To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Dariano - Sob 28 Paź, 2006

anjas napisał/a:
A ja polecam yarisa TS :)
Wolniejsze niż Saxo VTS 16V, pewnie wolniejsze niż Lupo GTi, ale ma inne zalety :)

Pozdrawiam i witam! :D


Anjas jestes w mniejszosci nie pyskuj :DDDDD

strick - Sob 28 Paź, 2006

Witam

Dariano napisał/a:
Anjas jestes w mniejszosci nie pyskuj

:DD D

Szukaj saxo, od przybytku na forum saxo głowa nie boli :D

anjas - Nie 29 Paź, 2006

Cytat:
od przybytku na forum saxo głowa nie boli :D


ale już nuuuudno się robi od tych saxo na forum, dlatego staram się urozmaicić ;)

A tak przy okazji, to sprzedaje się teraz ciekawe saxo, bordowe, jedyne w PL niebite :)

Jakarti - Nie 29 Paź, 2006

taaaak wielka szkoda..

oczywiscie witam wszystkich nowych czlonkow, ze sie tak nieladnie wyraze :D

PiTT - Nie 29 Paź, 2006

KonradMK napisał/a:
po latach jazdy franszajsem (dokładnie pięciu) stwierdzam że francuskie to dobre są rogaliki i burdele

ale pierdoły piszesz
ziom, wszystko zależy jak ktoś szanuje i dba o samochód
jak lejesz do baku olej po frytkach, ruchasz w nim wszystkie tirówy napotkane na drodze, robisz mini składzik przetworów zimowych wójka zenka to nie dziw się że renia się wqrwiła i wpuscila korzenie do ziemi
ja na serio nie moge powiedziec zlego slowa na 19 16v, no jedynie wiecej mocy by sie przydalo
ale samo prowadzenie, zajebiste fotele, przestronnosc i pakowność, bardzo mało spotykany model na ulicach, sprawiają że można bardzo polubić ten samochód

strick - Nie 29 Paź, 2006

anjas napisał/a:
A tak przy okazji, to sprzedaje się teraz ciekawe saxo, bordowe, jedyne w PL niebite

Jak nie bite, przeca bite przez PS2 :D ;)

KonradMK - Pon 30 Paź, 2006

spoko PiTT fura jest zajebista ale niestety i wiesz to dobrze trochę za bardzo wrażliwa. poza tym troszkę przesadzam bo nasze fury w porównaniu do tego szitu z ostatnich lat (np megane II) to perełki.
Anonymous - Czw 02 Lis, 2006

Witam!
Naprawiam swój błąd napisania pierwszego posta bez przywitania.
Mam nadzieję,że ten drobny faux pas zostanie mi przebaczony i będę mógł się cieszyć wszsytkimi prawami użytkownika niniejszego forum.
Przygnał mnie tutaj dział z ogłoszeniami wypatrzonych hot hatch'ów..a konkretnie jeden vts z Piaseczna.
Miałem po niego jechać w sobotę,niestety poszedł wczoraj (1 listopada-Wszystkich Świętych)...
Aktualnie użytkuję uno 1,4 i nosze się na zmiane na coś świeższego bardziej hothatchowego;-) i
Jestem z Czechowic-Dziedzic, pracuję w Bielsku-Białej,a studiuję w Krakowie...;-)

Pozdrawiam

Michał - Czw 02 Lis, 2006

faux pas - kurwa co to znaczy ? :D
siema, milo ze sie przywitales. Ja sprzedaje swojego saxolota ale budget twoj jest zbyt maly. Obys znalazxl cos ciekawego i sie udzuela na forum.
pozdro 1600

Anonymous - Czw 02 Lis, 2006

Michał napisał/a:
faux pas - motyla noga co to znaczy ? :D
siema, milo ze sie przywitales. Ja sprzedaje swojego saxolota ale budget twoj jest zbyt maly. Obys znalazxl cos ciekawego i sie udzuela na forum.
pozdro 1600


faux-pas fr. [wym. fo:pa], dosł. 'fałszywy krok'; nietakt, niezręczność, gafa, uchybienie formom towarzyskim, postępek nie na miejscu.

;-)

Jeżeli możesz napisz na pw ile chciałbyś za swoje vts.

Najchętniej kupiłbym saxo sprzed liftu,wtedy myślę,zmiściłbym siew budżecie.

Pozdrawiam

strick - Czw 02 Lis, 2006

Witam!
Owocnych poszukiwan życze :D

Michał - Czw 02 Lis, 2006

hehehe, kolega jeszcze nie ogarnia forum widze :D
Cytat:
faux-pas fr. [wym. fo:pa], dosł. 'fałszywy krok'; nietakt, niezręczność, gafa, uchybienie formom towarzyskim, postępek nie na miejscu.


no ale nic
ja chce 23 i nie zejde ani centa

saxorulez - Czw 02 Lis, 2006

paweld - witam.. ja zrozumiałem to faux-pas bo znam francuski michałem sie nie martw on ma małego siusiaczka...

a tak btw. Pawel delag

Jakarti - Pią 03 Lis, 2006

witamy, witamy - ostanio cos malo ludzi zdobywa sie na odwage zeby sie przywitac :)

udzielaj sie duuzo i susz czesto zeby :D

GOKART - Pią 03 Lis, 2006

witam nowego usera
ja także zrozuimiałem , zna się te jezyki...
angielski znam z widzenia, francuski też znam tylko czasami się wstydzę :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group