To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL

budzik - Śro 16 Gru, 2015

Ostatnio a45 przytuliło tam bande :rotfl:
Kamill - Śro 16 Gru, 2015

A miało spoiler? Nie sądzę.
bob.dsk - Śro 16 Gru, 2015

To nie ja :rotfl:
alphaOne - Śro 16 Gru, 2015

moze jakis trackday w 2016? dawno nie bylo :)
bob.dsk - Śro 16 Gru, 2015

alphaOne napisał/a:
moze jakis trackday w 2016? dawno nie bylo :)


+1

Kamill - Śro 16 Gru, 2015

Najlepiej wychodzą chyba w poznaniu, bo można jechać cywilną furą i są domki i "hotel" na torze :jupi:
Qukie - Czw 17 Gru, 2015

Dobrze wygląda ten autodrom :) super, ze powstają takie miejsca
was79 - Czw 17 Gru, 2015

Ale na terenie fest pożydzili. W kilku miejscach wjechanie w zielone=banda. Trochę słabo przy nowej inwestycji.
budzik - Czw 17 Gru, 2015

Bo to ma homologacje gokartową + ma być w głównym stopniu do szkolenia kierowców a nie ścigania...
alphaOne - Czw 17 Gru, 2015

z tym szkoleniem to chyba jest efekt środków UE - podobnie jak na Bednarach (część ODSJ) czy w Jastrzębiu - był taki moment gdzie dofinansowywano mocno szkolenie kierowców TIRów w jakiejś tam unijnej specyfikacji i dlatego takie miejsca mogły powstać. dziwne ze ścigania nie chcą dofinansować w ten sposób :)
siema - Czw 17 Gru, 2015

Zdaje mi się, że idzie nowelizacja przepisów i w ramach kursu na prawo jazdy wejdzie obowiązek odbycia paru godzin szkolenia z jazdy w trudnych warunkach (płyta poślizgowa, itp.)- stąd nowe obiekty.
Marek23 - Czw 17 Gru, 2015

Jestem tam za 3 tygodnie, wjezdzam Octa na rekord toru :rotfl:
filomatic - Czw 17 Gru, 2015

Kamill napisał/a:
Najlepiej wychodzą chyba w poznaniu, bo można jechać cywilną furą i są domki i "hotel" na torze :jupi:


zapraszam serdecznie! ja bym chciał zaatakować pierwszy TD w 2016, ale póki co nie ma jeszcze terminów imprez na przyszły rok

Kamill - Czw 17 Gru, 2015

Trzeba wybrac taki żeby było chłodno i żeby było sucho i słońce :faja:
Wtedy silnik ma więcej mocy, a opona poklei. Nie może być za zimno i za gorąco :)
Trzeba ewentualnie spojrzeć kiedy jest ostatni super os - po nim pewnie zaraz jest termin na tptd.

PGmaster - Wto 22 Gru, 2015

Jestem za!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group