To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Short Shifter

saxorulez - Śro 18 Paź, 2006

nie zająłem się tym sorki...
brak czasu panowie

Bad-i - Śro 18 Paź, 2006

brak czasu to zle usprawiedliwienie ;)
strick - Śro 18 Paź, 2006

saxorulez napisał/a:
nie zająłem się tym sorki...
brak czasu panowie


Za kare należało by odjąc jedną pochwałe :D :D
:564:

grzech - Sob 21 Paź, 2006

no dobra... mam juz to cudo z ryunku i chcialem to dziasiaj zalozyc wiec zabieram sie do roboty i tu kuzwa pierwsza zagwostka .... w ktore miejsce do dziadostwo wetknac, bo jakos zdjecia ktora saxorulez zalaczyl jakos mi nic nie mowia :( ?

[ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 ]
dobra, juz znalazlem, ale jest lekka bryndza:
- po pierwsze primo, ta wiazka przewodow ktora widac na zdjeciu - przymierzalem na oko cudo i okazuje sie ze po zalozeniu koncowka tego cuda wypadnie dokladnie w srodku wiazki, trzeba robic jakie hocki klocki zeby ja przesunac, czyli wiciagac z mocowac ktore sa i przyczepiac jakos inaczej - niby da sie zrobic ale do konca nie wiem czy nie bedzie to potem zakos obcieraz albo zawadzac.
- po drugie primo, wiekszy syf, pierscien ktory trzeba zalozyc na czop tej dorabianej czesci jest sporo mniejszy od tego na zdjeciu i nie wejdzie na koncowke w tych wymiarach co jest na rysunkach

moze to tylko moje saxo tak ma (r 98.) ale proponuje sprawdzic u innych. moge podjechac do kogos z wawy lub okolic i sprawdzimy.

saxorulez - Sob 21 Paź, 2006

czyli ogolnie nieda sie zalozyc?

bedziesz u Adamanta?? Zostaw to tam jakos prosze i sprobujemy to zapakowac do mnie...

strick - Sob 21 Paź, 2006

saxorulez napisał/a:
bedziesz u Adamanta?? Zostaw to tam jakos prosze i sprobujemy to zapakowac do mnie...


hehe i już będziesz mógł smigac ze swoim short shifterem :D

Grzesiek VTS - Śro 01 Lis, 2006

i co dalej ???
grzech - Śro 01 Lis, 2006

w poniedzialek jade do Adamanta po nowe hamulce, pokaze mu to cudo i zobaczymy moze cos wymysli a jak nie to zostawie dla Lukasza niech sie on meczy :)
saxorulez - Czw 02 Lis, 2006

ok.. dzieki. Ja dziisiaj u niego bede
grzech - Wto 07 Lis, 2006

zostawilem dzis wynalazek u Adasia, opowiedzialem co i jak, zainteresowal sie wiec z checia sprawdzi czy da sie to u mnie wsadzic.

Dobra i zla wiadomosc jest nastepujaca:
- dobra, bo sierzant, czyli to na co zaklada sie wynalazek jest taki sam we wszystkich saxo, wiec gosc ktory to projektowal/sprawdzal zakladal na dokladnie taka sama czesc jak u mnie i u was.
- zla, jesli nie bedzie pasowac u mnie to nie bedzie pasowac u was.

[ Dodano: Wto 14 Lis, 2006 ]
z shifter dupa. Ma za duza dziure. Adam potwierdzil. Jesli chcecie sie dalej z nim bawic do polecam zmierzyc u siebie w samochodzie ile powinna wynosic srednica dziury (dla ulatwienia powinna wynosic tyle ile srednica kulki na ktora sie ja zaklada) i wytoczyc egzemplarz w takim rozmiarze - to samo zrobic z kulka na koncu shiftera. Czy wtedy bedzie wszystko ladnie pasowalo - tego nie wiem bo aktualnego egzemplarza nie da sie zalozyc i sprawdzic.

speed555 - Nie 14 Mar, 2010

odgrzewam kotleta z przed 4 lat ;p
ma ktoś dobry rysunek techniczny tego ustrojstwa? bo jak przesiadam sie z seicento swojego gdzie mam 6biegową z punto skrzynie to ta w saxo to porazka , skok lewarka jak w starym jelczu;p
może spróbowałby ktos to ogarnąć bo raczej w obecnych czasach to pikuś takie cos zrobić:)
i podejrzewam ze wyszloby taniej niz tu: http://www.kamracing.co.u...t/list/id/1620/

Barejka - Nie 14 Mar, 2010

speed555, na 106 clubie jest opisany jakis patent jak zrobic krotszy skok zerowym kosztem praktycznie
qbus - Nie 14 Mar, 2010

tylko ten patent ma minusy... jesli nie masz mega twardych poduszek musisz sie liczyc z tym ze na wiekszych nierownosciach biegi beda wypadac.
Janusz - Nie 14 Mar, 2010

Barejka napisał/a:
speed555, na 106 clubie jest opisany jakis patent jak zrobic krotszy skok zerowym kosztem praktycznie


upierdala.sz kawałek drążka??

Barejka - Nie 14 Mar, 2010

Janusz, trzeba dozpawac w odpowinim miejscu kawalek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group