To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [WRC, ERC itd.] SEZON 2014

Niemy - Pią 13 Cze, 2014

Racja. "Niestety" było wtrącone pod tym kątem, że tak jak już przeczuwałem wcześniej, że jak wszystko pozałatwiam, umówię i opłacę, to na pewno coś wyskoczy. Akurat wtedy!
was79 - Pią 13 Cze, 2014

A to jest klasyka gatunku ;D
Jaco - Sob 14 Cze, 2014

Ja tez będę, ale w pracy :)
Jakarti - Pon 23 Cze, 2014

Cytat:
ja na 90%

nędza z tym :(

Niemy - Pon 23 Cze, 2014

ja i tak muszę odpuścić, robota ważniejsza
qbica - Pon 23 Cze, 2014

ja już dzisiaj wyruszam na północ :jupi: krótki wypad nad nasze morze, a później kierunek Mikołajki ;D
WuRC - Pon 23 Cze, 2014

My z ekipą będziemy od czwartku na miejscu. Litwę w piątek odpuszczamy.
Janusz - Wto 24 Cze, 2014

ja też wyruszam jutro i na litwe się nie wybieram. Gdzie robimy w czwartego spota ??
qbus - Wto 24 Cze, 2014

Na testowym sie gdzies trzeba zlapac, oes ma 4 km, zaczyna sie o 8... ja sie pewnie bede po nim krecil od 7 zeby znalezc cos ciekawego... w pt tez odpuszczam Litwe wiec jestem na campingu 500 m od strefy serwisowej :)

Wyjezdzam dzis w nocy... wiec do zobaczenia :)

Jakarti - Wto 24 Cze, 2014

Niemy napisał/a:
ja i tak muszę odpuścić, robota ważniejsza

:(

Janusz - Wto 24 Cze, 2014

qbus napisał/a:
Na testowym sie gdzies trzeba zlapac, oes ma 4 km, zaczyna sie o 8... ja sie pewnie bede po nim krecil od 7 zeby znalezc cos ciekawego...


ja będę pewnie jeszcze wcześniej, wiec poszukujcie focusa 3d na KWA :P

qbus - Wto 24 Cze, 2014

Nie wjezdzam na testowy fura zeby z niego uciec ok 10, potem chce wbic przed zamknieciem oesu (teoretycznie maja zamykac na 3h przed startem wiec trzeba wjezdzac na minimum 4) na Milki lub Kruklanki :)
Chloru - Wto 24 Cze, 2014

Janusz, my z WRC Fanem i ekipą z forum-subaru będziemy mieli metę w Kosowie tzn. w Kosewie :rotfl: .

https://www.google.pl/map...45ee5343201825a

Z całą pewnością jedziemy na czwartkowe odcinki. Jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie bo nasz planista zaspał.

kubas - Wto 24 Cze, 2014

Ja jadę na sobotę. Na którym oesie sie widzimy gejki?
GeKo - Śro 25 Cze, 2014

Ja atakuje jutro o 13. Na razie nic nie wiem co i jak. Jutro wieczorem będę przeglądał jak wyglądają OSy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group