To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skradziono Seata Ibiza Cupra WY3833F - Warszawa

rasta - Czw 15 Lis, 2012

Ja od kilku lat, nie wykupuję AC bo mi się to kompletnie nie opłaca. Niestety jak auto ma >10 lat nie da się wykupić pakietu, a jedynie OC oddzielnie i AC oddzielnie. co powoduje, że za Focusda, którego wartość rynkowa wynosi 10 Kpln musiał bym zabulić 2.5-3 Kpln za OC+AC - nie dziękuję :wall:
Walle - Czw 15 Lis, 2012

Wszystko zależy jakie masz auto, sorry, ale dla Focusa I można nie wykupić bo prawdopodobieństwo zniknięcia tego auta jest raczej znikome, co innego jakbys latał Golfem IV :faja: , ale jak ktoś jeździ autem młodym/chodliwym to uważam to po prostu nie za przejaw oszczędności a niepotrzebne ryzyko.

Ja wychodzę z założenia - biednego nie stać na oszczędzanie. Jak puknę z mojej winy to nie wytrzasnę nagle z kosmosu 10 000 PLN na naprawę, takoż i w przypadku kradzieży - jak mi zwiną to jestem w głębokiej.... Dlatego kupuję AC....

PiTT - Czw 15 Lis, 2012

ależ dyskusja
ale tak jak już wcześniej ktoś nadmienił... AC to nie tylko ubezpieczenie od kradzieży
ciekawe ile osób na lajcie przełknie ew. naprawę delikatnego dzwona na np. 20-30k w furze za przykładowo 100k :>

karoluPL - Czw 15 Lis, 2012

PiTT napisał/a:
ciekawe ile osób na lajcie przełknie ew. naprawę delikatnego dzwona na np. 20-30k w furze za przykładowo 100k


mysle, ze gdyby nie AC pewien znany kielczanin płakałby po tym jak wymusił pierwszeństwo i rozbił swoje wtedy praktycznie nowe f430 na polonezie. miał zdążyć, ale jak widać tym razem polska myśl techniczna okazała się być szybsza od tej z maranello ;D

rasta - Czw 15 Lis, 2012

Panowie zejdźmy na ziemię, jakbym miał auto za 50 K i więcej też bym miał wykupione AC to jest oczywiste.
Vlodarsky - Czw 15 Lis, 2012

Ja też nie mam AC - proste wyliczenie. Mój cabrio jest wart 10-12 tys przy dobrych wiatrach. Mam go prawie 7 lat. (7lat x 2tys)+kto by go chciał ukraść = za drogo
Chloru - Czw 15 Lis, 2012

rasta, można ubezpieczyć auto 10+ lat w pakiecie. Trzeba go tylko rozpocząć przed 10 rokiem a potem kontynuować. Wiem bo mam.

Może i w długiej perspektywie się nie opłaca jak ktoś ma szczęście ale spróbuj potem ubezpieczyć takie Evo czy STi bez zniżek na AC :rotfl:

Barejka - Pią 16 Lis, 2012

ukradli auto temat zmienic sie w ubezpieczenia AC
zrobiles 1.45 na pozen temat zejdzie na cycki damskie ktore najlepsze
itd same eksperty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mucha - Pią 16 Lis, 2012

kradziesz, sradziesz... TROTYL KUR*A
Chloru - Pią 16 Lis, 2012

Taka mgła, że aż słychać strzały :lol2:
NBL - Wto 20 Lis, 2012

i co panowie wiadomo co ? :<
pum - Wto 20 Lis, 2012

ukradli
NBL - Wto 20 Lis, 2012

pum, kradzieje powiadasz? ok dziii-- dzięki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group