To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Wyścigowy Puchar Polski]?

krzysiek_ - Śro 26 Cze, 2013

Mi tam się wydaje, że pierwsza obcierka to typowa walka na torze i tyle, my też lubimy czasem próbować objechać mocne BMW i nie raz było tak, że z potem żałowałem spinania się na na wolnych winklach natomiast drugie "trącniecie" ze str bmw to jakieś nieporozumienie, kierowca seja chyba chciał się lusterkami pocałować... Nigdy tam nie byłem ale ten tor chyba nie jest tak wąski, żeby zapierdalać na grubość lakieru.. :/
mi - Śro 26 Cze, 2013

krzysiek_ napisał/a:
Nigdy tam nie byłem ale ten tor chyba nie jest tak wąski, żeby zapierdalać na grubość lakieru.. :/

Weź się w garść! Na hoczheczu jesteś, tu nie trzeba być/widzieć/wiedzieć żeby być ekspertem!

rasta - Śro 26 Cze, 2013

Tor mw wszedzie 12 m szerokości, ale jak idzie się o życie to robi się nagle bardzo wąsko.
sajfer - Śro 26 Cze, 2013

krzysiek_ napisał/a:
Nigdy tam nie byłem ale ten tor chyba nie jest tak wąski, żeby zapierdalać na grubość lakieru.. :/

Jest :D
Generalnie korzystasz ile możesz, każdy cm się liczy jak masz szybko przejść zakręt.
I wiele dzwonów właśnie tak działa, że zabrakło tych 10cm na 12 metrowym torze, tylne koło spada na piach za tarką, kontra jedna druga trzecia i daszek :)

faldzip - Śro 26 Cze, 2013

sajfer napisał/a:
tylne koło spada na piach za tarką, kontra ... i daszek

skądś to znamy :>

CHRZANEK - Czw 27 Cze, 2013

sajfer napisał/a:
kontra jedna druga trzecia i daszek


Ta trzecia to "pożegnalna" :) :) :)

kp - Czw 27 Cze, 2013

Jedną ręką można już machać do kamery - jak się ma klatkę.
A jak się nie ma - to się sięga dupe podetrzeć.
.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group