To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Trackday Autodrom Jastrząb

Kenet - Wto 21 Sty, 2014
Temat postu: Trackday Autodrom Jastrząb
Witam!

od paru lat co roku z GSi Klubem jeździliśmy na zlot ogólnopolski podczas którego odbywało się zazwyczaj upalanie. Raz był to Biłgoraj, raz Orneta, 2x Kielce, a wcześniej podkieleckie lasy w nielegalu ;D

W tym roku pojawił się nowy obiekt i pomyśleliśmy, że może by tak spróbować Jastrzębia.

Na tę chwilę wedle moich ustaleń telefonicznych sprawa wygląda tak:

Całą organizacją imprez na Autodromie zajmuje się... Autodrom. Nie będą podnajmować toru zewnętrznym firmom/organizatorom. Oznacza to, że obsługą, zabezpieczeniem, sędziowaniem, pomiarem czasu zajmuje się Autodrom.

W tym momencie ogarniają grafik na 2014 rok - do jego ostatecznego opublikowania brakuje jakieś 2-3 tygodnie. Na ten moment termin w sierpniu podczas długiego weekendu jest wolny, mają w planie jakiś motocyklowy event 8ego.

Jeśli chcielibyśmy zaklepać dzień między 14-17 sierpnia to trzeba już teraz napisać im maila z deklarowaną ilością aut i preferowaną datą. Wtedy oni to już wezmą pod uwagę w grafiku i w momencie jego ostatecznej publikacji będą się już konkretnie kontaktować w celu potwierdzenia i ustalania szczegółów.

Co do kosztów to przy 30 autach to będzie ok. 300 zł za auto. W tym jest jakiś drobny catering, zabezpiecznie medyczne/straż. Limit aut na jedną imprezę to 50. Przy takiej liczbie wstępnie cena będzie -10% na aucie. Bardziej konkretne info i negocjacje za 2-3 tygodnie jak będzie grafik.

Od razu widać, że tradycyjne do tej pory 200 zł od auta będzie raczej nierealne, tym bardziej że nam ciężko będzie uzbierać 30 aut już nie mówiąc o 50.

Maila odnośnie terminu i dalszych ustaleń mogę wysłać i dziś, ale z tego co zrozumiałem to jak zadeklarujemy dany termin, to potem od razu będziemy musieli rozmawiać o jakiejś zaliczce bo inaczej kto inny wjedzie na to miejsce.

Póki co nie ma jeszcze strasznego zainteresowania terminami bo i nie ma szczegółów na stronie FB autodromu, ale typ z którym rozmawiałem mówił, że wraz z grafikiem ruszy serwis internetowy autodromu i tam już będą wszystkie szczegóły dot. organizacji, terminów i warunków. Więc ciężko przewidzieć jak długo termin w czasie sierpniowego długiego weekendu utrzyma się wolny.


I teraz pytanie - czy może nie połączylibyśmy sił w sensie GSi Klub i hh.org? Wtedy zebranie tych 30 aut nie powinno być dużym problemem. Astr w tym roku na Kielcach było 15, łącznie 32 auta. Także powiedzmy 15 Astr + 15 aut z hh.org i znajomi.

Termin sierpniowy nie jest sztywny, ale w sumie 3 lata z rzędu mieliśmy idealną pogodę i zawsze długi weekend to długi weekend - zostanie trochę dni dla żony, dzieci itp.

Co Wy na to? Pomożecie?

Kamill - Wto 21 Sty, 2014

Już myślałem o tym żeby coś takiego zorganizować na jastrzębiu w tym roku, jakiś hh.org + ogłosił bym na race4fun itp, ale widzę że mnie ubiegłeś (z czego się cieszę :rotfl: ).
Ja bym jechał i skołował bym 2 osoby z poza hh, plus ogłoszę/zabiorę ludzi przez race4fun.

Chloru - Wto 21 Sty, 2014

+1









-1 - to za Czesława :rotfl:

Dariano - Wto 21 Sty, 2014

Fajnie by było , się zebrać jak za dawnych czasów większym składem :D Jestem za.
Barejka - Wto 21 Sty, 2014

1. Barejka
2. ...

Cartoon - Wto 21 Sty, 2014

1. Barejka
2. Cartoon (jeśli CRX się sprzeda, to coś sobie wypożyczę ;) )
3.

Kamill - Wto 21 Sty, 2014

Widzę kolejka jak na poczcie :devil:
Dariano - Wto 21 Sty, 2014

1. Barejka
2. Cartoon (jeśli CRX się sprzeda, to coś sobie wypożyczę ;) )
3. Dariano

To wstępna lista dla orientacji ? ! Bo sierpnia to jeszcze daleko...

Kenet - Wto 21 Sty, 2014

W styczniu to równie dobrze można Czesia dopisać, a on i tak do sierpnia pewnie ze 3 razy się zamieni i różnie może być.

Trzeba poczekać na terminy, ustalić zaliczki i zaklepać termin - nikt się nie podejmie organizacji wykładając 9 tys. zł na wstępną listę 10 osób.

2 tygodnie na listę + zaliczka i jak się zbierze odpowiednia ilość to robimy, jak się nie zbierze to nie robimy i zaliczki zwracamy. Inaczej tego nie widzę organizując w styczniu/lutym imprezę sierpniową.

Rasputin - Wto 21 Sty, 2014

Dariano napisał/a:
To wstępna lista dla orientacji ?
Nie no skoro się wpisałeś to musisz Darek kase przelać do końca tygodnia. Konto Ci podesłałem na pw
anjas - Wto 21 Sty, 2014

Termin dla mnie bardzo słaby bo 17 sierpnia lecę na wakacje.
Gdyby nie to to naklepałbym Wam almero!

Kenet - Wto 21 Sty, 2014

Rasputin napisał/a:
Dariano napisał/a:
To wstępna lista dla orientacji ?
Nie no skoro się wpisałeś to musisz Darek kase przelać do końca tygodnia. Konto Ci podesłałem na pw


:rotfl:

Kenet - Wto 21 Sty, 2014

Najbardziej prawdopodobna data to 15y max 16y.
arssss - Wto 21 Sty, 2014

no to mam jakis termin graniczny. Jak nie poskladam do sierpnia axa to wyciagne Janusza ;p
Anonymous - Wto 21 Sty, 2014

Jade nie wiem czy 328 czy Celica. Ale jadę!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group