To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 45 Rajd Krakowski

Anonymous - Śro 14 Lip, 2010

a ja się już spakowałem dziś przed wyjściem do pracy :wall:
fydi - Śro 14 Lip, 2010

wtf? auto? ale skucha....
matt - Czw 15 Lip, 2010

kurna to niefart xD szkoda, liczyłem, że poznam wreszcie część ekipy warszawskiej hh i na jakąś bibke porajdową się skoczy :]
Mick - Czw 15 Lip, 2010

a ja jednak myśle, że to wszystko było spowodowane "ktoś Ci ryj obije na strefie" :rotfl:
















Wiem, wiem... niesmaczny żarcik... taki -1/10
W razie czego Bartku dysponuje telefonem do osoby, o której już kiedyś wspominałem, dodam, że on również serwisuje Karniewicza, oraz Okrucha (nie mówiąc o Złotnickich).

106 - Czw 15 Lip, 2010

qbus napisał/a:
w zeszly piatek zostal wsadzony silnik... dzis zostal on wyciagniety spowrotem, zle zabezpieczone zawory wypadly i zdemolowaly jeden cylinder... zostal nam 1 dzien... narazie trwa namierzanie jakiegoś B16... :<

qbus i co z wami?

fydi - Czw 15 Lip, 2010

może jutro spocik na prologu i obmyślamy plan na sobotę. w sumie tak się wstępnie umówiłem z loko ;)
jarek-malopolska - Czw 15 Lip, 2010

Bartku jako, że znasz te odcinki "od środka", który odcinek szczególnie polecasz.. (juz o to pytałem ale zapytam jeszcze raz ;) Wskaż jakieś ciekawe miejsce, gdzie warto stanąć (najlepiej co by nie trzeba było isc 5 km OS-em tylko coś z w miarę bliskim dojazdem).. Z góry dzięki za propozycje ;)
106 - Czw 15 Lip, 2010

nie wiem jak trasa wyglada w tym roku bo poprzedni rajd byl tam 2 lata temu,
wiec przez powodz moglo sie cos pozmieniac.



mozesz stanac tam gdzie polecielismy my, piekos, saxo z cieszyna (chyba palion)
czopik sie tez mocno ratowal :D to mniej wiecej w polowie odcinka... blisko 2 sos,
jak patrzysz na mape to kolo literki Y przy maryniacY. prosta z takim niewygodnym
podbiciem.


wczesniej jest zejscie z glownej przy moscie w lewo... albo dalej za ta partia jest
wyjscie w lewo na glowna (miejscowosc latki)
dalej kolo miejscowosci golynia byl takie prawy, bardzo brudny zakret moze
byc ciekawy.. i jakies spadania.

wg mnie na patelniach troche nuda z tego co widzialem onboardy innych
i pamietam nasz przejazd.

od startu to bardzo szybka partia, do okolo 200km/h wiec tam raczej nudno
bedzie bo sa same luki.

jarek-malopolska - Czw 15 Lip, 2010

Idealnie !! tego oczekiwałem, po raz kolejny...DZIEKI ;)
qbus - Czw 15 Lip, 2010

106 napisał/a:
qbus napisał/a:
w zeszly piatek zostal wsadzony silnik... dzis zostal on wyciagniety spowrotem, zle zabezpieczone zawory wypadly i zdemolowaly jeden cylinder... zostal nam 1 dzien... narazie trwa namierzanie jakiegoś B16... :<

qbus i co z wami?


wczoraj udalo sie zalatwic silnik... przez noc byl "uzbrajany" od rana wedrowal na swoje miejsce i aktualnie jeden z mechanikow czeka na goscia ktory to ma wszystko wystroic... o 20:15 odbieram dokumenty, rano zapoznanie a reszta juz w rekach mechanikow.

GeKo - Czw 15 Lip, 2010

3mam kciuki Qbus że pojedziecie choćby skały srały.
jarek-malopolska - Pią 16 Lip, 2010

Dziś o 14:00 warunko* do startu dopuszczony został Leszek Kuzaj w... EVO grupy N4
*warunkiem jest zgoda na jego start pozostałych uczestników w klasie GOŚĆ..
Mnie natomiast bardziej ciekawi auto którym startuje, czy to jest sytuacja kiedy Skoda Castrol BP RT Poland powiedziała: Dziękujemy, czy pwiedzieli" Ok, Leszku, możesz jechać treningowo autem innej marki..
Sytuacja wydaje się przypominać tą z przed kilku sezonów kiedy Leszek dość bużliwie żegnał się zmarka Subaru, również w połowie sezonu, wsiadając nagle do 207 S2000
Ja osobiście mam nadzieje, że to tylko treningowy start i w Rzeszowie będzie zpowrotem Fabia S2000

martin.h - Pią 16 Lip, 2010

Leszek niszczy Skody w wiekszym tempie niż powstają nowe, dlatego w Krakowie jedzie Lancerem ;D Od Rzeszowa powrót do Skody.

Tak apropo, Leszek mógłby pojechać Subaru N12b, które ma w garażu, ale tutaj mamy konflikt interesów (SPRT). Zespołu Mitsubishi oficjalnie nie ma w PL.

fydi - Pią 16 Lip, 2010

Byłem.... sam . Przemek i Qbus jadą. Geometria w civic podobno dramat co troszkę było widać :) Oby do jutra wszystko się udało ogarnąć. Sam Prolog nudny jak flaki z olejem czego można było się spodziewać

Czy ktoś jutro się wybiera na oesy? Apeluję do was!

Koto - Pią 16 Lip, 2010

fydi napisał/a:
Czy ktoś jutro się wybiera na oesy? Apeluję do was!


Jestem tuu!
Pewnie 2 razy Zawoja, może początek 3 przejazdu bo na 15 muszę byc w pracy :/
Z miejscówek to pewnie tak:




no i może jeszcze ta którą 106 polecił.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group