To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Jaki wybrać zestaw narzędzi

kubas - Sob 07 Lip, 2012

GeKo napisał/a:
Beta


Potwierdzam miszcz! :D

szymlorek - Sob 07 Lip, 2012

Ja z kolei skrzyneczki Proxxona na nic innego bym nie zamienił.

U mnie narzędzia nie są mocno eksploatowane ale te same zestawy używa u mnie w mieście chociażby energetyka i bardzo je sobie chwalą :)

jozekrj - Nie 08 Lip, 2012

Franek napisał/a:
Niemy napisał/a:
kaziu1985pn napisał/a:
GeKo, czyli na stanleya nie ma juz co patrzeć ??


ja kupiłem taki zastaw Stanleya http://ebimex.pl/store/st...-1-4.html?sl=EN

i jest wydaje mi się lepszy niż wspomniany wcześniej Honiton z którego grzechotka popsuła mi się po 2 tygodniach


Te wygladają godnie i cena jest przystępna.
To uderzać w to?
CHyba w tym budżecie nie ma lepszego?


kumpel ma taki zestaw od paru dobrych lat i jedyna rzecz jaka się popsuła to to ta plastikowa rączka na grzechotce 1/2" (zaczęła się obracać)

ŁukaszS3 - Nie 08 Lip, 2012

szymlorek napisał/a:
Ja z kolei skrzyneczki Proxxona na nic innego bym nie zamienił.


Proxxon jak dla mnie też jest numerem 1. Dziadek przejechał mi po grzechotce tirem z naczepą a grzechotka leżała nie na miękkim podłożu a na betonie i nic...

Niemy - Nie 08 Lip, 2012

Mi z kolei grzechotka w Proxxonie padła, a dużego wysiłku nie miała
szymlorek - Nie 08 Lip, 2012

Dziwne, moj stary kupował do firmy z dobrze ponad 100 tych metalowych walizeczek, jedna z nich używam sam. przeżyła 3 metrowe przedłużki skakanie i kopanie po niej i nic a nic jej nie dolega. Co więcej na sprzęt firma dostała gwarancje na ileś tam lat i nie cackają sie z nimi. Z uszkodzonych elementow jedyny o ktorym wiem to nasadka która pękła. Na monitoringu pozniej wyszło że nie mieli na hali nasadki nei chciało im sie isc wiec chcieli nabić mniejszą młotkiem :rotfl:
Niemy - Nie 08 Lip, 2012

Nie twierdzę, że są to złe narzędzia, widocznie miałem pecha, chciałem dokupić samą grzechotkę, ale cena jest taka, że dorzuciłem trochę i zabrałem walizeczkę Stanleya :)
M - Pon 09 Lip, 2012

Ja mam francuski zestaw narzędzi z leclerca za 24 złote - mała grzechotka z kompletem końcowek.
I działa i jest dobrze, zepsuło się tylko pudełko.
Rozumiem że do pracy zawodowej gdzie narzędzia są używane nonstop potrzeba czegoś wytrzymałego solidnego, ale do takich je.bajek domowo/amatorsko samochodowych to nie wiem po co jakies super narzędzia.

GeKo - Pon 09 Lip, 2012

M, Generalnie masz rację, ale....
Czesto jest tak ze jakaś nakrętka jest podniszczona albo objechana trochę i klucz marketowy
a) ślizga się na niej, obrabiając ją dalej.
b) klucz sie wykrzywia, łamie itp, bo śruba zapieczona. :rotfl:

Tak do wiadomości dla wszystkich, Grzechotka nie służy do luzowania śrub, tylko do odkręcania poluzowanych, po to w zestawach są takie długie patyki z wejściem na nasadkę żeby z nich korzystać.

Popsuć się może natomiast wszystko, wydając kasę raz na porządny sprzęt, masz sprzęt praktycznie na całe życie.

M - Pon 09 Lip, 2012

Spoko luz
Ja to prędzej gubie cześci zestawu narzędzi niż psuję :rotfl:

rasta - Pon 09 Lip, 2012

My od 3 lat używamy zestawu Jonnesway.

http://allegro.pl/klucze-...2414320299.html

Nic jeszcze nie padło, a jest bardzo intensywnie wykorzystywany, właściwie codziennie.

bizon - Pon 09 Lip, 2012

GeKo napisał/a:
M, Generalnie masz rację, ale....
Czesto jest tak ze jakaś nakrętka jest podniszczona albo objechana trochę i klucz marketowy
a) ślizga się na niej, obrabiając ją dalej.
b) klucz sie wykrzywia, łamie itp, bo śruba zapieczona. :rotfl:


dokladnie tak. ja po paru akcjach, ze pol auta rozgrzebanego i nie ma czym rozkrecic, bo akurat sie marketowy klucz rozsypal albo co gorsza rozwalil tez np srube, doszedlem do wniosku, ze nie mam czasu ani checi na pierdzielenie sie ze sprzetem ponizej pewnego poziomu. i z perspektywy czasu, nie zaluje.

Chloru - Pon 09 Lip, 2012

Ewentualnie dzisiejsza okazja z Ibooda - http://pl-pl.forum.ibood...._letnia_gwaran/
Anonymous - Pon 09 Lip, 2012

nie widze ceny
siema - Pon 09 Lip, 2012

rabarbar napisał/a:
nie widze ceny

399,95 zł + (39,95) zł
http://www.ibood.com/pl/p..._letnia_gwaran/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group