To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - plyta

grzech - Czw 14 Wrz, 2006
Temat postu: plyta
Hej,
poszukuje dosc pilnie plyty pod silnik do saxo 1.6 16v 98r. w miare solidnej. Ma ktos jakies namiary, nie chodzi mi raczej o jakas samorobke garazowa, bo taka sobie moge zrobic prawie samemu tylko cos co np. pakuje sie do Ngrupowych rajdowek (no chyba ze tam tez pakuje sie samorobki bo jak na razie nie znalazlem zadnego sklepu ktory takie plyty oferuje), jestem dosc zdesporowany wiec moze byc nawet np. dzial sportowy puga/saxo jesli cos takiego oferuje.
Pozdrawiam,
Grzesiek

Michał - Czw 14 Wrz, 2006

mozna sie spytać po co ci taka plyta ?? upalasz coś ??
grzech - Czw 14 Wrz, 2006

Michał, kjsy - znasz jakies odcinki do pojezdzenia/nauki w okolicach wawy, najchetniej poludnie. ja na razie znalazlem tylko jeden dosc krotki szuter, ale za to bardzo rowny z waskim drewnianym mostkiem w srodku dwoch waskich i ciasnych zakretow, minus to rowy takie ze jak saxo wpadnie to go nie bedzie widac + troche kretych, waskich na szerokosc furmanki asfaltow ale glownie po wioskach.
Michał - Pią 15 Wrz, 2006

Ciekawe odcinki:
Al. Jerozolimskie, od macro ( pare chop masz ) pozniej na rondzie 90 w prawo lecisz na MDM. Tam walisz oberasa wokół parkingu ....

Niestety, nie znam ...

106 - Pią 15 Wrz, 2006
Temat postu: Re: plyta
grzech napisał/a:
pakuje sie do Ngrupowych rajdowek (no chyba ze tam tez pakuje sie samorobki bo jak na razie nie znalazlem zadnego sklepu ktory takie plyty oferuje),

YESSSSS do Ngrupowych saxo pakuje sie glownie samorobki, zreszta do innych tez.
mam teraz zdemontowana swoja to jak chcesz moge podeslac ci zdjecia.

Peter - Pią 15 Wrz, 2006

Michał napisał/a:
Ciekawe odcinki:
Al. Jerozolimskie, od macro ( pare chop masz ) pozniej na rondzie 90 w prawo lecisz na MDM. Tam walisz oberasa wokół parkingu ....

Niestety, nie znam ...


hehehe :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group