To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Michał - Pią 27 Paź, 2006

Siema
Czemu sie przyłączyłeś ?? Czym jedziszs ?? bogaty jestes ?? ładny ?? dużego masz ??

M - Pią 27 Paź, 2006

Michał napisał/a:
Siema
Czemu sie przyłączyłeś ?? Czym jedziszs ?? bogaty jestes ?? ładny ?? dużego masz ??

Michał ogarnij się :)

KonradMK - Pią 27 Paź, 2006

michał bo wystraszysz go, nie przyjedzie na spot i nici z gały klubowej :P
strick - Pią 27 Paź, 2006

Michał napisał/a:
Czemu sie przyłączyłeś ?? Czym jedziszs ?? bogaty jestes ?? ładny ?? dużego masz ??


Michał jaki ciekawski :D
Umów sie na randke to sie wszystkiego dowiesz :DD D

Anonymous - Sob 28 Paź, 2006

Jest to prawie seryjne 106 S16, prawie bo jest obniżone i utwardzone, na 15" felgach Dynamics, ma wydech supersprint i takie tuningowe pierdoły jak neony pod nogami i podświetlaną gałkę zmiany biegów ;) ogólnie prezentuje się bardzo fajnie. Rocznik 97 a więc moc 118KM. Nie zamierzam zwiększać mocy ale planuję założenie krótkiego przełożenia głównego skrzyni 13/59, to mi powinno narazie wystarczyć :)
Anonymous - Sob 28 Paź, 2006

106 S16 napisał/a:
Nie zamierzam zwiększać mocy ale planuję założenie krótkiego przełożenia głównego skrzyni 13/59, to mi powinno narazie wystarczyć


Zmienisz zdanie wczesniej niz ci sie wydaje :D

106 - Sob 28 Paź, 2006

106 S16 napisał/a:
Jest to prawie seryjne 106 S16

to ten egzemplarz z zywca /czy okolic/ co przez dosc dlugi czas byl do sprzedania?

Anonymous - Sob 28 Paź, 2006

Nie, to egzemplarz z Neuruppin w Niemczech. Osobiście go sobie przywiozłem we wtorek :)
Loko - Sob 28 Paź, 2006

Wrzuć jakieś zdjecie tutaj :)
DeeS - Sob 28 Paź, 2006

To i ja sie przywitam ;]

Jako ze znalazelm forum parde dni temu chwile poczytalem i mi sie spodobalo;]

Witam wszystkich

po pierwsze nie jezdze narazie ani Saxo ani 106 ani nic z tych rzeczy. Jezdze sobie yariskiem 1.0;]

Przymierzam sie do kupna autka wlasnie Saxo lub Lupo Gti.


P.S Loko tak juz pamietam , jezdzilismy w lfs ;]

Loko - Sob 28 Paź, 2006

Witam witam

I mam nadzieje że szybko znajdziesz nowe autko, z lupo moze być ciężko bo bardzo mało tego jest, a pozatym wiesz że saxo lepiej skręca :P

DeeS - Sob 28 Paź, 2006

ja juz mam problem z Lupo GTi. Uruchomilem tysiace telefonow. Holandia, Niemcy :> i zobaczymy;]

Lepiej skreca ale i tez lubi duzo sie napic :>

Loko - Sob 28 Paź, 2006

Co racja to racja mój egzemplarz potrafi po mieście łyknąć i 11 litrów (mozesz sobie zobaczyć spalanie jak klikniesz na 9,6 w moim podpisie), ale nie wiem czy lupo będzie dużo bardziej oszczedne :)

[ Dodano: Sob 28 Paź, 2006 ]
Pozatym lupo z tego co się orientuje musi jezdzić na benzynie 98, kolega ma ten silnik w polo gti to moge go spytać ile mu to pali.

DeeS - Sob 28 Paź, 2006

okej jak mozesz to sie popytaj. co i jak. Tylko ze Lupo jest lzejsze od Polo .

p.s Odezwij sie na gg , zostawilem Ci wiadomosc.

anjas - Sob 28 Paź, 2006

A ja polecam yarisa TS :)
Wolniejsze niż Saxo VTS 16V, pewnie wolniejsze niż Lupo GTi, ale ma inne zalety :)

Pozdrawiam i witam! :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group