkiem że fura nie klęknie a Janik nie pójdzie w plenery co mu się często zdarza.


Ja bym nie skreślał Tomaszczyka, co prawda technologicznie i mocowo jest z tyłu, ale ma chłopak jaja.

A tak swoją drogą patrząc na listę, człowiek się zastanawia gdzie się podziała ta konkurencja w N2, N1, A0, A5 nie wspominając o N0 gdzie nie zgłosiła się ani jedna załoga o_O

qbus - Śro 17 Mar, 2010

Tomaszczyk na tym rajdzie nie ma szans... pozatym Janik tez jaja ma wiec ma wielka przewage nad Jurkiem... w Hondzie jest 160.5 KM i poki co tylko krotkie glowne 4.7... moze na swidnice zawita Kaaz na poklad. Ogladalem to auto w piatek... powiem wam panowie ze tak wychuchanej rajdówki jak Jurkowe VTi to chyba nigdy nie widziałem... nowy egzemplarz prosto z salonu :)
Złotnicki też w n2 jako tako sobie radził, teraz wsiadzię do tego potwornego saxo z sekwencja to moze na tych prostych mazurskich drogach zamiatać. Będzie ciekawie.
Ponoć wiosna ma na weekend przyjść... chłopaki atak od startu do mety :)

a5/n1 nigdy u nas nie byla popularna, chociaz w tamtym roku nie bylo na niektorych eliminacjach tak strasznie zle, no/a0 umiera od jakiegos czasu smiercia naturalna, n2 w ubieglym roku na tym rajdzie tez byla slabo obsadzona, ubiegloroczny mistrz n2 Knopt raczej bedzie 106 w tym roku zglaszal w a6 ale zmiany beda dotyczyc tylko dolotu.

GeKo - Śro 17 Mar, 2010

Tomaszczyk jest dobry, ale mocowo nie ma szans do takiego C2. Rok temu Janik Hondą którą Tomaszczyk przejeździł pół sezonu robił czasy w pierwszej piątce na tym rajdzie a wiadomo ile tam jest prostych. Tomaszczyk na krętych rajdach się łapał do 5.
Mick - Śro 17 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
no i git, kiedy odbieracie papiery do zapoznania +OA?


Wszystko jutro o 20:50.

a Wy?

106 - Śro 17 Mar, 2010

qbus cos malo mocy w tej vti?

jest jeszcze tutaj... pewnie przez przypadek rok temu tam nie wygral choc na
innych rajdach chyba nic nie pokazal.

w 2005 n1 zle nie wygladalo. przez caly sezon jezdzilo 4, 5 samochodow, a w rajdzie
krakowskim wystartowalo chyba 7 lub 8. a5 faktycznie 2 gora 3 auta.

na pewno bedzie sie dzialo :] wazne ze bad-i w trojce w A6 :jupi:

speed555 - Śro 17 Mar, 2010

te lancery ze zwezka 30mm to ile mają kucy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group