To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

M - Sob 09 Cze, 2012

Ile będzie z rosją?
1:5?

Anonymous - Sob 09 Cze, 2012

Wpiardol
Bonczek - Sob 09 Cze, 2012

Na pewno wygramy dzięki wspanialemu dopingowi i atmosferze! To klucz do zwycięstwa!
PiTT - Sob 09 Cze, 2012

sesesese
myślę że tym razem dostaniemy srogi łomot
0:3 lub 0:4
fajnie jak coś strzelimy, ale raczej nie nastawiam się
tak czy inaczej, znowu odpalam zestaw kibica i kibicuję naszym :)

to jest mistrz! :rotfl:


saxorulez - Sob 09 Cze, 2012

Dobra beje, Pan Łukasz pisze pierwszy raz od rokuw innym temacie niż TU SIĘ WITAMY.

Miałem przyjemność być na stadionie, i jak nie bardzo lubie piłki to uważam że sam stadion jest zajebisty, bardzo łątwo było na niego dotrzeć, trochę trudniej sę go opuszczało. Obsługa wiedziała co gdzie jest a organizacja otwarcia była bardzo sprawnie przeprowadzona.

Zamknięty dach powodował że było duszno to fakt, ale jak nasi zaczynali machać szalikami to wiało jak w 306 cabrio Vlodarskiego przy 120km/h.

Jedyne do czego mogę się przyczepić organizacyjne to mega wolna obsługa w barach, niby jest ich prkatycznie tyle samo co sektorów to ludzie pracujący tam chyba nie przeszli ządnego szkolenia, i co gorsze mam wrażenie nie rozumieli polskiego. Rozmowa z Pania po 24 minutach w kolejce (sprawdzałem z zegarkiem):

Ja: Poproszę dwa Karlsbergi (piszę się Carlsberg ale wymawia się tak jak napisałem)
Ona: Jeden?
Ja: Dwa
Ona: Ale Karlsber jeden?
Ja: Dwa, poproszę (tutaj pokazałem dwa palce, symbol podobny do V)
Ona: 12 PLN
Ja: Ale to chyba za jedno
Ona: Tak
Ja:To poproszę za 24 PLN
Ona: Czyli dwa?
Ja: Tak (do tego ponownie symbol V i skinięcie głową na tak potiwerdzające żę dwa)

Jeśłi z każdym tak rozmawiają to gratuluję, podkreślam że nie było głośno, mówiłem wyrażnie, a Pani stała bardzo blisko.

Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony organizacją, samym stadionem który jest zajebisty i atmosferą na nim.

Co do samego meczu, nie jestem znawcą, sądzę że Smuda chciał jak najlepiej, miał strategię na ten mecz, czy chłopaki na boisku to zrealizowali tego już nie wiem. WIeszanie na nim psów jest troche bez większego sensu, zawsze można zagrać lepszy mecz. Jak dla mnie emocje były, pozostaje niedosyt. Czekam na kolejne rozgrywki.

roj - Sob 09 Cze, 2012

Rasputin napisał/a:
Co do piłkarzy,to było juz wiadomo przed euro,że długo nie pograją. Dlatego zanabyłem taka koszulkę http://www.kibole2012.com/
i udałem się w niej na mecz

te koszulki przekaz miały z goła inny niż wyniki meczu z tego co wiem :>

Kenet napisał/a:
Dla mnie ten remis to jednak porażka, bo prowadząc 1:0 i grając w przewadze nie można nie dowieźć tego do końca, szczególnie z tak słabo grającą Grecją.

zwykły hejter z Ciebie, wieeesz?!

Kenet napisał/a:
Czekam jeszcze na analizę Emeryta

mają z Gmochem prowadzić studio
:rotfl:

PiTT - Sob 09 Cze, 2012

fajno :)
cena uczciwa jak na stadion i takie wydarzenie
przegięta cena to kasztelan w puszcze na Plaży Wilanów... 10zł. :lol2:

saxorulez - Sob 09 Cze, 2012

PiTT, tak ale to chyba nisko albo bez alko jest Carlsberg. Anyway jestem zadowolony i z chęcią pójdę raz jeszcze. TYm razem na jakiś 1/4 finału.
Cassis - Sob 09 Cze, 2012

Ceny na Rynku w Krakowie w takiej sobie knajpie: bigos 24zł, placki ziemniaczane 29zł! Nie wiem jak piwo bo wolę sobie usiąść na Kazimierzu.
Bonczek - Sob 09 Cze, 2012

Srodowiska bojowkarzy których jest sporo wsród kibiców juz zacierają rączki na wtorek, ciekawe czy bedzie duża zadyma :)
M - Sob 09 Cze, 2012

Jeśli będą symbole sowieckie na ulicach Warszawy to naprawde będzie niewesoło. Policja powinna to egzekwować a nie chuligani. Przypominam ze pokazywanie sie w polsce z symbolami reprezentującymi ustroje totalitarne jest na terenie RP zabronione.
Niczym się by to nie różniło jakby szli niemcy ze swastykami na transparentach.

Bonczek - Sob 09 Cze, 2012

Chcą sie odbić za Wroclaw ;)
anjas - Sob 09 Cze, 2012

Moim zdaniem taktyką Smudy było pokazanie naszej reprezentacji od słabej strony. Celem był remis, zeby nie zdradzać naszych wszystkich atutów. Tym samym uspilismy czujność naszych przeciwników i teraz z zaskoczenia doje.biemy Rosji i Czechom. Rosji tak 2:1, zeby wyglądało na farta ale Czechom już 2:0.
A potem zaczynamy grać na pełnych obrotach pierwszym skladem, bez żadnych zmian - aż do finału, w którym Smuda wpuścić rezerwowych - asy, których wcześniej nie wyciągnie i bedą prawdziwym zaskoczeniem turnieju.
W finale wgrywamy z Niemcami 4:1. Spokojnie moze być 4:0 ale Tusk poprosi osobiście Smude, zeby dał jedna bramkę Merkel na pocieszenie.

anjas - Sob 09 Cze, 2012

Aha i nie zapominajmy o niewatpliwym sukcesie imprezy otwarcia - kilkadziesiąt tysięcy kibiców miało okazje po raz pierwszy w życiu zobaczyć fortepian!
Bart - Sob 09 Cze, 2012

:jupi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group