To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Pozycjonowanie www

Michał - Sob 25 Sty, 2014
Temat postu: Pozycjonowanie www
W zwi±zku z tym iż w najbliższym czasie puszczamy z pepsonem pare stron www w eter zainteresowałem sie tematem pozycjonowania. Czy mamy na forum jakiego¶ magika od takich spraw który mógłby mi pomóc, b±dĽ po prostu ogarn±ć to za realne talary ?
M - Sob 25 Sty, 2014

Mam w pracy jednego ananasa ktory to ogarnia :D
tryme - Sob 25 Sty, 2014

Jak co to mam punkty Seomatika i Gotlinka, jakby zaszła taka potrzeba :]
anjas - Sob 25 Sty, 2014

kiedy¶ parę stron wypozycjonowałem z do¶ć dobrym efektem. Ale to było dawno, mogło sie sporo pozmieniać. Mogę być konsultantem za gruby hajs.
siema - Sob 25 Sty, 2014

Mnie też się kiedy¶ zdarzyło co¶ skutecznie wypozycjonować. Ja robiłem to jednak 'na czuja'. Teraz z braku czasu chętnie bym to komu¶ zlecił za jak±¶ głodow± stawkę albo przyj±ł pigułkę wiedzy, w paru słowach, jak to się dzisiaj robi.
Jakarti - Pon 27 Sty, 2014

Michał napisał/a:
W zwi±zku z tym iż w najbliższym czasie puszczamy z pepsonem pare stron www w eter zainteresowałem sie tematem pozycjonowania. Czy mamy na forum jakiego¶ magika od takich spraw który mógłby mi pomóc, b±dĽ po prostu ogarn±ć to za realne talary ?

ziom,
pogadajmy o tym jak chcesz. wpadnij na Maszynowa na kawkę/ herbatę. to co dalej zrobisz z wiedz± zalezy od Ciebie :) to taki temat gdzie ktos latwo moze Cie naruchac. kiedys pokazales mi jak zrobic prezkę to 7 lat pozniej chcialbym się jako¶ odwdzięczyć chociaż nie przyjeli mnie wtedy do pracy :D

was79 - Pon 27 Sty, 2014

Potwierdzam. Byłem na wykładzie na ten temat na wspomnianej ulicy.
Ba, nawet osuszyłem piwo w trakcie :)

Kamill - Pon 27 Sty, 2014

Kiedy następny termin :faja:
Michał - Pon 27 Sty, 2014

Czytam ostatnio o tym i wlasnie tak jest . To ze kase wezm± a nie zrobi± zbyt duzo to raz, a dwa ze mog± tak spierdolić ze strona dostaje bana od gugla i wtedy robi sie problem
Ogarniasz te jebane znaczniki "meta" "sreta" itd ? to by¶ mi pokazał na przykładzie jednej strony.

Rasputin - Pon 27 Sty, 2014

Wrzuć stronki na hh.org a bedziesz miał najlepsze pozycjonowanie w sieci :rotfl:
Jakarti - Pon 27 Sty, 2014

Michał napisał/a:
Czytam ostatnio o tym i wlasnie tak jest . To ze kase wezm± a nie zrobi± zbyt duzo to raz, a dwa ze mog± tak spierdolić ze strona dostaje bana od gugla i wtedy robi sie problem
Ogarniasz te jebane znaczniki "meta" "sreta" itd ? to by¶ mi pokazał na przykładzie jednej strony.

techniczne rzeczy zostaw w pizdziec Michał. ja o tym nie mam pojęcia ale moge zawsze podpytac i zaraz bedziesz mial odpowiedz. pogadamy najpierw o tym po co Ci to i co bys chcial tym ogarnac bo wbrew pozorom to wazne. SEO mozna robic na pare sposobow i tak na prawde to ogarniesz sobie sam to na tip top. wazne zeby zaczac juz na etapie budowania strony.

Majkul,
dotarles do tego linka:
https://support.google.com/webmasters/answer/79812?hl=pl ?

ptaku - Sob 29 Mar, 2014

Michal: jesli dalej jestes zaiteresowanyu to moj szwagier sie tym profesionalnie zajmoje :) moge ci dac namiary itd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group