To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Kamera samochodowa

Kamill - Wto 10 Cze, 2014

Bardzo duze udogodnienie to pilot ktory komunikuje się z kamerą. Inaczej musisz mieć kmere w zasięgu wzroku żeby stwierdzić czy nagrywanie rzeczywiście się odpaliło. U mnie w starszym drifcie to wymaga wypięcia się z szelek i kasku bo nie widzę diody.
dEF - Śro 11 Cze, 2014

Testowalem ostatnio GoPro Hero3+ z pilotem na Ułenszu i jest mega!
Niesamowicie ta kamera działa pod słońce...

CHRZANEK - Śro 11 Cze, 2014

Jako że nie stać mnie na GoPro ani na Drifta to zaryzykowałem i kupiłem wspomniany przez Jarka Małopolska produkt o nazwie : Opticam WDV5000

Testy odbęda się na GSMP Limanowa i wóczas będe mógł coś więcej powiedzieć.

To co mi się podobało to:
- cena 349pln
- pilot (w rajdówce/wyścigówce sprawa bardzo ważna)
- łączność WI-FI z tabletem lub smartfonem + oczywiście możliwość sterowania

Pożyjemy zobaczymy - na pewno będzie lepiej niż kręcenie aparatem fotograficznym s***ung z 2008 roku :P

rasta - Sob 14 Cze, 2014

Nagrane przeze mnie, oglądać w 1080. Koszt kamerki 660 pln, dla mnie kozak, za 200 pln więcej jest wersja z szybkim GPS więc mamy na filmie prędkość oraz logowanie trasy.

http://www.youtube.com/watch?v=d-gsFrI2cVY

Małe poręczne z ekranem 2,7 cala przekręcasz zapłon i zaczyna nagrywać, nie trzeba pamiętać o włączanie i takie tam.

DOD LS330W lub wrsja z GPS DOD LS430W.

No i nagrania w nocy niszczą każde GoPro i Drifta.

arssss - Sob 14 Cze, 2014

rasta, masz jakieś nagranie z nocy?
Źle to brzmi :D

rasta - Sob 14 Cze, 2014

Swojego jeszcze nie mam ale zrobię.
Ale na YT jest sporo - http://www.youtube.com/watch?v=wcBaqCLtHW4

Tak to wygląda:
http://www.sklep.hadron.p...p-Warszawa.html

Janusz - Sob 14 Cze, 2014

ciekawe jak sobie radzi z ciemnym wnętrzem i słoneczna pogodą, gdybym nie chciał przymocować tego na szybie tylko gdzieś w środku...
rasta - Sob 14 Cze, 2014

Raczej to kamera tylko na szybę.
qbus - Sob 14 Cze, 2014

To niestety minusem tych kamer jest slaby watek edukacyjny... wiele z niej pozniej nie wyciagniesz... chyba ze ktos nagrywa tylko po to zeby miec :)
Janusz - Sob 14 Cze, 2014

qbus napisał/a:
To niestety minusem tych kamer jest slaby watek edukacyjny... wiele z niej pozniej nie wyciagniesz... chyba ze ktos nagrywa tylko po to zeby miec


nie rozumiem :P

qbus - Sob 14 Cze, 2014

Jakie wnioski wyciagniesz z analizy onboardu z przedniej szyby? Tor jazdy i ew punkty hamowan... ale juz np praca rak na kierownicy, praca nóg czy tez zmiany biegów raczej słabo. A no tak zapomnialem... na tym forum rece na kierownicy nie maja znaczenia.
Kenet - Sob 14 Cze, 2014

qbus napisał/a:
Jakie wnioski wyciagniesz z analizy onboardu z przedniej szyby? Tor jazdy i ew punkty hamowan... ale juz np praca rak na kierownicy, praca nóg czy tez zmiany biegów raczej słabo. A no tak zapomnialem... na tym forum rece na kierownicy nie maja znaczenia.


+1 , nagrywając też kierowcę widać czy walczy z samochodem czy jedzie lajtowo, czy przy danej prędkości/biegu przechodzi gładko czy już na kontrze itp itd. To chyba największa wartość takiego filmu.

arssss - Sob 14 Cze, 2014

dobrze by bylo miec dwie kamery. Tansza bez wodotryskow na kierownika i druga na droge.
Janusz - Sob 14 Cze, 2014

arssss napisał/a:
dobrze by bylo miec dwie kamery. Tansza bez wodotryskow na kierownika i druga na droge.


lipa z tego jest, pamietaj o właczeniu obydwóch, wyłączeniu, ładowaniu itp itd

rasta - Sob 14 Cze, 2014

DOD walisz na szybę, zasilanie dajesz ma stałę. Kamera działa tak że jak przekręcasz zapłon automatycznie się włącza i zaczyna nagrywać. Nie trzeba ładować o niczym pamiętać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group