To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Kamera samochodowa

Kenet - Nie 18 Gru, 2016

Jakbym chciał zakupić wideorejestrator to co aktualnie jest warte zainteresowania?
siema - Nie 18 Gru, 2016

Ostatnio śledzę temat i np. na autorzucie i dashcamtalk wyczekiwali Viofo A119S (S- jest tutaj istotne, bo oznacza nowy rodzaj matrycy dzięki której nagrania w nocy będą w lepszej jakości). W polsce masz to tutaj: http://www.wideorejestrat...iofo-a119s-gps, a za granicą tutaj: http://www.foxoffer.com/c...ash-camera.html . Kamera właśnie wchodzi do sprzedaży, więc musiałbyś chwilę poczekać aż pojawi się w większej ilości miejsc.
Kenet - Nie 18 Gru, 2016

Kurde ale to ma ładowanie mini usb co mnie automatycznie zniechęca. Zerknąłem wyżej w temat i ta Xiaomi Yi DVR wygląda mi na bardzo ok. Kupiłeś w końcu taką?
Kenet - Nie 18 Gru, 2016

Nawet jak nie kupiłeś to ja właśnie kupiłem i za parę dni podziele się wrażeniami i pierwszymi nagraniami. Już teraz zapraszam na FP - STOP CIOTOM DROGOWYM.
Bonczek - Nie 18 Gru, 2016

Kenet napisał/a:
Nawet jak nie kupiłeś to ja właśnie kupiłem i za parę dni podziele się wrażeniami i pierwszymi nagraniami. Już teraz zapraszam na FP - STOP CIOTOM DROGOWYM.


Troche odeszli od pierwotnych założeń ;) teraz kazdy 'szeryf' jezdzi z rejestratorem niestety.

Kenet - Nie 18 Gru, 2016

Ja swój zakładam, jeśli taka nazwa już funkcjonuje to wymyślę lepszą :]
siema - Nie 18 Gru, 2016

Kenet napisał/a:
Kurde ale to ma ładowanie mini usb co mnie automatycznie zniechęca. Zerknąłem wyżej w temat i ta Xiaomi Yi DVR wygląda mi na bardzo ok. Kupiłeś w końcu taką?

Kupiłem i sprzedałem- bardzo rzucała się w oczy, z 1km widać było że coś miałem do szyby przyczepione. Ona też miała ładowanie mini usb...

Cartoon - Nie 18 Gru, 2016

Ja kupiłem SJCAM 4000 wifi v2 - nagrywa bdb a po wyciągnięciu z auta masz kamerkę sportową :)
pum - Nie 18 Gru, 2016

Czemu nie napisałeś tego wcześniej...
Kupiłem jakiś zwykły rejestrator od Mio (508 chyba), a to twoje zdecydowanie fajniejsze, a nie wiele droższe.

Kenet - Nie 18 Gru, 2016

Ja sportową mam gopro, nie mogę mieć sportowej w aucie bo ją ciągle będę zabierał na crossy i nic z tego nie będzie :rotfl:

Po zdjęciach widzę, że obecnie jest złącze micro usb co mnie przekonuje. Filmy na YT przeglądałem to bardzo spoko jakość. A że widać? Mnie nie interesi, najwyżej sobie folią carbon okleję :]

Cartoon - Nie 18 Gru, 2016

pum napisał/a:
Czemu nie napisałeś tego wcześniej...
Kupiłem jakiś zwykły rejestrator od Mio (508 chyba), a to twoje zdecydowanie fajniejsze, a nie wiele droższe.


Kupiłem przy okazji black friday - 329pln ;)
Dokładnie taka:
http://www.sempler.pl/pl/...0p-Srebrna/1637

kaziu1985pn - Nie 18 Gru, 2016

W mio padaja baterie a wtedy urzadzenie zaczyna się wieszac...
PiTT - Nie 18 Gru, 2016

ja mam mio
jej plus jest taki ze jest malo widoczna, do tego gasze lcd w czasie nagrywania i nie ma siary
w zasadzie nie mam zastrzezen, kilka razy nie odpalala sie automatycznie, ale wystarczylo zrobic format karty i wszystko ok.

kaziu1985pn - Nie 18 Gru, 2016

moja 538 była dwa razy na zmianie baterii teraz 3 raz padła po 2mc od końca gwarancji i wykończyła tez po roku jedna karte pamięci, cóż no chińczyk pod polska marka tak jak myphone.
siema - Nie 18 Gru, 2016

Kenet napisał/a:
Po zdjęciach widzę, że obecnie jest złącze micro usb co mnie przekonuje

Sorry, mini z micro mi się pokręciło. Nie wnikam dlaczego jest to dla Ciebie różnica ;)
Kupię se 119S to będziecie wszyscy zmieniać ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group