To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Track Day HH.org 03.05 Lublin

Bad-i - Czw 29 Kwi, 2010

A ja ponawiam pytanie, kto mnie moze zgarnac po drodze ?? Czy bierzemy moj namiot w razie deszczu??
fydi - Czw 29 Kwi, 2010

Weźcie namiot! ...aha i przy okazji możecie też zabrać Bad-iego, ;D
M - Czw 29 Kwi, 2010

Badi przywiezie namiot w kieszeni :rotfl:
OSKAR - Czw 29 Kwi, 2010

Jak start z wawy?? bo nei ukrywam,ze musze tam byc,ale niestety nie mam samochodu ;/ moze ktos ma miejsce wolne w aucie???
KonradMK - Czw 29 Kwi, 2010

wszyscy jadą pksem poopalać się na trawie?
kubas - Czw 29 Kwi, 2010

Marcel 08 napisał/a:
to chyba nie temat i miejsce do tego ... i poczytaj temat gdzie o tym było uważnie to bedziesz wiedział co ....


FreeMan napisał/a:
przekazalem go na ostanim RADOMiu Majkowi, pozniej z tego co pamietam byl on w rekach Marcela w O8PSS , a jakie sa losy dalsze LAP TIMERA tego nie wiem.


To tutaj może odpowiesz jeśli możesz, z wypowiedzi freemana wynika że ty miałeś go jako ostatni.

k-mart - Czw 29 Kwi, 2010

eM napisał/a:
Badi przywiezie namiot w kieszeni :rotfl:


chyba w spodniach
:>

Anonymous - Czw 29 Kwi, 2010

Toxic o której wstępnie bedziecie przelatywać nad Radomiem??
Anonymous - Czw 29 Kwi, 2010

kubas napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
to chyba nie temat i miejsce do tego ... i poczytaj temat gdzie o tym było uważnie to bedziesz wiedział co ....


FreeMan napisał/a:
przekazalem go na ostanim RADOMiu Majkowi, pozniej z tego co pamietam byl on w rekach Marcela w O8PSS , a jakie sa losy dalsze LAP TIMERA tego nie wiem.


To tutaj może odpowiesz jeśli możesz, z wypowiedzi freemana wynika że ty miałeś go jako ostatni.


Nie ja go miałem tylko Majk go przypadkiem wział z Radiomia i zostawił w warsztacie i tam sobie zapewne leży bo przez rok się nim nie interesował .... ja go osobiście nie wziałem otrzymałem ani nie wziałem na przechowanie.

kubas - Czw 29 Kwi, 2010

No to super trzeba podjechać do 08PSS i go odebrać po prostu :)
Michał - Czw 29 Kwi, 2010

ja wlasnie byłem w 08pss , ale kompletnie zapomniałem o lap timerze, w sumie to nawet nie wiedziałem ze jest on potrzebny :D
Anonymous - Czw 29 Kwi, 2010

Synek napisał/a:
ja wlasnie byłem w 08pss , ale kompletnie zapomniałem o lap timerze, w sumie to nawet nie wiedziałem ze jest on potrzebny :D


kłamczuch :lol2:

Vlodarsky - Pią 30 Kwi, 2010

czyli znalazł się ?

Jeśli to problem, żeby sprzęt klubowy był przechowywany bezproblemowo to mogę się tym zająć.

Bonczek - Pią 30 Kwi, 2010

Jak chcecie mogę wam go podrzucic do Lublina bo będę w 08pss dziś.
M - Pią 30 Kwi, 2010

Bonczek napisał/a:
Jak chcecie mogę wam go podrzucic do Lublina bo będę w 08pss dziś.

git!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group