To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Prośba do Krakusów

Kamill - Śro 01 Sie, 2012

Jechałem mx5 po ułężu. Żenada. W serii żadnego charakteru. Może i czas kręci dobry, ale ten w którym ja siedziałem nie zachwycił mnie niczym. Dźwięk silnika w stylu katowanego poloneza. Możliwe że to było 1.6 . Zawias galareta bardzo długie biegi.
Michał - Śro 01 Sie, 2012

Kamill napisał/a:
Jechałem mx5 po ułężu. Żenada. W serii żadnego charakteru. Może i czas kręci dobry, ale ten w którym ja siedziałem nie zachwycił mnie niczym. Dźwięk silnika w stylu katowanego poloneza. Możliwe że to było 1.6 . Zawias galareta bardzo długie biegi.


Ty to dobry jesteś, naprawde ...
:rotfl:

Car of The Year (Wheels)
Best Car (Modern Motor)
Car of Australia (Car Australia)
Australia's Best Handling Car (Wheels)
Best Sports Car (Car Australia)
Best Sports Car (Modern Motor)
One of World's Five Best Cars (Road & Track, USA)
One of the Ten Best Cars (Car & Driver)
Best Handling Car Money Can Buy (Autocar & Motor)
One of Top 10 Cars (Motor Trend)
Automobile of the Year (Automobile, USA)
Best Sports Car (Autocar & Motor)
Best Product Design (Business Week)
Best Design of the Decade (Time Magazine, USA)

M - Śro 01 Sie, 2012

Majku ale to subiektywne odczucie Kamila co do samochodu, nie trzeba do tego wklejac tytulow ;)
pisze to jako poboczny obserwator :D

Anonymous - Śro 01 Sie, 2012

a co wy wogóle z tą mazdą mi tu wyskoczyliście??
Michał - Śro 01 Sie, 2012

M napisał/a:
Majku ale to subiektywne odczucie Kamila co do samochodu, nie trzeba do tego wklejac tytulow ;)
pisze to jako poboczny obserwator :D

spoko, o coś innego mi chodziło generalnie.

mi - Śro 01 Sie, 2012

Kamill napisał/a:
Dźwięk silnika w stylu katowanego poloneza.

no kurde - to r4 jest, tam tylko wydechem się robi robotę. Jeśli MX5 brzmi jak MR2... Teges - jest słabo :/

Kamill napisał/a:
Zawias galareta

to akurat mały problem, co gorsza sporo samochodów tak ma... Do MX5 zawias nie jest drogi jeśli dobrze pamiętam (choć to i tak nie poziom gratów z E36 półdarmowych)

Kamill napisał/a:
bardzo długie biegi

to dziwne i słabe w rzeczy samej

Michał napisał/a:
Car of The Year (Wheels)
Best Car (Modern Motor)
Car of Australia (Car Australia)
Australia's Best Handling Car (Wheels)
Best Sports Car (Car Australia)
Best Sports Car (Modern Motor)
One of World's Five Best Cars (Road & Track, USA)
One of the Ten Best Cars (Car & Driver)
Best Handling Car Money Can Buy (Autocar & Motor)
One of Top 10 Cars (Motor Trend)
Automobile of the Year (Automobile, USA)
Best Sports Car (Autocar & Motor)
Best Product Design (Business Week)
Best Design of the Decade (Time Magazine, USA)

...i to o czymś świadczy moim zdaniem. To serio nie jest zły samochód.

M - Śro 01 Sie, 2012

Tylko pod pedalem troche malo...
Anonymous - Śro 01 Sie, 2012

ej ej,powtarzam-co Wy mi tu z mazdą wyskakujecie,decyzja podjęta biere sienne !!!!











a w ostateczności honde bo sie nie psuje !!!!

mi - Śro 01 Sie, 2012

M napisał/a:
Tylko pod pedalem troche malo...

a no właśnie - pedał... Jeżdżąc MX5 trzeba przywyknąć do częstszego kontaktu z tym wyrazem...

Anonymous - Śro 01 Sie, 2012

Czy wszystkie cioty z kabrio się pozdrawiają , mijając się na drodze ?
mi - Śro 01 Sie, 2012

a gdzie tam, prawie nigdy. Ostatnio tylko się do mnie koleś z slk uśmiechnął (oczywiście odwzajemniłem) jak pełzaliśmy razem niespiesznie w korku. Już częściej dupy na przystankach uśmiechają (oczywiście tylko do chwili, kiedy zobaczą mój cokolwiek specyficzny ryj)
martin.h - Śro 01 Sie, 2012

mi napisał/a:
(oczywiście tylko do chwili, kiedy zobaczą mój cokolwiek specyficzny ryj)


Cóż za skromność ;D

Kamill - Śro 01 Sie, 2012

Michał napisał/a:
Kamill napisał/a:
Jechałem mx5 po ułężu. Żenada. W serii żadnego charakteru. Może i czas kręci dobry, ale ten w którym ja siedziałem nie zachwycił mnie niczym. Dźwięk silnika w stylu katowanego poloneza. Możliwe że to było 1.6 . Zawias galareta bardzo długie biegi.


Ty to dobry jesteś, naprawde ...
:rotfl:

Widziałem jak jezdziła jakas mx5 od nas z forum, widziałem tez kiedyś na kjsie, na prawde mi sie to podobało, ale raz jechałem w środku i przestało. Może 1,6 i ułęż to słabe połączenie, z otwartym dachem przy wysokich obrotach darło się to jak zarzynana świnia. Z tego co pamiętam to chyba nawet 3jki nie włożył właściciel i zbijał z raz do 1dynki, na ułężu ! Auto pewnie fajne ale na track dayu go nie widzę, chyba że 1,8 to całkiem inne auto.

Michał - Czw 02 Sie, 2012

Kamill napisał/a:
Michał napisał/a:
Kamill napisał/a:
Jechałem mx5 po ułężu. Żenada. W serii żadnego charakteru. Może i czas kręci dobry, ale ten w którym ja siedziałem nie zachwycił mnie niczym. Dźwięk silnika w stylu katowanego poloneza. Możliwe że to było 1.6 . Zawias galareta bardzo długie biegi.


Ty to dobry jesteś, naprawde ...
:rotfl:

Widziałem jak jezdziła jakas mx5 od nas z forum, widziałem tez kiedyś na kjsie, na prawde mi sie to podobało, ale raz jechałem w środku i przestało. Może 1,6 i ułęż to słabe połączenie, z otwartym dachem przy wysokich obrotach darło się to jak zarzynana świnia. Z tego co pamiętam to chyba nawet 3jki nie włożył właściciel i zbijał z raz do 1dynki, na ułężu ! Auto pewnie fajne ale na track dayu go nie widzę, chyba że 1,8 to całkiem inne auto.


No teraz to trochę inaczej brzmi. Bo to ze samochód nie jedzie, jest niewygodny , rdzewieje to fakt. Ale napisać że nie ma charakteru ... to tutaj się nie zgodzę. Przekonywać na internecie nikogo nie mam zamiaru ( wdawać sie w niepotrzebną rozmowe ) , dlatego też wstawiłem ilośc nagród jakie zebrała które jednak pokazują że samochód coś w sobie ma.
Kolesie sie oglądają ale raczej w politowaniu :D natomiast dupery są srogo najarane ;) Jeszcze jak pokaże im 200 zł w jednym papierku to już w ogóle ... :]

Mick - Czw 02 Sie, 2012

a jak jeszcze pokazujac im te 200 pln wyjmiesz zapalniczkę i podpalisz te 200 pln mówiąc "pierd.ole biede!" to już sikają po spodniach :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group