To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Trackday Autodrom Jastrząb

EmerytRs2 - Śro 05 Lut, 2014

tzn ile?
Toldi - Śro 05 Lut, 2014

ale co to znaczy zwykła pojezdzawka??
podłączenie się do kogos innego, lub.....?? Przeciez jak się chce zorganizować impreze to nie da się inaczej jak wynająć cały tor....?? bo jak inaczej ?

Rasputin - Śro 05 Lut, 2014

Pojeżdżawka jak u Kaji. Impreza w rozumieniu ich to jakbys zorganizował zawody, pokaz dryftu, urodziny jak ja miałem w planie :> itp płatne rzeczy z atrakcjami dla wielu. Przykładowo: CACup to impreza ze sponsorami +100 uczestników,do dyspozycji gastronomia itp. Zwykła pojeżdżawa to max pewnie 30 aut prywatnych i tyle.
Nie wnikałem dalej bo musiałem poznać samą kwote do kosztorysu. Zadzwoń to Ci pewnie wytłumaczą.

P.S. Mistrzem jest Wróbel. Za samo przygotowanie wyceny chce kase hahahaah :rotfl: I na wstępie zaznacza kim on to nie jest i że ma filmiki z Kubica na yt :lol2: :lol2: Swoja robote wycenia na 3tys za dzień :faja:

CHRZANEK - Śro 05 Lut, 2014

Kurde srogo...

Pojeżdżawka w Słomczynie 80pln dla członków klubu / 150pln dla nieczłonków i znacznie bliżej.
Czekam że może ceny ulegną zmianie na korzyść zainteresowanych...

Jakarti - Śro 05 Lut, 2014

CHRZANEK napisał/a:
Czekam że może ceny ulegną zmianie na korzyść zainteresowanych...

raczej tak sie nie stanie Chrzaniu. a z pewnoscia nie szybko.
to jest przedsiewziecie komercyjne i widocznie przy takich kosztach sie to oplaca. za malo torow, dosc duzo chetnych, a koszt zbudowania czegos nowego jest z pewnoscia wysoki.

zalozmy.. chociaz uwazam, ze to wyzszy koszt.. zalozmy ze to wybudowanie to 5mln
to przez 20 lat musisz co rok oddawać po 0,25 mln. a gdzie odsetki, raty kredytu, koszty prowadzenia dzialalnosci itd. takie 15k za jedno spotkanie nie wydaje sie byc wygorwanym kosztem aczkolwiek dla nas to sporo.. :(

wszystkie inne "tory" już byly. sa zaplacone i teraz sie z nich tylko korzysta. to duza roznica.

CHRZANEK - Śro 05 Lut, 2014

Ale biorąc pod uwagę że chętni którzy chcą polatać bezpiecznie po torze zamiast po ulicy to nie tylko posiadacze wypasionych subaru i lancerów dla których 5-stów PLN w te czy wewte to tyle co pierdnąć, to pozostaje sie oblizać i obejść smakiem

Przy takich cenach "pojeżdżawki" koszt udziału w wyścigu WPP czy GSMP gdzie wpisowe wynosi 600-700pln (gdzie masz obsługe medyczną, zabezpieczenie straży, chronometraż, i wiele innych o randze nie wspominając) wychodzi relatywnie niedrogo.

Na koniec roku będe się mógł bardziej wypowiedzieć w tym temacie :)

M - Śro 05 Lut, 2014

Wychodzi pincet złotych na głowę przy std ilości aut, troszkę drogo, poznań toto nie jest.
Kenet - Śro 05 Lut, 2014

Srogo, trochę inna cena była grana jak ja dzwoniłem :/
Kamill - Śro 05 Lut, 2014

Bo nie zaczyna sie rozmowy "witam dzwonie z Warszawy" jak sie dzwoni gdzieś w Polskę, bo cena odrazu +50%. ;)
Jakarti - Czw 06 Lut, 2014

Kamill napisał/a:
"witam dzwonie z Warszawy"

jest jeszcze lepszy slogan
witam,
dzwonie z Konstancina - cena +100 :D

iQ - Czw 06 Lut, 2014

Jakarti napisał/a:
Kamill napisał/a:
"witam dzwonie z Warszawy"

jest jeszcze lepszy slogan
witam,
dzwonie z Konstancina - cena +100 :D


Jeszcze brakuje

witam,
mam obce imie i nzawisko - cena +200 ;D

M - Czw 06 Lut, 2014

Kto zaczyna rozmowę od "dzieńdobry dzwonię z Warszawy" ?
:lol2:

Jakarti - Czw 06 Lut, 2014

M napisał/a:
Kto zaczyna rozmowę od "dzieńdobry dzwonię z Warszawy" ?
:lol2:

wychodzi, że Chrzanek :jupi:

karoluPL - Czw 06 Lut, 2014

ze dwa-trzy tygodnie temu na pojeżdzawce na jaszczombiu za dwa evo zapłacilismy 600zł, czyli po 300zł od głowy, nie wiem kto to organizował, bo nie znam ale można było spokojnie pojeździć pare godzin w towarzystwie całkiem w miarę ogarniętych innych aut na torze.

Dlatego ta cena za cały tor troche mnie dziwi :/

MRodz - Sob 15 Lut, 2014

Jakarti napisał/a:
(...)
zalozmy.. chociaz uwazam, ze to wyzszy koszt.. zalozmy ze to wybudowanie to 5mln
(...)


Dobrze uważasz...

http://radom24.pl/artykul/czytaj/13474



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group