To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Wyścigowy Puchar Polski]?

mi - Wto 25 Cze, 2013

M napisał/a:
Mi obejrzyj lewe lusterko jak sej od początku tlucze celowo w bmke o_O

ej, kurde. A to nie jest tak, że tam jest ciasno, a zjeżdżająca z wolna do krawędzi beta nie zostawia już dla seja miejsca w ogóle? W sumie nie znam się, a do tego widać tam mało...

Kamill - Wto 25 Cze, 2013

Sej wyjechal z pobocza i pojechał dalej, Piotrek w BMW po ścieciu wentyla przez seicento na ostatnim prawym zaliczył strzał opony na wyjściu i wjazd delikatny w bandę, kończąc wyścig, na drugi dzień wjechał w laminaty po tej stłuczce z Iwanem i tez przebił opone i drugi dzień też miał juz z głowy :/
Kenet - Wto 25 Cze, 2013

Ależ ładnie Ivan ogarnął :jupi:
pum - Wto 25 Cze, 2013

kufa nauczta się wklejać linki z jutuba bo mi teraz będą pitolić że byo :rotfl:
Qukie - Wto 25 Cze, 2013

jeszcze nie analizuję takich zdarzeń zarobkowo ;)
jendak jak dla mnie w 0:55 sej chce wyprzedzić bmw, ale brakuje mu prędkości przez co trochę wpada w jego tor jazdy, kierowca bmw odbija kierownicą w prawo, żeby uniknąć zdarzenia.

w 1:36 sej zdecydowanie chce wyprzedzić po wewnętrznej, ale brakuje mu prędkości i drogi przez co wpada pod bmw dostaje w bok i go obraca i wyrzuca z toru

według mnie wina kierowcy sejcento x2

pum - Wto 25 Cze, 2013

ten sej to jakiś poebaniec... zabolało chyba, że ktoś go łyknął.
faldzip - Wto 25 Cze, 2013

ale na tym FB to leci mega hejt na kierowce BMW :/
choc jak dla mnie kierowca seja zdupil i pretensje to moze miec tylko do siebie.

a w tym filmiku z Ivanem to tam kto tak na koncu najpierw wjezdza w tego typa co z pobocza wrocil a potem w Ivana? Bo generalnie na jednej prostej jebnac w 2 auta to tez nie lada wyczyn :)

Kenet - Wto 25 Cze, 2013

pum napisał/a:


Mistrz akcja Ivana :jupi:



B Y O ! ! ! :rotfl:

M - Wto 25 Cze, 2013

REPOST NAZI :rotfl:
M - Wto 25 Cze, 2013

Ale polaczkowo na tym fejsie... :wall:
mi - Wto 25 Cze, 2013

...ja tam wciąż sądzę, że za pierwszym razem to drajwer bmw jest winien: https://www.facebook.com/...506545132732393
Anonymous - Wto 25 Cze, 2013

faldzip napisał/a:
a w tym filmiku z Ivanem to tam kto tak na koncu najpierw wjezdza w tego typa co z pobocza wrocil a potem w Ivana? Bo generalnie na jednej prostej jebnac w 2 auta to tez nie lada wyczyn


MYSZKIER Tomasz
Seat Leon
A.Wielkopolski

M - Wto 25 Cze, 2013

Ja tam macierewiczem nie jestem, natomiast mogl popelnic jakis blad co nie usprawiedliwia kierowcy z seja do zachaowania ala Jack Torrance z siekierą w "Lśnieniu".


Miniac - Wto 25 Cze, 2013

M napisał/a:
A co sie finalnie stalo z tym sejem?
Z tego co widze to kierowca seja w ostatniej scenie do najmadrzejszych nie nalezy.


Nic. Pojechał dałej :]


Miniac - Wto 25 Cze, 2013

Stf napisał/a:
Ivan to kot. Szuka centymetrow i nie odpuszcza. A i jeszcze w podbramkowych sytuacjach pokazuje jak krecic kiera. Like it!

http://youtu.be/m06-CjZtYho


No za ten manewr pełen szacun! Pewnie dzięki niemu i odrobinie szczęścia wywalczył pierwsze miejsce w wyścigu!

W WPP jest właśnie mistrz dzięki takim kierowcom co cisną jak poyebani! xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group