To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Mick - Pią 13 Sie, 2010

Przemku, oczywiście takiej akcji nie zrobimy.

Szukamy sponsorów, żeby móc wystartować w kolejnych rajdach i tyle :)

qbica - Nie 15 Sie, 2010

Bad-i Tropicana jest poza centrum Ustronia w drodze do Wisly (gora 10min. samochodem z centrum Wisly). Jessli chodzi o Ustron to moge dac kontakt na nocleg w centrum Ustronia gdzie pracuje moja dziewczyna. http://www.willakoba.pl/ tu masz strone tylko niewiem czy ceny Wam beda odpowiadac ;)
Przem_106 - Wto 17 Sie, 2010

Panowie wrocmy do tematu samego rajdu, bo jest napisane sporo, a mało konkretnie. Jakich odcinkow się spodziewac? Pytania do miejscowych.
Szybko, wolno? Gładko, dziurawo? Szeroko, wąsko? Płasko, stromo? Asfalf, szuter, tj pozostałosc po asfalcie? :]

Bad-i - Wto 17 Sie, 2010

ja jedyne co wiem to "rajd jest o wiele trudniejszy niz Rzeszowski" - tyle sie dowiedzialem w odpowiedzi na moje pytanie do jednego znajomego :(
GeKo - Wto 17 Sie, 2010

Przem_106, Informacja z pierwszej ręki, Chłopcy OSy są takie że wam się tyłki spocą :D
Bad-i - Śro 18 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Przem_106, Informacja z pierwszej ręki, Chłopcy OSy są takie że wam się tyłki spocą :D


very optimistic :]

jarek-malopolska - Śro 18 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Przem_106, Informacja z pierwszej ręki, Chłopcy OSy są takie że wam się tyłki spocą

Właśnie mam takie przeczucie, że odcinki będa bardzo grube.. Mam rodzinke w Zwardoniu i ilekroć tam bywałem, myślę sobie: Czemu tu do licha nie ma żadnego rajdu !? Takie dróżki.. :P

Koto - Śro 18 Sie, 2010

O Oleckach i Zagroniu mam jakieś wyobrażenie, na pewno wąsko (przynajmniej Olecki) i dużo syfu na drodze. Jeździłem tam w zimie i nie wiem jaki dokładnie jest asfalt ale raczej nie będzie to nówka droga, przynajmniej w większości. No i płasko też nie raczej nie będzie, albo w górę, albo w dół. Ale to takie moje przewidywanie, okaże się jak będą mapki :)
qbica - Śro 18 Sie, 2010

musze pogadac z kumplami z tamtych okolic to sie moze czegos konkretnego dowiem ;)
106 - Śro 18 Sie, 2010

wg mnie na to ze na wisle nie leci RD3L po czesci maja tez wplyw wydazenia z 2007r
gdzie chyba dosc luzno dobrana zaloga K1 wypakowala bardzo grubo w drzewo...



wiecej chyba w tym temacie http://www.autoklub.pl/fo...7cf5636c46ee37b

ciekawosc mnie zjada co to za odcinki beda :D w zwardoniu kiedys tam bylem wiec
mega niespodzianek sie nie spodziewam sie ale nigdy nic nie wiadomo....

przem? potwierdziliscie juz wasz start?
geko rozumiem ze lecicie na 100%?
+ jeszcze marek23

dobra ekipa sie zbiera :]

Mick - Śro 18 Sie, 2010

potwierdzimy finalnie jak uda nam się dogadać z Badim ;)
Bad-i - Śro 18 Sie, 2010

Mick napisał/a:
potwierdzimy finalnie jak uda nam się dogadać z Badim ;)


A co ja mam do tego - chyba ze o czyms zapomniałem (przyznaje ze ostatni tydzien mam masakryczny ale serio nic nie kojarze)

Mick - Śro 18 Sie, 2010

PeWu ;)
Marek23 - Śro 18 Sie, 2010

Cytat:
+ jeszcze marek23

Wygląda na to,że jadę xD

jakub - Śro 18 Sie, 2010

do Zagronia jest nowa droga poprowadzona nowy asfalt, dalej juz bardzo ciasno, olecki asfalt ok ale ciassno bardzo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group