To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - KAJTO bez licencji!!!!

Anonymous - Śro 27 Wrz, 2006
Temat postu: KAJTO bez licencji!!!!
Główna Komisja Sportu Samochodowego PZM podjęła decyzję o międzynarodowym zawieszeniu licencji rajdowych Kajetanowi Kajetanowiczowi i Aleksandrze Kajetanowicz na okres jednego roku, począwszy od 21 września 2006 do 20 września 2007.

Rozpatrywany przypadek jest naruszeniem regulaminów w oparciu o art. 151 ust. C Międzynarodowego Kodeksu Sportowego poprzez naruszenie przepisów związanych z zapoznaniem z trasą.


Chyba sie biora w Polsce za walczenie z "nielegalem". Tylko z tego co slyszalem to Ole zlapali na nielegalnym zapoznaniu, a ze Ola to pilot to jako team dostali "bana" na rok!!

Marek23 - Śro 27 Wrz, 2006

Nie wierzę! Chłopakowi karierę zniszczyli i tyle. I znowu wszystko przez kobiety...
Z resztą ta Ola to się za dobrą opinią nie cieszy. Szkoda mi Kajtka.

Bad-i - Czw 28 Wrz, 2006

Myslisz ze jej mąż i kierowca nie wiedział co ona robi. Bardzo słusznie że ich ukarali - chociaz moim zdaniem jeden rok to dosc surowa kara.
Anonymous - Czw 28 Wrz, 2006

zabranie licencji na rok to juz ostra kara. pewnie bardzo ucierpi na tym kariera :(
strick - Czw 28 Wrz, 2006

kurcze, szkoda Kajtka! Bardzo surowo ich ukarali! Pamiętam jak kilka lat temu chodziłem na gokarty, to Kajtek miał tam rekord toru i od tego czasu zawsze sprawdzałem jak mu szło!
Loko - Czw 28 Wrz, 2006

Dość surowo go potraktowali, zważajać na to ze on nie upalał, tylko jezdziła jego pilotka.
Peter - Czw 28 Wrz, 2006

surowo surowo...cos czuje ze pozegna sie z subaru
Maciek - Czw 28 Wrz, 2006

A ja mam smutne przeczucie, że skończy jak wielu utalentowanych kierowców, czyli bez sponsora:(
Loko - Czw 28 Wrz, 2006

To jest prawie pewne, po pierwsze rok przerwy w jezdzi i już będzie dupa z jego jazdy, a po drugie znajdzie się ktoś na jego miejsce u sponsorów.
Anonymous - Czw 28 Wrz, 2006

chodza ploty, ze to miało cos wspolnego z Fryczem bo to on miał debiut w barwach Novolu (sponsor Kajtka) i najwyraźniej mu sie spodobało...
Loko - Pią 29 Wrz, 2006

To juz by była gruba akcja, jakby wygryźli kajtka w ten sposób, chcac zastapić go fryczem.
No ale w naszym kraju nigdy nie wiadomo.

strick - Pią 29 Wrz, 2006

Już wcześniej były jakieś spekulacje na temat Frycza w subaru i teraz tego dokonali!
Anonymous - Sob 30 Wrz, 2006

W związku z ogłoszonym przez Główną Komisję Sportu Samochodowego w dniu 21 września 2006, zawieszeniem licencji rajdowej Aleksandrze Kajetanowicz i Kajetanowi Kajetanowiczowi, firma NOVOL Sp. z o.o. informuje, iż wobec braku możliwości realizacji obowiązujących ją w sezonie 2006 umów sponsorskich, będzie reprezentowana podczas 33 Rajdu Warszawskiego oraz Rajdu Barbórki Warszawskiej przez załogę Sebastian Frycz/Ryszard Ciupka, startującą w zespole Subaru Poland Rally Team.

Filip Nowakowski
NOVOL Sp. z o.o.

Loko - Sob 30 Wrz, 2006

No i pozamiatane, chciałbym usłyszeć jakaś wypowiedź kajetanowicza, co on ma do powiedzenia w tej sprawie.
Anonymous - Sob 30 Wrz, 2006

Loko napisał/a:
No i pozamiatane, chciałbym usłyszeć jakaś wypowiedź kajetanowicza, co on ma do powiedzenia w tej sprawie.


Mysle ze od niego prawdy nie uslyszysz... I teraz uwazam ze konsekwentnie powinni zabrac sie za czolowke. Ciekawe kiedy sprawdza Kuzajowi jakie ma walki rozrzadu ;)
Mogloby byc gruuubo ;P ( nie twierze ze tak byc musi)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group