To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Kamera samochodowa

Janusz - Nie 15 Cze, 2014

Cytat:

DOD walisz na szybę, zasilanie dajesz ma stałę. Kamera działa tak że jak przekręcasz zapłon automatycznie się włącza i zaczyna nagrywać. Nie trzeba ładować o niczym pamiętać.


Tylko potem jak chce wrzucic onboard, to musze przeszukiwac, wycinac, ładowac itp :P coś za coś zawsze :P

CHRZANEK - Pią 20 Cze, 2014

arssss napisał/a:
dobrze by bylo miec dwie kamery. Tansza bez wodotryskow na kierownika i druga na droge.


Miałem tak na Limanowej - ale wstydze sie pokazać efekt końcowy :D :D :D

A ten OPTICAM nawet całkiem nieźle. Dobry kąt widzenia, dobraa reakcja na zmiany w nateżeniu oświetlenia, jedynie przy dużym wstrząsie obraz staje się przez pół sekundy "gumowy" ale to może być wina mojego customowego mocowania do klatki.

Za 349pln polecam. Włączanie z pilota super sprawa powinno być standardem w każdej kamerce sportowej. Obsługi ze smartfona jeszcze nie testowałem.

Kamill - Pią 20 Cze, 2014

Jest szansa że ze smartphone na wifi wyrąbie szybko baterię.
arssss - Pią 20 Cze, 2014

CHRZANEK, pokazuj! Liczę,że wypatrzę siebie w tle :D
Janusz - Pią 20 Cze, 2014

chyba transita :P
arssss - Pią 20 Cze, 2014

to mialem na mysli ;D
PieQt - Wto 01 Lip, 2014

Wczoraj gość ze sprintera chłodni z Tesco wjechał mi centralnie w samochód na jednokierunkowej ulicy. Po przyjechaniu policji stwierdził, ze zatrzymał sie przed pasami, a ja władowalem sie w niego.

Zaprosiłem policjanta na seans tv do samochodu (wyjątkowo ja zapraszałem, a nie byłem zapraszany) i gość dostał mandat, jako winny spowodowania kolizji.

Polecam, kamera zwróciła sie szybciej niż myślałem

anjas - Wto 01 Lip, 2014

Ja dziś pierwszy raz wyjechałem z kamerką. I pierwszego dnia nagrałem stłuczkę bezpośrednio przede mną.
To gówno przyciąga dzwony! :)

Kamill - Wto 01 Lip, 2014

PieQt napisał/a:
Wczoraj gość ze sprintera chłodni z Tesco wjechał mi centralnie w samochód na jednokierunkowej ulicy. Po przyjechaniu policji stwierdził, ze zatrzymał sie przed pasami, a ja władowalem sie w niego.

Zaprosiłem policjanta na seans tv do samochodu (wyjątkowo ja zapraszałem, a nie byłem zapraszany) i gość dostał mandat, jako winny spowodowania kolizji.

Polecam, kamera zwróciła sie szybciej niż myślałem

Jaki huj ;/

PieQt - Wto 01 Lip, 2014

Nie napisałem, ze na wstecznym to zrobił
Kamill - Wto 01 Lip, 2014

Domyśliłem się ;)
PiTT - Wto 01 Lip, 2014

jaka kamerke kupiles?
podobno na te tansze szkoda kasy
czytalem ze xblitz sa niezle i atrakcyjne kosztowo

M - Wto 01 Lip, 2014

Ale że ludzie jeszcze tak bezczelnie kłamią
Bart - Wto 01 Lip, 2014

To nie ludzie, to wilki!
Jakarti - Śro 02 Lip, 2014

PieQt napisał/a:
gość ze sprintera chłodni z Tesco wjechał mi centralnie w samochód

:(
bardzo uszkodzone auto?

Cytat:
jaka kamerke kupiles?

+1
jaką?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group